Skocz do zawartości

Kupno aparatu do 1000pln


Recommended Posts

Witam, w najbliższych dniach planuję zakup aparatu cyfrowego. Maksymalny budżet to 1000zł. Ma być przede wszystkim mały i robić dobre zdjęcia. Po wielu godzinach w internecie mój wybór padł na Canona SX220 HS. Mam okazję kupić go za 930pln, z karta pamięci zamknę się w 1k. Ma ktoś jakieś lepsze propozycje?

Link to post
Share on other sites

bo sa male - Twoj o drobne mniejszy a jakosc o mile;)

 

http://www.dpreview.com/products/compare/side-by-side?products=samsung_nx10&products=canon_sx200is&products=canon_sx210is&products=oly_ep1&products=oly_ep3&products=oly_epl1

 

jesli myslisz ze warto kompakt na mini matrycy za 1k - to sie mylisz

juz lepiej kupic duzo taniej cos

bo canon sx vs aps-c lub 3/4 to nie ma czego porownywac nawet przy zalozeniu ze maja byc dobre zdjecia

 

a jeli mniejsze to np. f70exr / f80exr

"lepsze" niz sx a taniej przynajmniej

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Też bym brał lustrzankę ale jak autor chce mały aparat to lustro odpada.

Dokładnie to ma być mały kompakcik który robi przyzwoite zdjęcia i potrafi czasami nagrać film. Spodobał mi się ten canon i chyba już zdania nie zmienię bo te pozycje które podaliście jakoś do mnie nie przemawiają. Podkreślam nie chcę lustrzanki. Nie jest mi potrzebna. Jak uznam że ten aparat mi nie wystarcza, albo złapię bakcyla fotografii to wtedy będę rozglądał się za lustrzanką ale na pewno za więcej niż 1000pln;)
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie to ma być mały kompakcik który robi przyzwoite zdjęcia i potrafi czasami nagrać film. Spodobał mi się ten canon i chyba już zdania nie zmienię bo te pozycje które podaliście jakoś do mnie nie przemawiają. Podkreślam nie chcę lustrzanki. Nie jest mi potrzebna. Jak uznam że ten aparat mi nie wystarcza, albo złapię bakcyla fotografii to wtedy będę rozglądał się za lustrzanką ale na pewno za więcej niż 1000pln;)

no to może któryś z Lumixów Panasonica? nie są to lustrzanki i do tego robią zdjęcia w bdb jakości

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...