Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Gość nasciturus

My żyjemy prawie jak w kraju 3 świata porównując się do zachodu. Zielona wyspa Tuskolandu. Niemcom pkb spadło, a my ciągle na plusie. Taki u nas dobrobyt.

Nasuwają mi się kultowe słowa "jeżdżę golfem dwójką, jak mi kolega pożyczy to golfem trójką". Nawet jak chciałoby się być dumnym z bycia Polakiem to w obecnych czasach jest to niemożliwe. Nie można ciągle żyć i wspominać historii. Takie jest moje zdanie i oczywiście można się z nim nie zgadzać.

Link to post
Share on other sites

 

Dzisiaj rozbijałem się tym bentley'em :D :D :D

Pojechaliśmy z mamy znajomymi na basen , duży parking dookoła , spoko goście , sami mi zaproponowali przejażdżkę :D :D

Niesamowita maszyna

http://s4.ifotos.pl/img/201212081_xenaqee.jpg

http://s4.ifotos.pl/img/201212081_xenaqeq.jpg

http://s4.ifotos.pl/img/201212081_xenaqwp.jpg

 

Mają jeszcze Porsche Cayenne i kilka innych aut w tym Ferrari 308, które stoi w garażu przykryte plandeką , nie odkrywałem całego

 

http://s4.ifotos.pl/img/201212081_xenaqwr.jpghttp://s4.ifotos.pl/img/201212081_xenaqwx.jpg

 

 

 

 

damn, a ja przeczytalem Dzis rozje^%$lem sie tym bentleyem :D

Edytowane przez GreQonE
Nie cytuj calych tak dlugich postow, w ten sposob, utrudnia to czytanie :P
Link to post
Share on other sites

Czytałem z tyłu o tym uno i jeżeli to fakt to gz transakcji :P Co do mnie to mam Corse B 1.2 16v ( wersja 2000 sport ) sportowe zawieszenie klocki itd. teraz do wymiany mam klocki + zawieszenie chce na "normalne" zmienić ( chociaż z zawieszeniem myślę bo i tak mam go sprzedać za jakiś czas a jak wiadomo dla młodzieniaszka sportowe zawieszenie to bajer ). Co prawda kupiłem go 2 lata temu za 7,800 zł, miał 130 tys ( teraz 152 ) ale wymieniłem już sondę ( 400 zł oryginalna ) + filtr cząstek 2tlenku z silnika ( 800 zł ) do tego jakieś tam drobne duperele za około 2k więc wydałem na niego już połowę jego wartości ( no do tego jeszcze nówki zimowe czyli 250/300 opona ) :P Zamierzam sprzedać go i dołożyć te z 10-15k ale to za rok jak znajdę normalną robotę :) Niby ma te 79 KM i w miarę dobrze się jeździ ale dla mnie za mały już ...

Link to post
Share on other sites

Pogadamy jak zawiniesz się na latarni pierwszy raz,

A co to za argument? i dlatego mam twierdzić, że auto z napędem na przód jest lepsze? Jak kierowca du*a to i rowerem się na latarni zawinie.

 

 

tak naprawdę nie ma nic lepszego niż Audi A6 w quattro z 3.0 tdi.

Audi to kupa :)

Link to post
Share on other sites

Auto z napędem na przód napewno jest bezpieczniejsze w trudnych warunkach, po prostu nie wymaga aż takiej kontroli nad pojazdem. Do rwd juz potrzeba umiejętności i wprawy, trzeba poczuć to i owo :). Ja np. nigdy nie wrócę już do przednionapędowca :menda:.

 

btw...ładnie nad ranem śnieg w Stolcu uderzył. Do domu z pracy wracałem praktycznie cały czas jadąc bokiem :D.

Link to post
Share on other sites

oj BIGPUN stary a trochę przygłupi, już takich widziałem co się chwalili a gokarta w torze nie umiał utrzymać, to i owo się wie bo się trochę jeździło, bo rodzinka zmotoryzowana. Dla mnie BMW to kupa, środek jak z fiata ( nie ma tam nic ciekawego, nic nie znajdziesz, z resztą Mercedes to samo) a do tego ceny sobie wymyślają. Oczywiście Audi nie jest tanie ale płacisz za porządny samochód, bo według wielu zestawienie nowego A8 i BMW 7 nie ma nawet sensu porównywać bo po prostu BMW słabe przy Audi (silnikowo, zawieszenie, napęd, komfort). Ktoś tam pisał, ze quattro więcej pali, trochę tak audi a6 3,0 tdi quattro jak się przyciśnie to i 11 l weźmie, ale jeździ się super, tak czy siak tanie nie jest ale samochód super.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście w bumie cenie sobie tą banalną surową aż do bólu prostotę wnętrza, no ale co kto lubi. Audi kupą bym nie nazwał, bo lubię ich pojazdy (tak jest to dość dziwne ponieważ napisał to właściciel bmw) :).

Link to post
Share on other sites

oj BIGPUN stary a trochę przygłupi, już takich widziałem co się chwalili a gokarta w torze nie umiał utrzymać, to i owo się wie bo się trochę jeździło, bo rodzinka zmotoryzowana.

 

najbardziej kretyński argument jaki ostatnio przeczytałem. i czemu ciągle masz coś do mnie i moich technik jazdy.

ja tylko subiektywnie i autonomicznie stwierdzam, że NAPĘD NA PRZÓD JEST gó**o WARTY. i koniec :)

czytaj ze zrozumieniem.

 

Dla mnie BMW to kupa, środek jak z fiata

zapraszam do okulisty.

 

Oczywiście Audi nie jest tanie ale płacisz za porządny samochód, bo według wielu zestawienie nowego A8 i BMW 7 nie ma nawet sensu porównywać bo po prostu BMW słabe przy Audi (silnikowo, zawieszenie, napęd, komfort).

Rozumiem, że stałeś przed dylematem i miałes do wyboru auto za 450 tyś i wybrałeś AUDI? czy piszesz czysto teoretycznie?

 

tak czy siak tanie nie jest ale samochód super.

aj ej no to bomba! no to super.

Link to post
Share on other sites

To może nowy wątek założymy Audi vs BMW %-)

Te auta mają tylko zbliżone ceny. Jedno komfortowe, drugie sztywne i lepiej się prowadzi, a inne kategorie to można omawiać wyłącznie na wybranych modelach, podobnie jak silniki są dobre i beznadziejne w przypadku obu marek.

 

@BIGPAN

Fwd jest bezpieczniejszy, więc jakbyś miał szofera, który wozi twoje dzieci to być mu właśnie takie auta sprawił. To jest kupa, a to gó**o warte... proszę.

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście w bumie cenie sobie tą banalną surową aż do bólu prostotę wnętrza, no ale co kto lubi. Audi kupą bym nie nazwał, bo lubię ich pojazdy (tak jest to dość dziwne ponieważ napisał to właściciel bmw) .

niważne do jakiej bety wsiądziesz. czujesz że to bawara.

w audi jak wv...

Edytowane przez BIGPUN
Link to post
Share on other sites

Dla mnie to i to dobre, oba sztywne oba proste ale maja to coś.

E60 mi sie marzy....

Audi jak w VW, tu bigpun prawde mowisz.

Silniki dają........a mercedes juz kiedyś zszedł na psy w VITO lub innych modelach gnily blachy, a teraz chca znowu wrocic.

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Nie jestem ani właścicielem fanem bmw, ale powiem tyle, że ja NIE kupiłbym Audi z tego powodu, że dla mnie jest to dla mnie Volkswagen, a właściwie jego bogatsza wersja opakowana w skórę i trochę bajerów i z mocniejszym silnikiem. A ja za VW nie zapłaciłbym 400tys(jakbym miał kiedyś 8) )

 

Ps. Bez żadnej napinki lub konfliktów proszę :P

Edytowane przez morro
Link to post
Share on other sites

@blub17 według Ciebie 11l w dieslu to dla Ciebie normalne? 740d na V8 bierze 10.4 przy ostrzejszej jeździe...

 

Nie wiesz co to ostra jazda ;) Mówimy to najmocniejszej wersji 3,0 tdi, która ma więcej koni i większy moment obrotowy, to jest V6 więc bardziej wyżyłowane, może więcej palić

 

BIGPUN

Dokładnie czuć, że to bawara, masz tandetną kierownice i tanie radio BMW, gdzie w Audi w tej samej cenie super wykończenie i lepsze osiągi, bo nie oszukujmy się np. 740d przy A8 4,2 quattro wygląda bladziuchno, silniki 3,0 audi są mocniejsze

 

PS. Volskwagen bierze z Audi nie na odwrót, doczytaj i popatrz na wnętrze audi A6 a A8, BMW za murzynami

Link to post
Share on other sites

no to co według Ciebie oznacza ostra jazda?

 

Drugie miałeś okazje słuchać radia w bmw? bo jak dla mnie to w audi szału nie ma

 

3. wygląd każde audi prawie tak samo wygląda... a a8 to mi przypomina chebla takiego

Bmw dużo zgrabniej wygląda i nie wiem jakich ty murzynów znasz ale środek w Bmw o wiele audi przebija

Edytowane przez Mroczny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...