Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Wrzuć jeszcze raz foto tego wozu, bo nie mogę uwierzyć w stan. :D

Proszę bardzo:

Dołączona grafika

 

:)

 

Boxer to imho najlepszy rodzaj silnika (nie tylko w wykonaniu Alfy) szkoda tylko, że tak mało producentów robi jeszcze takie silniki. TSy nie są złe ale nigdy bym się już nie zamienił. Boxer ma bardzo nisko środek ciężkości dzięki czemu te auta świetnie się prowadzą a do tego ten dźwięk :evil:. Moja chodzi jak szwajcarski zegarek, trzeba po prostu o taki silnik dbać, a co do części to uważam, że wychodzi taniej jak TS. Wystarczy porównać sobie np. koszt wymiany świec w TS i w Boxerku ;) nie wspominając o (nie)sławnym wariatorze :>.

Link to post
Share on other sites

Fajna ta alfa :) Możesz zdradzić ile Cię kosztowała?

Trochę kosztowała ;) auto kupiłem w 2007 za 7,5tyś. oczywiście po zakupie okazało się, że trzeba parę rzeczy zrobić a do tego doszły wydatki extra np. felgi, ect. No cóż z Alfą jak z kobietą, kosztuje sporo ale potrafi się odwdzięczyć więc i tak jej to "wybaczasz" ;) Szczęśliwie teraz zmieniam już tylko olej i filtry więc większych wydatków nie ma.

Zaczęła mi coś ostatnio garbato chodzić i nie moge dojść do ładu z podciśnieniami. Ilo elektrodowe świece?

Mam te:

http://www.ngk.de/pl/wyszukiwarka-produktow/produktfinder/PKW/ZK_BENZINER/ALFA%2BROMEO/145/BP6ES/3297/

Moja też jak ostatnio postała parę tyg. u mechanika bo wymieniałem przewody hamulcowe i jakoś się to przeciągało to później chodziła jak młockarnia, strasznie nierówno. Myślałem, że trzeba będzie wymieniać świece albo przewody zapłonowe ale szczęśliwie samo wszystko wróciło do normy jak zacząłem więcej jeździć. Widać tym silnikom nie służy dłuższe stanie.

Link to post
Share on other sites

Proponuję się na wieś przejechać. Chociaż jak we właściwych miejscach w miastach zapytasz to też się dowiesz że da się. Ja na studiach we Wrocławiu żyłem spokojnie za 1000 złotych miesięcznie. I zobacz jaki ładny wyrosłem.

Link to post
Share on other sites

rozmawiacie o tych alfach aż mi się nóż w kieszeni otwiera dwóch znajomych ma: jeden jeździ jak musi a w większości do mechanika, drugi dużo jeździ i tu taka sama historia mówi że 2k miesięcznie tam zostawia obłęd! alfy są ok jak stoją albo zaraz po wyjechaniu później to tylko utylizować, a szkoda bo ładne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...