Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

przeciez to on jeździ a nie Ty...jeździ tak jak mu pasuje .. a tak co panowie myślicie o Audi A6 C6 z 2009 - 2011 r ?? lub A4 B8 ??

Tak, czy inaczej łagodnie mówiąc wyglądu nie poprawia, podobnie jak to pseudo drewno i kratka na lampach.

...a audi - nudne i miękkie (tj. komfortowe).

Link to post
Share on other sites

Ta pseudo kratka i pseudo drewno to popostu edycja limitowana tego samochodu, robione specjalnie na 100 lecie Oplca, sam sobie tego tam nie wkleiłem. Najważniejsze, że mi się podoba :P

Co dopokrowca, mi też się lepiej z nim jeździ, grubszż kierownicą się łatwiej manewruje jedną reką.

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Nie, dzięki. Narazie nie mam zamiaru jej sprzedawać, a jeśli już kiedyś to zrobię to na pewno nei będę lansował aukcji na allegro dopiskiem ''LIMITED EDITION'' :P Dla mnie samochód ma jeździć, nie wyglądać.

Taki kupiłem i sam tych ''plasticzków'' i ''imitacji drewienka'' nie pozakładałem, więc nie wiem po co drążycie temat.

Link to post
Share on other sites

Mój Dupowóz to nieśmiertelna corsa b 1.2 8v 1997r. W skrócie 200tys. przebiegu z czego sam naklepałem jej 15tys. w ostatnie 4miesiące, średnie spalanie 8litrów na sto, Pracuję jako inkasent więc widzi więcej polnych drózek niż asfaltu, rano odpalana wieczorem gaszona (powinna miec licznik w motogodzinach). Poprzednim autem fordem fiestą zakupionym za 1400zł zrobiłem 68tys. w rok po czym poszła na żyletki. Corsie daję półtora roku... :P

Link to post
Share on other sites

Takie hardkorowe koksy to pokażcie swoje furgony :)

 

Hejterzy na etapie hulajnogi :P

 

Kto tu "hejtuje"? Same opinie w dobrej intencji usunięcia z całkiem udanego auta tej oplowskiej maszkary - moja subiektywna opinia, z którą można się nie zgodzić :)

Link to post
Share on other sites

Po nowym roku w kwietniu będę zdawał na kurs prawa jazdy. Kategoria B, tak więc będę miał więcej okazji do pojeżdżenia samochodem, którym obecnie okazyjnie mogę sobie pojezdzić, gdy policja nic nie widzi :hahaha:

Samochodem jest VW Passat (B5) Variant z 1997roku w wersji Comfortline.Kolorek srebrny, podstawowe wyposażenie jak na dzisiejsze standarty: ABS, 4xel. szyby, el. lusterka, klima, 4x poducha itp.. Stan nadwozia jest idealny ( poza jednym wgnieceniem na tylnim błotniku http://forum.tdunlimited2.pl/images/smilies/icon_e_confused.gif ), pełen orginał. Silnik jaki siedzi w tym nudnawym kombii, to benzynowe 1.8Turbo po zmienionym programie na 180KM i 234nm. Turbo seryjne K03. Dodatkowo jest zamontowane zawieszenie Sachsa - auto siedzi niżej, jest sztywniejsze i twardze ale prowadzi się dużo lepiej niż na seryjnym zawieszeniu.

Edytowane przez Courius
Link to post
Share on other sites

Taa ty sie smiej, ale mielismy kiedys w robocie taka tempa dziewczyne, naprawde idiotka .... zapytala sie kolegi czym on jezdzi do roboty, to ten jej mowil ze fura za 200 000 zl :D Jak sie o marke spytala , podal jej : Solaris :D I ta myslala ze to o auto chodzi :D

Link to post
Share on other sites

Pochwalę się moim przeżyciem związanym z autobusami.

Moje lokalne pekaesy są ogólnie w złym stanie. Jak przechodzą badania techniczne? Podejrzewam że to zasługa stacji kontroli pojazdów której właścicielem jest właśnie PKS. Jednak nie podejrzewałem że ich stan jest tak opłakany. Pewnego dnia sobie jadę, a tu nagle bum, smród, pisk, wychodzę, patrzę lewe koło urwane - wpadło w nadkole i obróciło się trochę w lewo. Dobrze że nic z naprzeciwka nie jechało na tamtej wąskiej drodze i stało się to w trakcie pokonywania zakrętu w lewo. Dlatego jestem przeciwnikiem transportu publicznego - budzi we mnie lęk i odrazę.

Pytanie "czym się rozbijasz?" idealnie pasuje :D

 

Poza tym tyle się mówi o ekologii, a ja co chwile widzę jak jakiś autobus, sprzęt do budowy dróg, taksówkę rzucającą chmurę niebieską lub czarną na kilka, a zdarza się że i na kilkadziesiąt metrów. Nie ma to jak jechać za takim czymś...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...