Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Takie pytanko - czy może któryś z forumowiczów ma/miał styczność z VW golfem V lub VW Polo 9N3 i może się wypowiedzieć na temat tego samochodu?

Tzn. wrażenia z użytkowania, trwałość materiałow i ogólna awaryjność.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie mój, ale już po jazdach próbnych i pewnie w przyszłym tygodniu się zdecydujemy :) Zakochałem się.

http://img2.auto.vlan.be/images_cars/691/7636912_1.jpg

http://img2.auto.vlan.be/images_cars/691/7636912_3.jpg

http://img2.auto.vlan.be/images_cars/691/7636912_6.jpg

Link to post
Share on other sites

Niemniej muszę ostrzec te auta uzależniają (wirus Alfy)

potwierdzam, silnie uzależnia, dodatkowe objawy to między innymi niechęć do prowadzenia innych pojazdów, respektowania ograniczeń prędkości oraz wrogie nastawienie wobec idei eco-driving

Link to post
Share on other sites

@Biafra

Alfa wygląda na bardzo zadbaną, ciekawe auto.

 

 

Całkiem nie tak dawno na linii 519 miałem przyjemność prowadzić to cacko. Jakby zajrzeć mu w bebechy...siedzi tam niezniszczalny bizon w postaci silnika (jeden z mocniejszych Man-ów), co słychać masakrycznie a zwłaszcza jak się prowadzi go nad ranem :).

 

http://phototrans.pl/images/photos/original/280/1123.jpg

ps. zdjęcie nie mojego autorstwa.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie mój, ale już po jazdach próbnych i pewnie w przyszłym tygodniu się zdecydujemy

Na zdjęciach ładnie, oby też tak się sprawował po sprowadzeniu z Belgii :)

PS. Odnoszę wrażenie że deska jakaś taka nie do końca spasowana, strasznie mi te radio nie pasuje, wszystko srebrne a tu nagle czarny kwadrat wsadzili :(

 

potwierdzam, silnie uzależnia, dodatkowe objawy to między innymi niechęć do prowadzenia innych pojazdów, respektowania ograniczeń prędkości oraz wrogie nastawienie wobec idei eco-driving

Jeździłem kilkoma i żadna nie wprawiła mnie w radość czy coś, w zasadzie klasa ta sama co Golf czy Almera :) Chyba że poprzestawiałeś trochę słowa jak:

Niechęć do respektowania innych pojazdów, wrogie nastawienie wobec innych i respektowanie eco-drivingu :)

Taki stereotyp, bez obrazy :)

Link to post
Share on other sites

Jeżdżą, głównie na dodatkach albo jako "tabor imprezowy, nocny". Aczkolwiek jest już ich bardzo mało, w ich miejsce wchodzą coraz to nowsze wózki, choćby Solbusy czy Merce.

Link to post
Share on other sites

drogie ubezpieczenie to raz, a dwa to pewnie nie robisz za minimalna stawke jak wiekszosc polakow, skoro mowisz ze nie duzo

 

Jak kolega chciał wiedzieć ile to kosztuje było zapytać w prost ;)

 

2 Kierowców, 14 mil rocznie (22400km), 8 lat zniżek, miasto Bristol, comprehensive, cena na rok to 380 GBP

 

A podatek drogowy Road Tax 30 GBP rocznie

Link to post
Share on other sites

Na zdjęciach ładnie, oby też tak się sprawował po sprowadzeniu z Belgii :)

PS. Odnoszę wrażenie że deska jakaś taka nie do końca spasowana, strasznie mi te radio nie pasuje, wszystko srebrne a tu nagle czarny kwadrat .

 

Auta nie sprowadzam. Mieszkam i pracuję we frytkolandii. Wnętrze dużo lepiej wygląda na żywo. Ta konkretna sztuka ma 80 tys na liczniku z carpassem co wyklucza możliwość przekręcenia a do tego ma rok gwarancji na naprawy i części. Lubię kupować auta z drugiej ręki w BE... Trzeba głębiej do kieszeni sięgać ale przynajmniej jest bezpiecznie. A prowadzi się cudnie.

Link to post
Share on other sites

w zasadzie klasa ta sama co Golf czy Almera

znaczy jeździłeś jakimiś miniaturkami?

 

 

Niechęć do respektowania innych pojazdów, wrogie nastawienie wobec innych i respektowanie eco-drivingu Taki stereotyp, bez obrazy

bez,

takich użytkowników alf też spotykam, ba kupiłem swoją od gościa, który jeździł nią jakby był na spacerze z psem,

powiedziałbym, że mi się włosy jeżą na głowie jak spotykam takiego, ale jedyne co mi się może jeżyć to broda ;)

 

A prowadzi się cudnie.

wersja AWF, czy FWD?

Link to post
Share on other sites

Oglądam jeszcze kilka sztuk w tym tygodniu. Ta konkretna to podstawowa 120 konna jednostka z przednim napędem. Niby bida ale hamownia wylpuła 132 koni... A można to na czipie bez pierdnięcia rzucić na 150 koni bo sprzęgło i dwumasa ta sama co w 150 konnej wersji. Masz bezpiecznie więcej mocy i lekko niższe spalanie... Zastanawiam się nad tym. To jest auto na trasę a nie na wyścigi więc jakoś nie nastawiam się na wielkie osiągi. Ale 6 biegowa skrzynia w tym aucie jest zdecydowanie fajniejsza niż ta którą miałem w mondeo.

 

A prowadzenie tutaj to kwestia zawieszenia które robi robotę. Lepi się drogi pięknie.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...