Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

 

 

Właśnie wróciłem z kina. Miazga totalna. Jeden z lepszych filmów w moim życiu, a obejrzałem już parę tysięcy.
 

 

Robie sobie przerwę po 3 dniowym kinowym maratonie, zapewne koło długiego weekendu obejrzę. Czekam na ten film od publikacji plakatu. (tak plakatu, trailerów nie oglądam :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Robie sobie przerwę po 3 dniowym kinowym maratonie, zapewne koło długiego weekendu obejrzę. Czekam na ten film od publikacji plakatu. (tak plakatu, trailerów nie oglądam :)

 

Nie wiem, moze ja mam pokrecony gust ale po pierwszej czesci film spada z 1szej do 3ciej ligi kina amerykanskiego...

Uwielbiam amerykanskie kino lat 80 i 90, nawet hollywoodzkie superprodukcje, ktore z prawdziwym kinem nie maja wiele wspolnego (np. uwielbiam Armaggedon z '98, mimo ze z strony artystycznej to dno :P).

Mysle sobie, wszyscy chwala, musi byc dobry. I szukalem tego 'dobrego' caly film. Poczatek byl calkiem ok, reszta to jakis zal...

Link to post
Share on other sites

"Swing"- obsadę tworzy grupa limo, polecam, kupa śmiechu :D

"Spluwy, dziewczyny i poker"- Gra aktorska w mojej opinii co najwyżej średnia ale jeśli lubicie element zaskakujące finały to film polecam (aczkolwiek od pewnego momentu paru rzeczy można się domyślić).

Link to post
Share on other sites

Odpaliłem wczoraj po powrocie z miasta, ale miałem takiego pac-man'a, że skupiałem się głównie na żarciu i odpuściłem po 30 minutach. Za chwilę drugie podejście.

Link to post
Share on other sites

Jack pogromca olbrzymów. Byłem w kinie na tym jakiś czas temu. Wynudziliśmy się masakrycznie, tylko efekty specjalne w 3d uratowały bajkę przed klęską totalną ;). Film jest trochę lepszy od Oz Wielki i Potężny, acz oba mniej więcej trzymają ten sam poziom.

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Film jest trochę lepszy od Oz Wielki i Potężny, acz oba mniej więcej trzymają ten sam poziom.

 

Zgadzam się w 100%, że obie produkcje to straszna lipa, ale odrobinę wyżej postawiłbym Oz'a, ze względu na Milę Kunis. 

Link to post
Share on other sites

http://www.mail4us.pl/releaseImages/1368315031.jpg

 

DRUGIE OBLICZE - moje osobiste 8/10

Film podzielony na 3 części. O ile pierwsza poprawna tak druga i trzecia bardzo dobre. Patton zadbał o udźwiękowienie + w znane kawałki w tle. Niebywałe mistrzostwo to prowadzenie kamery. ah jak ja lubię takie kino!

 

żeby nie było, że wszystko co oglądam jest takie super hiper duper, to:

 

The Following - 3 odcinki są ok, potem następuje rozsmarowanie serialu na 12 cienkich i bezpłciowych kromeczek. 5/10

leciało po leciało, żona się wciągnęła to i obejrzałem.

 

Spartacus war of the damned - Boże święty... kpina, szok, wstyd i sraczka. 4/10 i to tylko za to że już się skończył.

Dla mnie ten serial to tylko i wyłączenie Blood and sand oraz Gods of arena.

 

Oz Wielki i Potężny? - tia... tytułem sobie nadrobili. ułłaaa... to jak kupowanie wielkiego SUVa do krótkiej parówki. Byłem z synem. Dobrze że miałem smartfona bo bym się zanudził. Mila Kunis, ah Mila... gdyby nie te jej problemy z wagą, akurat w tym filmie była 5kg do przodu. co niestety widać po twarzy :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...