Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

byłem wczoraj w kinie, na filmie Niepamięć/Oblivion no, dla mnie bomba, chociaż imo iż bardziej lubię filmy akcji, ten filmik też przypadł mi do gustu, nie wiem co BIGPUN ma do Toma Cruisa, xD, ale wg mnie grał dobrze,

 

fabuła no ciekawa, lecz trochę ten Tet, na orbicie nie za bardzo mi się podobał lekko zerżnięte z Independence Day, mogli te zakończenie lepiej zrobić, dziwne te SI, kostka, jakby zmienna geometrycznie xD :P 

 

 

SPOILER ALERT!! Biafra

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

@Jonathan po pierwsze edytuj post!! Skasuj spoiler!!

 

Po drugie zdania o Tomie nie zmienie. Oglądałem wszystkie ostatnie filmy z tym aktorem. Wyglądają jak PRowa akcja naprawienia wizerunku. W każdym z tych filmów Tom wygląda tak samo. Tak aby na zdjęciach wyglądać poztywnie. Założę się że jako producent swoich filmów zwraca na to uwagę. Ten filmvmógł się nazywać:

 

Tom Cruise: Oblivion a inny:

Tom Cruise: Jack Reacher

 

Pozatym film cudowny. Cały tydzień w pracy słucham tylko ost. Wybiorę się raz jeszcze i na pewni kupię brd:)

Link to post
Share on other sites

nowoczesne filmy są do bani ale tak tylko w 85%

jestem zwolennikiem starego dobrego kina i dawno nic fajnego nie widziałem

lecz do teraz , operacja argo argo gra aktorska na wysokim poziomie jak i reżyserka 

polecam bo dobre kino :)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio byłem na "Układzie zamkniętym" . Film na faktach autentycznych. Dla niektórych może być trochę ciężki .Nie porywa akcją ale pokazuje jak czasami działają organy ścigania w naszym ...(wklej sobie epitet) kraju.

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Polecam Django. :D

 

 

 

Django , twoja mać :D

 

Aktorzy to śmietanka wykonanie mistrzowskie lekki klimacik westernu motyw rasistowski 

poczucie humoru , mój licznik <CIACH> filmu stanął na 9.5  

jeśli znacie więcej takiego kina to dawać na pewno zobaczę a co jak co ale wracam do seansu :D

 

ORTOGRAFIA. Pokemonowe przekleństwa też sobie daruj. Biafra

Link to post
Share on other sites

Django wymiata! Jak dla mnie póki co najlepszy film 2013.  :)

 

http://24.media.tumblr.com/f5742d6b5f6616c6a0d1d1858c8aeef2/tumblr_mgi7lgSXbK1qzk3yuo1_500.gif

Edytowane przez dawids42
Link to post
Share on other sites

 @,

 j.lo jako aktorka to masakra zastanawiałem się czy sciągać jak mówisz że warto to obejrzę 

 



oglądałem dziś Person Of Interest 2x21(nie wiem czy ktoś ogląda z forumowiczów) ale odc miazga iak i cały serial

polecam

Edytowane przez sid vicious
cytat posta wyżej
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ostatnio mam jakąś awersję do oglądania filmów ale tu bez bólu dotrwałem do końca. Typowe kino, które za wiele nie daje ale też wiele nie wymaga od widza. Ot, siadasz i relaksujesz się oglądając Stahama lejącego gości po mordach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...