Skocz do zawartości

co zrobić aby odzielić ważne informację od śmieci. być bieżąco w informacjach ze świata


Recommended Posts

@effedi

Kto miał układy-ten miał. Kto nie miał układów-to nie miał. Z kąd wziełeś te 100% osób, to nie mam pojęcia-ksierzyc jest nie zamieszkały, a większość strajków które były tłumione przez władzę, miały podłoże ekonomiczne. Ale jeśli chcesz podyskutować na ten tema-załóż nowy wątek, bo ten poświęcony selekcji i źródłom informacji

 

 

@venice-nie muszę dyskutować z idiotami którzy z braku argumentów sprowadzają dyskusję do poziomu proktologii stosowanej:

 

Wiesz co... wyjmij kij z tyłka

Odpenijcie guzik w spodniach i porządnie sobie pierdnijcie

Jednocześnie przepraszam użytkowników forum bechmarki.pl za off-topic. Nie mam zamiaru już wypowiadać się w tym temacie, bo napisałem co miałem napisać, a dyskusja poziomem intelektualnym sięgnęła bruku.

Link to post
Share on other sites

Effendi, nie obraź się ale nie masz pojęcia o czym piszesz. Primo wtedy żyło w Polsce ~30mln ludzi. Odejmijmy dzieci i tych co zmarli, niech ich będzie 15mln ludzi. Chcesz powiedzieć, że znasz i rozmawiałeś z 15toma milionami ludzi i wszyscy uważają, że było lepiej, tak?

Secundo, dobrze to było leniwym i ludziom bez ambicji bo mieli pracę. Co z tego, że nieproduktywną, połowa z nich nie rozumiała nawet tego pojęcia. Nota bene mieli była praca i pieniądze tyle, że po co pieniądze jak sklepy puste a inflacja tak duża, że nic nie znaczą. Jak ktoś miał ambicję by coś samemu dla siebie zrobić lub intelekt by mieć coś ciekawego do powiedzenia to tamten czas nie był dla niego.

 

Przestań wszystkim wmawiać, że są manipulowani a z samego siebie robić jedynego oświeconego w świecie idiotów.

 

Co do kapitalizmu. Każdy ustrój ma swoje wady i zalety a utopia nie jest możliwa bo zawsze jest czynnik ludzki czyli kilku cwaniaków. Zarówno komunizm jak i kapitalizm mają swoją sprawiedliwość. Pytanie co znaczy sprawiedliwość? Czy wszystkim po równo niezależnie od wszystkiego czy może wszystkim według zasług? Ten drugi model to model kapitalistyczny bo tam teoretycznie każdy ma tyle ile sam sobie weźmie, teoretycznie bo nie wszyscy mamy równy start.

 

 

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites

elkey - przecież ja nie uczestniczę w ich dysksuji pt. "Ustrój X jest lepszy od Y - opracowanie na podstawie literatury X przy wsparciu opowiastek babci Zosi i wujka Zenka" O jakie argumenty mnie prosisz?

 

Ja ich proszę, żeby wracali do tematu wątku, jednocześnie z serca, z czystej troski informując, że życie jest fajniesze jak się nie ekscytuje pierdołami, bo można dostać zakwasów obręczy barkowej z nerwów... a to zablokuje nam nieco dopływ krwi do mózgu.

 

:) Git?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...