Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Ostatnio oglądałem polski "Mój rower" i mi się nie podobał.

Co do drogówki to byłem na tym w kinie i jak na nasz film (w ciągu ostatnich kilku lat) jest całkiem niezły, mogę polecić.

 

Do django jakoś się nie mogę zabrać, ale prędzej czy później obejrzę:)

Link to post
Share on other sites

 

 

Gangster Squad - tez film o policji w klimatach lat 20stych

 

Jeśli uważasz, że to są lata dwudzieste to albo masz zerową wiedzę, albo oglądałeś ten film na kwasie. 

Link to post
Share on other sites

Nie no żadna różnica. Główny bohater wielokrotnie wspomina o swoim udziale w II W.Ś. na Pacyfiku, o tak drobnej sprawie jak wygląd samochodów już nawet nie warto wspominać. Faktycznie żadna różnica. 

Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak polecać film, którego się nie widziało, bo do kin na Zachodzie wchodzi za pół roku...

 

http://troll.me/images/sarcatic-gorilla/sarcastic-gorilla-sez-job-well-done-thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

http://bluedvd.pl/product/image/5783/Ostatni-Mohikanin-Premium-Collection-Blu-Ray.jpg

Polecam - koniecznie w wersji reżyserskiej na br, świetny film.

Link to post
Share on other sites

Byłem dwa razy w kinie w weekend:

 

Iron Man3 - 8/10 (im 9/10, im2 7/10)

 

Zdecydowanie lepsze od Avengers i IM2. Jednak nie spodziewajcie sie klimatu jak w dark knight. Trzeba obejrzeć w kinie.

Ogląfanie tego w domu to jak jiggsex z implantami angeliny.

 

 

Stoker - dla mnie nieporozumienie. Lubie filmy z klimatem, historią. Dla mnie to hipsterskie szukanie trendy nudy... 5/10

Lepiej obejrzeć trailer, a do kina iść drugi raz na im3

Link to post
Share on other sites

Maro0724- jakim cudem dla Ciebie "Drogówka" jest komedią? ;)

 

z ostatnich wizyt w kinie najbardziej utkwił mi w pamięci film "Uklad Zamknięty" oraz "Niepamięć". Zdecydowanie odradzam "Oszukane"...

a może kto dać więcej szczegółów o IM3? Bo się wybieram, ale nie wiem czy warto..

Link to post
Share on other sites

"Side Effects" również jak najbardziej polecam.

 

 

"The Numbers Station" - pierwsza połowa trochę mnie wynudziła, więc postanowiłem się delikatnie usmażyć. Pozostałe 45 minut było bardzo wciągające, ale jaka w tym zasługa samego filmu, tego nie wiem :P 

Link to post
Share on other sites

 

 

"Side Effects" również jak najbardziej polecam.

 

Wczoraj skończyłem oglądać (oglądałem "na raty" - brak wolnego czasu) i muszę powiedzieć ze jest naprawdę dobry, dawno nie oglądałem filmu z zaciekawieniem.

 

Jutro jadę ze znajomymi na kolejna część szybcy i wściekli (nie, nie napawa mnie to duma, głupi dałem im wolna rękę) wiec napisze parę negatywnych zdań o tym filmie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...