Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czysta prawda. Nawet jak położę swojego Ip4s przy sgs II to ekranik w samsungu jest marnej jakości .

 

http://assets.pakwheels.com/forums/2010/attachments/Non-Wheels-Discussions/249902-Samsung-Galaxy-S2-price-announced-in-Pakistan-1--SGS-2-vs-iPhone-4.jpg

 

 

Zastanów się zanim coś powiesz znawco........

 

@BIGPUN - Do tego dochodzą absurdalne ograniczenia, iOS 5 mający wszystkie te ''fjuczery'' które Android miał już pół roku temu. I iCloud, który działa tylko na sprzęcie Apple. Rzeczywiście mocny argument do kupienia tego czegoś..

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

iCloud działa też na win7 bo nawet mam zainstalowany,ale użytkownicy Apple mogą też korzystać z chmury microsoft.

Ps.google ostatnio zapowiedziało że android będzie miał swoje siri,a niby miało już dawno temu.

http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,2471,majel_jak_sie_masz_siri_dobrze_a_ty,trendy,3.html

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

http://assets.pakwheels.com/forums/2010/attachments/Non-Wheels-Discussions/249902-Samsung-Galaxy-S2-price-announced-in-Pakistan-1--SGS-2-vs-iPhone-4.jpg Zastanów się zanim coś powiesz znawco........ @BIGPUN - Do tego dochodzą absurdalne ograniczenia, iOS 5 mający wszystkie te ''fjuczery'' które Android miał już pół roku temu. I iCloud, który działa tylko na sprzęcie Apple. Rzeczywiście mocny argument do kupienia tego czegoś..

Tak tak wmawiaj sobie że dorwiesz fotki w necie, które nic nie mają do realnego wyglądu .

Ja nie operuje tylko i wyłącznie jak ty na testach i fotkach tylko na realnych urządzeniach :>

PS. Siri Google powstanie za kilka lat nie oszukujmy się to co dobre ma Apple i wszyscy producenci smartów wzoruję się na nich.

Edytowane przez Empty91
Link to post
Share on other sites

Ok chłopaki, dziś zakupiłem 3 noty i szczerze mówiąc nie są takie duże... Ekran lepszy niż w iphonie 4s, osiągi też lepsze, poprostu ideał, Notatki odręczne są super. A wiedzieliście o gestach rysika i ręki w nocie? Bardzo fajna rzecz to też możliwość mówienia do telefonu, np. podczas jazdy, coś w stylu - call to Stefan, play music... Jakość na słuchawkach jest ( jak dla mnie ) ok, używam słuchawek sony mdr 570. Teraz tylko mam problem z wyborem pokrowców. Może coś doradzicie??

Link to post
Share on other sites

tak jak pisał Nalovp iCloud dziala na W7

 

w moim otoczeniu jest mało samsungow. większość wybrała Apple. i nie chodzi tylko o system, także o wygląd i jakość (metal + szkło)

Jeden lubi apple drugi samsungi

 

tak samo można dyskutować. co lepsze BMW czy KIA

wszystko zależy co komu potrzebne

Link to post
Share on other sites

eee Nie róbcie z kolejnego tematu wojny. Każdy i tak weźmie telefon, który woli. Sam wole iPhone'a mimo, że mam SGS'a. Chciał bym mieć czwórkę. Miałem kiedyś 2G i od tamtego momentu się zakochałem w iPhone'ach.

:)
Link to post
Share on other sites

Ok chłopaki, dziś zakupiłem 3 noty i szczerze mówiąc nie są takie duże... Ekran lepszy niż w iphonie 4s, osiągi też lepsze, poprostu ideał, Notatki odręczne są super. A wiedzieliście o gestach rysika i ręki w nocie? Bardzo fajna rzecz to też możliwość mówienia do telefonu, np. podczas jazdy, coś w stylu - call to Stefan, play music... Jakość na słuchawkach jest ( jak dla mnie ) ok, używam słuchawek sony mdr 570. Teraz tylko mam problem z wyborem pokrowców. Może coś doradzicie??

Haha osiągi i wyświetlacz lepszy od Iphona 4S, toż to ma gorszy ekran niż SGS II , a procesor trochę podkręcony ot to całą filozofie zrobił Samsung by android na tym czymś nie mulił .

Druga rzecz możliwość mówienia do telefonu ma też IP 4S jest do lepsze rozwiązanie niż pseudo zabawka "Androida i Samsunga"

Link to post
Share on other sites

Gorszy ekran powiadasz. Popatrz sobie na rozdzielczość a wtedy komentuj. To samo płynność działania. Tu nie chodzi o to jak szybki jest procesor tylko jak dana wersja androida jest przystosowana do danego modelu. Boże widzisz a nie grzmisz. Popatrz sobie na takiego moda do androida CyanogenMod 7. Jest maksymalnie przystosowany do SGS a sam telefon jest tak szybki, że iPhone 4 nie sięga mu do stóp. Nie mówiąc już o SGS II z tym modem.

Link to post
Share on other sites

Mixtape twoich opinii nie uwzględniam gdyż połowy telefonów , które tak wychwalasz nie miałeś w łapkach i sugerujesz się tylko wyłącznie na testach lub fotkach.SGS przy Iphonie 4 jest niczym i każdy o tym wie nawet fanboje "Pseudo Systemu" jaki jest Android.Wszyscy wiedzą że IP 4 nie dorówna bebechami do SGS II , lecz ty na siłę próbujesz wmówić ze SGS jest lepszy od IP4 ... Człowieku weź ty poczytaj trochę ludzi z rożnych forum np. forum.android forum myapple itd. Ludzie staranie i sumienie opisują telefony , lecz ty widzisz tylko i wyłącznie plastikowego Szajsunga.

Up

Nic dodać nic ująć świetnie powiedziane

Edytowane przez Empty91
Link to post
Share on other sites

Aha czyli rozumując twoją wypowiedź sądzisz, że nie miałem iPhone'a 4 ? No to tutaj Cię zaskoczę bo dokładnie pół roku temu miałem w abonamencie do wyboru : iPhone 4, SGS i chyba jakiś telefon od HTC. Wybrałem iPhone'a 4 bo czemu nie ? Warto spróbować. Co zrobiłem ? 2 tygodnie później leciałem z powrotem do operatora żeby wymienić go na SGS. To samo tyczy telefonów które twoim zdaniem ''wychwalam'' Otóż 85% wszystkich polecanych telefonów akurat miałem w swoich łapkach przez jakiś czas(niech bóg pobłogosławi Swisscom'a za testowanie telefonów). Ale oczywiście w twoim mniemaniu nadal sądzisz, że SGS jest gorszy. Stary to Twoja opinia i szanuję ją. Ale do ku*ry nędzy nie rób z siebie pośmiewiska dla innych./

 

 

Pozdro.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

W iPhonie płacisz za znaczek i wsparcie tysiąca maniaków, którzy na wieść o tym, że procesor A5 tworzy Samsung podjęło próby samobójcze... bezcenne. Musiałby mnie nieźle kopnąć w czerep, aby za telefon zapłacić 2 800 zł lub 1 zł w kosmicznym abonamencie.

 

Wybór w tym pojedynku jest tylko jeden jedyny. Kupujesz Samsung Galaxy S I9000, a zaoszczędzone 1 700 zł wydajesz na wakacje w Turcji.

Link to post
Share on other sites

A jailbreak ? Iphone ma za mały ekran i co najwyżej sobie można tapetę zmienić, co też jest bardzo śmieszne :)

A po co JB?Chyba nie czytałeś całego tematu. Samsung by być dobrym musi posiadać mody , a Apple zapewnia od razu gotowy sprzęt bez zbędnych modów. To dla osób, którzy potrzebują czegoś więcej od telefonu. Większości osób pasują te ograniczenia a jeżeli nie lecą na Androida.

 

Ujemny możesz mi wytłumaczyć dlaczego ludzie płacą za znaczek Apple? W naszym kraju wpadło twierdzenie Apple to tylko wyłącznie "lans". Dlaczego w innych krajach wybierają Iphony? Toż to w takich Stanach, Niemczech,Anglii drobny wydatek na telefon.

Jeżeli uważasz że wsparcie nie ma znaczenia w zakupie telefonu to ja więcej pytań nie mam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...