Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Wy się śmiejecie, a też żeżot może nas wszystkich przeżyje.  :menda:

 

 

Jak już mówimy o dziwnych pomysłach motoryzacyjnych to polecam 

 

https://www.youtube.com/watch?v=R4vuCMv2cyM&t=1293s

 

Tylko Francuzi mogli takie coś wyprodukować. BTW rozwalił mnie motyw ze szkodą całkowitą z AC z powodu samego braku kierunkowskazu ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

a też żeżot może nas wszystkich przeżyje.

 

Ja mu tam dobrze życzę, niech uratuje autko.

 

 

 

tego nie zrozumiesz

 

Aha :peace:

 

 

 

Tylko Francuzi mogli takie coś wyprodukować.

 

To się Wam pochwalę, że jakiś już czas temu oglądałem film Złomnika o Avantime i niedługo potem spotkałem koło Ratusza na swojej dzielnicy właśnie ten samochód. Poszedłem załatwić swoje sprawy w urzędzie i jak wróciłem zobaczyłem, że ktoś właśnie wsiada do tego Avantimea. Zagadnąłem do człowieka, że ma bardzo rzadki samochód - od razu załapał temat. Co ciekawe mogłem auto zobaczyć, nawet sobie wsiadłem do środka.

Dzięki filmikowi Złomnika w ogóle miałem pojęcie co widzę i o czym mówić - bo inaczej przeszedłbym obojętnie jak koło większości tego typu wozidełek.

 

Wstawię Wam to wideo:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miałem parę lat temu podobne cudo od reno . Zresztą pewnie pisałem o tym . 3.5 v6 w najbogatszej wersji , brakowało tylko dvd . Tak mi się to auto podobało że sprzedałem je dopiero po 3-4 miesiącach od zakupu  :D Plusów to auto miało dużo , ale minusy przeważyły .  Swoich zdjęć nie mam , bo albo akurat były na dysku który mi padł , albo nie zdążyłem zrobić  :P   

 

http://www.vel-satis.org/wp-content/uploads/2012/03/Very-low-mileage-Renault-Vel-Satis-Velsatis-3-0-dCi-DV6-Initiale-diesel-for-sale-in-Worcestershire-01.jpg

Link to post
Share on other sites

920c97af42a3097ad3e7b24bd4a6822f.jpg

57d904475c1d10492091b88959bfd02c.jpg

Poducha skrzyni z Focusa RS uratowała moja Mazde bo już UJ mnie strzelał od latajacego silnika na wszelkich wynalazkach.Trochę czuć wibracje na biegu jałowym ale ogólnie wszystko na plus. 0c7597fd9fd629e942a29496b3a82e66.jpg

Jak się Rafał nudzi to:A4 b8 A5 RGB turn signals android IOS app

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

No to teraz już wiesz, m.in. dlaczego dużo ludzi montuje te głupie LEDy.
 

Niestety nadal nie wiem, wymiana przy drodze byłaby kłopotliwa, aczkolwiek pierwsza wymiana żarówek (zajmująca 15minut) d2s przy przebiegu 250kkm nie jest dla mnie czymś, co spowodowało zmianę myślenia o januszoLedach. 

Link to post
Share on other sites

Przy silniku RF pójdzie bez ściągania zderzaka z lusterkiem w ręku , ja niestety mam LF.

Ale mam też H7, xenony leżą w garażu, jak będę sprzedawał wrócą na auto, nie przepadam za zenonem bo sporo jeżdżę w deszcz, mgłę itp, taki rejon. Zenon wtedy jest okrutny.

W A4 b6 kiedyś powiekszylem otwory na soczewki i wstawiłem z A6 C6, wreszcie to zaczęło świecić.

Moim zdaniem Octaviia 2 jest najlepiej dopracowana pod względem wymiany żarówek czy to h7, czy xenonu, powinna być wzorem dla innych.

 

Edytowane przez AudiAWX
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jakie oznaczenie silnika ma kumpel, chyba jest tam wolnossące 2.0, miejsca tyle, że ręki nie mogłem włożyć. Myślałem jeszcze nad odkręceniem puszki bezpieczników i zbiorniczka płynu, ale chyba więcej zabawy by z tym było, ważne, że już wymienione i ma spokój :D

Narzekałem do momentu, gdy nie zobaczyłem jagura z v6 w dieslu, tak ciasno ułożonego silnika chyba jeszcze nie widziałem. 

Link to post
Share on other sites
nie wiem jakie jeszcze marki mają taki patent

 

Suzuki. Podaję na przykładzie posiadanych obecnie dwóch modeli sx4 i swifta.

pol_pl_Reflektor-przedni-lewy-Suzuki-SX4

Fota z neta przykładowa - ja na szczęście nie musiałem jeszcze tam zaglądać do środka.

Edytowane przez Succubus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie tak dawno pisane było tutaj o takim jednym "dziwnym francuzie", a tu proszę 

 

 

Swoją drogą patrzę na reakcję doradcy - dochodzę do wniosku, że nie ważne ile masz lat, gdzie żyjesz, jak żyjesz, przy kupnie auta zawsze człowiek jest na innym biegu  :wariat:  . No i tak właśnie ma być  :peace: 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...