Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Gość effendi360

THE CALL - Obejrzałem to wczoraj. Dość ciekawy. A ten serial elementary to sobie w du*e wsadźcie. Jak to odpaliłem i zobaczyłem że to KOLEJNA adaptacja sherlocka to od razu poszło do kosza... ku**a już nic nowego nie da się wymyślić?

Link to post
Share on other sites

Wypadało obejrzeć a nie w du*e wsadzać. Elementary świetnie się bawi konwencją. Czasami mam wrażenie że to serial o autystycznym geniuszu i jego siostrze. Gra Millera rozwala na każdym kroku, to jak biega oczami ciągle jest zniecierpliwiony i drażni go zwyczajność innych umysłów.

 

Innym razem mamy wrażenie że sherlock to poprostu robot z opiekunem, a czasem zagubiony ćpun na głodzie.

 

Wczoraj byłem w kinie na Man of Steel. A myślałem o dokończeniu odcinka Elementary:)

 

Jestem cholernie ciekawy wątków Irene i doktora Moriarti.

 

sziiiiiiself:

 

http://youtu.be/dai050z-pnE

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ale ja to wszystko już widziałem... w innym filmie/serialu o sherlocku to po co mam tracić czas na oglądanie tego samego ? Poza tym, z tego co widzę to i tak się pod jaranie, średnio mi nadaje.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jestem cholernie ciekawy wątków Irene i doktora Moriarti.

 

Wyjaśnią się pod koniec sezonu. Ostatnie odcinki są srogie. Więcej nie napiszę, bo sam bym zabił, gdyby ktoś mi to zaspoilował :P 

Link to post
Share on other sites

Shutter Island - Wyspa tajemnic 

 

Film po prostu zaje*isty. Brak mi słów. Dawno tak dobrego filmu nie oglądałem. Zaskakuje, nie chce tutaj spoilerować. Lecz jest to pozycja która musicie panowie oglądnąć. Skłania do przemyśleń po oglądnięciu.

Link to post
Share on other sites

„Phantom" - odradzam. Doborowa obsada ale niestety film cieniutki i to bardzo.

Nie znalazłem w nim nic co by mnie zaciekawiło, ZERO KLIMATU !

„Das Boot" - to nadal niedościgniony mistrz gatunku pod abolutnie każdym względem.

Link to post
Share on other sites

Man of Steel - podejście drugie. Tym razem 3D.

 

Bardzo mało 3D, ekran jak zwykle ciemniejszy. Ilość klatek nie nadąża za ruchem kamery.

Wersja 3D 7/10

Wersja 2D 8/10

 

Batman spokojnie zleje dupsko kenta w niebieskim trykocie;)

Link to post
Share on other sites
Shutter Island - Wyspa tajemnic 

 

Film po prostu zaje*isty. Brak mi słów. Dawno tak dobrego filmu nie oglądałem. Zaskakuje, nie chce tutaj spoilerować. Lecz jest to pozycja która musicie panowie oglądnąć. Skłania do przemyśleń po oglądnięciu.

 

Obejrzyj "Prestiż" jeśli jeszcze nie widziałeś, będziesz równie oczarowany.

Link to post
Share on other sites

Tylko dla prawdziwych fundamentalistów tego gatunku ale po raz chyba piąty obejrzałem The Good, the Bad and the Ugly....

 

http://www.imdb.com/title/tt0060196/?ref_=sr_2

 

K..a, co za film. A jakie aktorstwo. Eli Wallach jako Tuco to alfa oscar oscarów ;-) Idzie się udusić ze śmiechu oglądając go. No i jak zawsze Leone motywy religijne tak wplata, że aż się chce wrócić do uczęszczania na religię. Ponadczasowa perełka westernu.

Link to post
Share on other sites

Shutter Island - Wyspa tajemnic 

 

Film po prostu zaje*isty. Brak mi słów. Dawno tak dobrego filmu nie oglądałem. Zaskakuje, nie chce tutaj spoilerować. Lecz jest to pozycja która musicie panowie oglądnąć. Skłania do przemyśleń po oglądnięciu.

obejrzałem wczoraj film ryje trochę w bani te 2godz z hakiem zlecialo nie wiadomo kiedy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...