Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Używany, zadbany, komputer!


Recommended Posts

Siema, mam do sprzedania komputer który został zakupiony w 2006 roku. Możliwość sprzedaży dopiero za ok. 1 miesiąc!

 

Parametry:

 

Procesor: Intel pentium D 915 2x 2.80 GHz

Płyta główna: Asus P5VD2-MX

Grafika: NVIDIA GeForce 8500 GT 256 MB

Ram: 2x 512 (1gb) DDR2

Zasilacz: MODECOM FEEL I-350ATX (350 W)

Obudowa: zwykła ATX

Nagrywarka DVD: Jakaś z zestawu :)

Oczywiście pełne okablowanie i instrukcje (brak pudełek) gratis!!!

 

Dodatkowo mogę za 100zł dysk 250gb ( dla zainteresowanych podam szczegółowe dane ) Możliwość kupienia dysku tylko w zestawie . Nie sprzedaje nic na części!

 

Cena zestawu ok. 450-500 + 100 zł dysk jak ktoś chce

 

Jeszcze mogę opylić monitor Samsung SyncMaster 710N za ok. 200 zł (osobno lub w zestawie ;))

 

Chętnych zapraszam na PW , również komentarze pod spodem :D

Link to post
Share on other sites

procek ujdzie plyta ew tez , grafa slaba jak na te czasy 256 mb ? minimum 512 teraz chodz standardem jest 1gb.Ram jak na te czasy ponizej krytyki :) Zasilacz ....kiedys mialem podobny ....wytrzymal u mnie sporo lat ale jak wyzej napisali kiepski.nagrywarka teraz jest malo istotna.dysk osobno ? :) badzmy powazni.

Link to post
Share on other sites

Ktoś dobrze tu wycenił twój sprzęt na 300 zł trochę poszperałem w allegro i detalicznie sprzedając to dostał byś te 300 bo za całość to nie sądzę

 

Procesor: Intel pentium D 915 2x 2.80 GHz 40 zł

Płyta główna: Asus P5VD2-MX 40 zł

Grafika: NVIDIA GeForce 8500 GT 256 MB 50 zł

Ram: 2x 512 (1gb) DDR2 30 zł

Zasilacz: MODECOM FEEL I-350ATX (350 W) 15 zł

Obudowa: zwykła ATX 15 zł

Nagrywarka DVD: Jakaś z zestawu :) 30 zł

dysk 250gb 80 zł

Link to post
Share on other sites

no dobra. Kasa mi potrzebna jak lód bo muszę jakiegoś kompa kupić a te 400 zł to akurat starczy mi na upgrade zamiast i2500k to do 2600k (różnica ok. 400zł). Więc tak ostatecznie mogę dać: cały zestaw i drukarkę hp Deskjet F370 za 400 zł. Ktoś chętny. Mam też do opylenia monitor jak wcześniej pisałem Samsung SyncMaster 710n za ok. 200 zł ( w pełni sprawny matryca jak nowa).

 

Ktoś chętny? ;P

Link to post
Share on other sites

Nie tylko do gier... Może niektórym zdaje się to dziwne ale opanowałem na razie Adobe After Effects ( jeżeli komuś w ogóle coś ta nazwa mówi? ) i zabieram się więc za 3ds max'a i komp jest potrzebny (szybki procek to wiadomo i duuuużoo ramu do szybkiego renderowania ;P)

 

A jak sprzedaż ktoś kupuje ;pp??

Link to post
Share on other sites

gdyby nie grafika i malo ramu bym wzial.ale nie wiem czy ten twoj zestaw mi uciagnie 4x diablo ^^

Pytanie jaka inna grafe tania mozna wsadzic w ten jego zestaw ?

Bo moze bym sie skusil .

 

Albo inaczej czy sprzedaz sam procek + plyta glowna + + sama obudowe + ew ram .Grafike bym juz sobie dokupil jakas i ram.

 

Tylko niech jeszcze ktos napisze jaka karte mozna tam wsadzic ? Jakas 512 mb najlepiej.

Edytowane przez Canibal
Link to post
Share on other sites

Nie ma bata. Nie sprzedaje osobno bo nie będę się bawił w sprzedawanie tego i wielokrotne wysyłanie na części. Co do samego kompa to 400zł i twój ;pp (cały). Obecnie z nowszych tytułów to Assassin's creed (1) działa płynnie na średnich, Fifa 11 i Mass Effect (aktualne gry na kompie). Grafikę myślę, że może po wymianie zasilacza (cena ok. 100 używka) to mógłbyś wrzucić jakąś może gtx 460 ale nie wiem czy by w pełni wykorzystała komponenty, ale jak jeszcze dodasz sobie ram to zestaw nie jest zły... Ja i tak sprzedaje bo nie opłaca mi się wymieniać ze względu na kartę graficzną i programy których używam...

 

Jakby co to pisz co chcesz jeszcze widzieć (zdjęcia) to powysyłam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...