Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli dysponujesz taką gotówką to tylko i wyłącznie Iphone 4S żaden Samsung wraz z Galaxy Nexus nie dorówna jemu pod względem pracy systemu jak i hardware. I nie kieruj się jak wielkością ekranu bo ekran z Galaxy Nexus nie dorówna swoim marnym wyświetlaczem do Retiny. Jak to mawiał S.J "smartphone is still a phone"

Link to post
Share on other sites

Iphone nigdy ci się nie zawiesi,nie ma problemu z aktualizacjami ios,wygodna obsługa jednym palcem (nie musisz trzymać go obiema rękoma by cokolwiek zrobić),świetne aplikacje,dzięki iCloud nawet jak ci ukradną telefon nie stracisz żadnych danych lub odnajdziesz go za pomocą "find my iphone" i wiele więcej dobrodziejstw.

Ps.jeżeli nie zależy ci na Siri to rozważ zakup iphone4 bo różnic zbyt wielu nie ma pomiędzy 4s-szybciej schodzi bateria.

Link to post
Share on other sites

Wszystko co wymienił navalop ma też Android więc FAIL na całej lini. Galaxy S 2 też Ci się nigdy nie zawiesi. Jedną ręką też da się obsługiwać więc FAIL x2. Siri to zabawka niż jakaś przydatna funkcja. Android też ma możliwość zapisywania w chmurze FAIL x4.

Link to post
Share on other sites

Ja nie mówie że tego nie ma na androidzie,ale wiem że mało kto z tego korzysta.

Tak swoją drogą to każdy kogo znam przeinstalowuje androida ze dwa razy w miesiącu i próbuje różnych wersji,ale dlaczego? Czyżby telefon po wyjęciu z pudełka nie nadawał się do użytku?

Ps.konto iphone można doładować kartą zdrapką gdyby ktoś nie miał karty kredytowej ;)

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, mam i9000 już ponad 0,5 roku, wcześniej miałem s8500, jeszcze wcześniej i5700. Androidem trzeba się bawić w sensie wgrywac inne andki, bada była ok, ale amlo aplikacji jest na nią. Zakupem iphonea 4s 16gb z gwarancja za 900 zł nowego i nie wiem, co sobie zostawić, czy samsunga, czy applea. Android to fajna rzecz, ale mam rownież ipada 1, na którym teraz pisze wiadomość, lubię grać na nim, jest tysiące darmowych aplikacji i to jest fajne, iOS nigdy się nie tnie, nie ma lagow, co nie mogę powiedzie o andku.

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem cały wątek i wydaje mi się, że to zależy, co tak naprawdę lubisz.

Nie uważam, że Iphone 4S jest gorszy od I9000 i analogicznie, ale gdybyście zauważyli są to telefony z różnej półki cenowej.

Wydaje mi się, że powinieneś przeczytać dokładnie, co oferują oba telefony i dopiero wybierać. Tak na dobrą sprawę zauważ, że mi się np. bardziej spodoba I9000 gdyż jest to telefon, który oferuje dużą możliwość moddingu, a Iphone 4S tylko jaibreak i koniec zabawy, a na dodatek jest droższy.

Link to post
Share on other sites

Cena nie gra roli, teraz tylko sprawa, co mam sobie zostawić, iphone 4s to dobry telefon, i9000 też. Tu poprostu jest walka systemów, chociaż za iphonem przemawia też 2 rdzeniowy cpu, ale ma mniejszy wyświetlacz od i9000 i to nawet sporo. Będe musiał najpierw potestować 4s i dopiero pewnie podejmę decyzję.

Link to post
Share on other sites

Mi się najbardziej podoba ekran w galaxy S2,ale SGS to ma kolory jak w ruskim telewizorze i do tego jest bardzo ciemno na ekranie (wiem że ekran można rozjaśnić,ale każdy kogo znam z tym modelem ma ciemny ekran więc coś jest na rzeczy,może baterii nie starcza do końca dnia).

Panowie jutro premiera Infinity Blade 2 na iphone!

http://www.youtube.com/watch?v=Bl93JQU_KA8&feature=fvst

Link to post
Share on other sites

Powiem tak: Wszystko zależy od systemu - telefon w tym wypadku to drugorzędna sprawa [mam na myśli SGSII vs 4S]. Wolisz androida - SGSII, wolisz iOS - 4s. Kwestia tylko oprogramowania :) Poczytaj na necie o tym, pooglądaj filmiki i zdecyduj sam.

Jak dla mnie jendak brałbym 4S - w pOlsce mimo, że płacisz za logo to jednak dla mnie ta firma ma lepsze podejście do klienta jeżeli chodzi o system - jest dopracowany, a to co mówią w necie to jest tylko odsetek przypadków - bo u Appla to musi się nagłaśniać wszystko, nie? :)

Link to post
Share on other sites

Z tym poczytaj na necie to słabo.

1.5 roku temu interesowałem się kupnem pierwszego swojego smartfonu i jak większość ludzi szukałem opinii na necie.

Kusił mnie wtedy iphone 3gs,kolega namawiał mnie na HTC a ja sam kupiłem sobie SE Vivaz-1500zł.Jeżeli chodzilo o iphone to opinie na necie sugerowały iż jest to najgorszy i najdroższy badziew dostępny na rynku.Po kilku miesiącach użytkowania vivaza doszedłem do wniosku że zostałem oszukany,że kupiłem szajs nie wart tych 1500zł i postanowiłem zaryzykować kupując smartfon dwa razy droższy-iphone4,który to miał jeszcze gorsze opinie niż 3gs.

Dziś wiem kto te opinie na necie wypisuje-ludzie którzy nigdy nie mieli iphone w ręku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mi się najbardziej podoba ekran w galaxy S2,ale SGS to ma kolory jak w ruskim telewizorze i do tego jest bardzo ciemno na ekranie (wiem że ekran można rozjaśnić,ale każdy kogo znam z tym modelem ma ciemny ekran więc coś jest na rzeczy,może baterii nie starcza do końca dnia). Panowie jutro premiera Infinity Blade 2 na iphone! http://www.youtube.com/watch?v=Bl93JQU_KA8&feature=fvst

Akurat ekran w SGS to najlepszy element i nie jest ciemny. W każdych warunkach super jakość i kontrast. Nie wiem co za wybryki widziałeś

Link to post
Share on other sites

Tu jest mowa o i9000 a 4s,więc porównaj sobie te dwa i wtedy powiedz który ma ciemny ekran.

Jeżeli i9000 porównasz do np.HTC desire to wtedy widać że samsung ma super ekranik,ale gdy porównasz do ip4s to rewelacji już nie ma.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...