Skocz do zawartości

gry nie widzą karty graficznej laptopa


Recommended Posts

Witam

mam problem z kartą graficzną w laptopie

 

Dell Vostro 3450

i5

Radeon HD 6630M

 

Wiele gier, np skyrim widzi tylko wbudowaną kartę graficzną i za żadne skarby nie chce wykryć karty Radeona.

Próbowałem już wyłączać w systemie kartę graficzną ale i tak nic.

W biosie nie ma opcji wyłączenie wbudowanej karty graficznej.

W CCC ustawione jest żeby gra korzystała z "wysokiej wydajności" - czyli tej mocniejszej karty graficznej.

Niestety to nic nie daje.

 

Sterowniki najnowsze ze strony Dell + aktualizacja ze strony AMD + Hydravision (mam podpięty 2 monitor)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio miałem w domu lapka ASUSA z i3 i GT 540M ( nVidia u ciebie ATI)

 

by zadziałała wydajniejsza karta musiało być podłączone zasilanie - na baterii nie było mowy

 

poza tym przestawiłem w panelu nVidii ustawienia 3d dla wszystkich aplikacji użycie lepszeej karty

Link to post
Share on other sites

Ja mam ustawioną pełną wydajność (sam ją konfigurowałem) więc dodatkowa karta graficzna jest cały czas włączona.

Nie mam możliwości ustawienia wydajniejszej karty graficznej dla wszystkich aplikacji z defaultu. Dla każdej przypisuję oddzielnie.

 

Udało mi się uzyskać odpowiedz.

Chłopaki z notebookcheck walczyli kila miesięcy z Dellem i dało im się wywalczyć aktualizację biosu.

(ta instrukcja działa już także dla 3450)

 

Thanks for your patience. We have the KB article written and ready to post. The only hold up at this point is waiting for the BIOS, Quickset, and GPU drivers to web post. This should have happened today already, so this is a miss. I apologize. However, the files should be promoted to Drivers and Downloads by this time tomorrow...hopefully.

 

The fix covers Vostro 3350 and 3550. You will need to update the following in order:

 

Plug in the AC Adapter

Update Cyberlink PowerDVD

Update the Quickset Application

Update the AMD Power Express 4.0 Video Driver

Restart the Computer

Update the BIOs

 

You can update Cyberlink from within the application now. We are still waiting on Quickset, GPU and BIOS to reiterate. Hopefully those files will be published overnight.

Edytowane przez labsektor
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...