Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przeszedłem grę na 100% i mogę pokusić się na małe podsumowanie:

- zajęło mi to dokładnie 49 godzin, razem z wyzwaniami Abstergo, które nie wliczały się do ogólnej synchronizacji (nawiasem mówiąc według twórców powinno mi to zająć około 80h...).

- zarobiłem 800 tys Reali

- na lądzie przemierzyłem 175 km(!!) a statkiem 360 Mm

- multi nawet nie odpalałem

- fabuła na wysokim poziomie, ale nie było tam jakichś specjalnie zaskakujących momentów (ludzie mówili coś o ostatnim filmiku? Nie wiem co w nim takiego fajnego... Już w III był jeden taki mindfuck, pod warunkiem że ktoś wcześniej nie czytał recenzji....

- ...co nie zmienia faktu, że jest to najlepsza część do tej pory, a soundtrack zasługuje na Oskara, szczególnie szanty :))

To chyba wszystko, jak będzie jakieś pytanie to chętnie odpowiem :)

Link to post
Share on other sites

Najnowsze uaktualnienie dodało obsługę Physx,  i niestety zabija mi kartę graficzną :) Spadki klatek są drastyczne gdy ustawię Physx na wysokie. Normalnie przez 90% gry w 1080p wszystko max + 2x TXAA trzyma się na limiterze 62-63fps, z physx są dropy do 25-30 :) Nieźle skopali optymalizację. Żeby 780 TI po oc nie dawał rady :)

Nie ma co się dziwić, czwarta część to nic innego jak trójka w nowym wydaniu/opakowaniu (ten sam silnik graficzny to i optymalizacja skopana jak nie przyłożyli się do poprawienia kodu)

 

Pograłem aby...chociaż lepiej nazwać aż - 31% synchronizacji i na tym skończyłem... dla mnie nic ciekawego, spodziewałem sie po tej grze dużo więcej i to mnie chyba zniechęciło.

Przynajmniej wróciłem do starych dobrych klimatów bo jestem po przejściu pierwszej części gothica, wieśka zacząłem 3 dni temu a kolejnym tytułem będzie sie kroił bioshock... a ACIV jeszcze sobie poczeka :rotfl:

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

UP, może założył czapke niewidke?

 

Tak na poważnie, to po trzeciej części można było się spodziewać wszystkiego... nawet znikających wozów (niewolnicy lewitowali nad ziemią) to i w tej części nic mnie chyba nie zadziwi - ACIV bazuje na tym samym silniku co ACIII czyli AnvilNext

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...