Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

http://farm3.staticflickr.com/2585/3767711334_64c457af46_z.jpg?zz=1

 

Co robić Panowie?

 

http://img2.auto.vlan.be/images_cars/622/7906221_2.jpg

 

vs.

 

http://img2.auto.vlan.be/images_cars/580/7865807_3.jpg

 

 

@BIGPUN

 

Popraw to "czujeż" byku :P

Link to post
Share on other sites

coś tak się do tych 3.0 tdi przyczepił? przecież to jeździ na błoto, typowy klekot

 

 

Dokładnie czuć, że to bawara, masz tandetną kierownice i tanie radio BMW,

padłem z krzesła... tandetna kierownica??!?!?!? w każdej BMW masz idealną kierownicę! do jazdy.

tandetne radio? to lepsze to wolkswagenowskie z malym chromikiem wstawione do audi? :)

 

@Biafra przyjacielu, poprawione. to przez emocje. koks mi oczy zasłania :)

 

doczytaj i popatrz na wnętrze audi A6 a A8, BMW za murzynami

wyjdź z domu. poproś tatę niech Cie zawiezie do salonu BMW. wsiądź do środka. a później podziękuj Panom że pozwolili.

wróć na forum i przeproś.

Link to post
Share on other sites

http://farm3.staticflickr.com/2585/3767711334_64c457af46_z.jpg?zz=1

 

Co robić Panowie?

 

http://img2.auto.vlan.be/images_cars/622/7906221_2.jpg

 

vs.

 

http://img2.auto.vlan.be/images_cars/580/7865807_3.jpg

 

 

@BIGPUN

 

Popraw to "czujeż" byku :P

 

Bierz bmw moim zdaniem ostatnie ładne bmw, te nowe wszystkie wyglądają tak samo ;) A jeśli chodzi o silnik 3.0 nic do niego nie mam, moc jest ;) Z niezawodnością alfy różnie bywa ;-) Edytowane przez viacom
Link to post
Share on other sites

Tu się zgadzam z poglądem że bawara jest bardzo przyjemna w środku. Ma swój charakterystyczny klimat. W zeszły weekend objechałem 3 sztuki takich e90 i w środku przede wszystkim rzuca się w oczy jakość materiałów. Może na zdjęciach brak temu polotu ale na żywo jest więcej niż ładnie.

http://img2.auto.vlan.be/images_cars/698/7806982_7.jpg

 

Mój starszy jest fanem A6 (miał już chyba każdą generację) i przyznam że odczucia mam w obu autach bardzo podobne.

Link to post
Share on other sites

@biafra - miałbym problem wybrać... to zupełnie inne samochody.

a oceny końcowe mają porównywalne. musisz wybrać sercem.

 

 

a jesli wybierzesz bmw to koniecznie inne fele :)

 

Tu się zgadzam z poglądem że bawara jest bardzo przyjemna w środku. Ma swój charakterystyczny klimat. W zeszły weekend objechałem 3 sztuki takich e90 i w środku przede wszystkim rzuca się w oczy jakość materiałów. Może na zdjęciach brak temu polotu ale na żywo jest więcej niż ładnie.

jest spartańsko szlachetnie. w audi śmierdzi ceratą. ot taki model eko-skóry. i każy właścicciel audo to powie.

 

dodatkowo miejsce za kierownicą. jest jak skrojony garnitur.

Link to post
Share on other sites

Fele do żyda, dokładnie.Zmienisz felgi i od razu nabierze charakteru :)Bety maja takie proste środki ale za to jakie wykonanie.Porównaj sobie betę z 2000 a nowego fiata 2012 :rotfl:

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Właśnie wybór padnie chyba na alfę w ostateczności bo w tym budżecie mam mniejszy przebieg, lepszą opcję i silnik. Generalnie na używane auta w BE dostaje się roczną gwarancję więc jakoś się nie obawiam o stan techniczny tych gratów. Ale fakt faktem 159 wypada bardzo dobrze w testach niezawodności... Lepiej niż trójka :P No ale FWD... Na AWD jestem zbyt skąpy.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

BIGi bo się pogniewamy (:P), ja mam Golfa i nie zarzynam go na ręcznym.

 

A co do audio w Audi, to tam, żeby dostać porządny sprzęt trzeba dorzucić 30k na Bang & Olufsen. Kolejne już opinie dzieci co to autem pewnie nie jeździli a opinie wydają o nim jakby jeździli od 10 lat tym modelem.

Link to post
Share on other sites

BMW słabe przy Audi (silnikowo, zawieszenie, napęd, komfort)

Chyba nie jezdziles tymi samochodami :)

 

740d przy A8 4,2 quattro

Nie ma juz czegos takiego jak 740d

 

tanie radio BMW

Co ma do calosci radio?

I tak fabryczne w zadnym z tych aut nie nadaje sie do wlasciwego odsluchu :wariat:

 

30k na Bang & Olufsen

j/w :)

Link to post
Share on other sites

Dla mnie tez bmw ma gowniane wnetrze, dlatego tez kupilem a4 b6, a nie e46. O wiele nowoczesniejsze ma B6 wnetrze, a nie kupowate w tym e46, nie powiem, bo z zewnatrz ladne, ale srodke , odstrasza, a srodek jest dla mnie bardzo wazny, bo to w nim siedze i je ogladam caly czas, a nie wyglad zewnętrzny, ktory i tak mi bardziej pasuje niz bmw. A wyklucanie sie o naped jest dla mnie mega zenujace :) A co do audo, mam seryjne BOSE i jestem *****iscie zadowlony, dziwke czysty, mocy to nawet nie testowalem, nie ten wiek, jakos nie jara mnie jazda z muzyka na full i szybami w dol...

 

 

I szczerze ? W du**e mam opinie innych ludzi, ja kupuje to co mi sie podoba :)

 

Pisz po polsku, jak stać Cię na auto, pewnie i na słownik parę groszy się znajdzie // jacekgothic

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi tylko o to, 2.0 w e46 to mega kupa, 1.9 w audi *****iscie wytrzymaly....zreszta, ja tym jezdze... nie kto inny, ja jestem mega zadowlony, komfort jazdy *****isty, przyspieszenie mi odpowiada, moc tez :) nastepne tez bedzie audi :) te nowe bmw maja jedynie ladne przody, tyl to mega kupa, nie moge zniesc tego ....

Link to post
Share on other sites

Godne polecenia diesle VW to 1.9TDI z pompą rozdzielaczową - solidne, w miarę tanie w naprawie. 1.9TDI zasilane pompowtryskiwaczami to już nie tak samo trwała konstrukcja - nie dość że nie przepada za niskiej jakości paliwem to jeszcze wymiana pompowtryskiwaczy jest bardzo kosztowna. O wersji 2.0TDI (PD) nie wspomnę bo cieszy się dosyć złą opinią wśród mechaników (np. dosyć powszechne jest pękanie głowic). Nie każdy także lubi charakterystyczny, głośny dźwięk diesla zasilanego pompowtryskami.

 

Ogólnie teraz sam jestem na etapie wyboru samochodu dla siebie i mam 2 konkretne pojazdy na oku: BMW E46 320i lub VW Golf V 1.6FSI. W BMW bardzo podoba mi się jakość wykonania wnętrza, silnik oraz napęd na tył. Za golfem przemawia w moim wypadku stylistyka zewnętrzna oraz niższe spalanie niż to w BMW (w BMW nie biore pod uwagę innego silnika niż 2.0 R6 150KM)

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Godne polecenia diesle VW to 1.9TDI z pompą rozdzielaczową - solidne, w miarę tanie w naprawie. 1.9TDI zasilane pompowtryskiwaczami to już nie tak samo trwała konstrukcja - nie dość że nie przepada za niskiej jakości paliwem to jeszcze wymiana pompowtryskiwaczy jest bardzo kosztowna. O wersji 2.0TDI (PD) nie wspomnę bo cieszy się dosyć złą opinią wśród mechaników (np. dosyć powszechne jest pękanie głowic). Nie każdy także lubi charakterystyczny, głośny dźwięk diesla zasilanego pompowtryskami.

 

Ogólnie teraz sam jestem na etapie wyboru samochodu dla siebie i mam 2 konkretne pojazdy na oku: BMW E46 320i lub VW Golf V 1.6FSI. W BMW bardzo podoba mi się jakość wykonania wnętrza, silnik oraz napęd na tył. Za golfem przemawia w moim wypadku stylistyka zewnętrzna oraz niższe spalanie niż to w BMW (w BMW nie biore pod uwagę innego silnika niż 2.0 R6 150KM)

 

chryste panie, znowu kolejny fanboy golfów..
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...