Skocz do zawartości

PS3 Media Server


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś wie gdzie leży przyczyna ślamazarnego działania tej aplikacji podczas odtwarzania filmów? Bez względu na rodzaj formatu, obraz bardzo wolno się wczytuję. Jedna klatka na kilka sekund.

 

Problem też tyczy się wolnego ładowania stron internetowych. Onet ładuję się 10 razy wolniej niż w telefonie Samsung Galaxy S2.

 

PlayStation 3 zaktualizowane.

Komputer z Windows 7 64 bit.

Link to post
Share on other sites

Używam Linksys WRT120N. Jakiś czas temu wszystko śmigało, jak należy. Nie mogę określić "punkt zwrotnego", gdyż bardzo rzadko korzystam z konsoli, raz na tydzień, a czasami raz na miesiąc.

 

Posiadam najnowsze sterowniki.

Link to post
Share on other sites

Stawiam na zwalony soft w routerze, spróbuj pobrać najnowszy ze strony Linksysa, zrobić reset (30s przytrzymać reset) i ustawić od nowa, ale przed tym zobacz czy po kablu będzie ten sam problem.

Jeśli tak to wina sterowników/PC raczej na pewno będzie.

Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

Z braku czasu odpisuję dopiero dzisiaj. Przepraszam.

 

Niestety nie mogę przeprowadzić testu z kablem. Konsola jest w innym pomieszczeniu, i z czystego lenistwa nie chce jej ruszać. Wykonałem test porównawczy z telefonem. Ten sam filmik na telefonie odtwarza się błyskawiczne, identycznie jak na komputerze stacjonarnym, nie wiedzieć czemu PlayStation 3 ładuję go 10 razy dłużej...

Link to post
Share on other sites

To szybko odpowiem, PS3 ma jakiś zwalony moduł WiFi. Mam szybki internet a mimo to konsola przy praktycznie 100% zasięgu pobierała mi z prędkością aż 1300kb/s czyli za mało. Dałem na gwarancję, wyczyścili konsolę, coś tam niby zrobili i teraz leci po 1,7mb/s czyli nieznacznie szybciej ale za to sporo szybciej ładowała wszystkie rzeczy poprzez PS3MS i DLNA.

W karcie napisali wymiana/naprawa karty sieciowej WLAN, cokolwiek by to znaczyło.

Link to post
Share on other sites

witam,ja mam taki problem,probowalem skopiowac film na ps3 poprzez ms w formacie mpg ,czyli nie wymaga on transkodowania,lecz po jakims czasie wyskakuje blad 80030928 i przerywa transfer,dodam ze niektore filmy kopiowaly sie normalnie.router podlaczony mam do konsoli kablem.probowalem podpiac tez pc do routera ale wtedy media server nie widzi mojej konsoli,natomiast gdy ps3 polaczony z routerem kablem,i pc nie polaczony kablem z routerem wtedy jest ok,jednak nie moge skopiowac filmu.pomoze ktos

Link to post
Share on other sites

tzn cinavia?no ok,ale udaje mi sie skopiowac jedna czesz shreka,a trzy nie.czy to moze nie w czym innym lezy problem?przegladalem angielskie fora z tym kodem bledu,no cos tam bylo ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi.jakis inny pomysl?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...