Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Audi, super auta. Miałem okazję polatać kilkoma bardzo fajnymi, w tym jednym sleeperem, Audi 200 Avant Quattro z silnikiem 4.2 V8 :D

tym czerwonym z 1min10s, potem 1:55.

mała galeria z prac nad autem

https://www.flickr.com/photos/latarenka/sets/72157615488980793/

Nie wiem, czy wrzucił gdzieś nowsze, jak poszukacie, to może znajdziecie.

Takie niepozorne auta są ekstra a miny wyprzedzanych użytkowników znacznie nowszych i niby dużo szybszych autach bezcenne :D

 

Ekstra potwór, od zewnątrz i wewnątrz praktycznie seria, trochę obniżony, utwardzony, lepsze hamulce i dość szerokie opony.

Link to post
Share on other sites

Otóż to! Fotek nigdy za dużo.  :D

Na e39 sie tak bardzo nie znam (zacząłem się marką interesować jak swoją dopiero kupiłem) i zderzaka nie zauważyłem na początku :P

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

Rojzebać coś co doprowadza cię do szału za każdą jazdą i wizytą do mechanika. A żaden z tych specjalistów nie potrafi naprawić. Moje osobiste marzenie, warte każdych pieniędzy. 

 

/ nie przeklinamy / worm

Link to post
Share on other sites

tylko słyszałem, ale ponoć nowe BMW są jak nowe Mercedesy - dużo PR, a w środku niczym współczesny VAG klasy średnio nijakiej w dodatku pomyślany w taki sposób, że nawet inżynierowie alfy czy citroena nie wpadliby na tak dantejskie pomysły 


 

 

olej spuścili i jeszcze spooooooro czasu to auto śmigało

 

to była reklama ceramizera 

Link to post
Share on other sites

Chodzilo mi o to ze w krotkim czasie mozna narobic szkod znacznie wiekszych niz jakies prymitywne okladanie samochodu mlotem ktore nawet nie wyglada fajnie, bo mimo ze mlot ma z 5 - 10kg to sie od karoserii odbija. Wystarczy zlac olej, wylac wode z ukladu chlodzenia, a nastepnie spalic sprzeglo, zajechac silnik i rozwalic skrzynie biegow. Wtedy samochod nadaje sie faktycznie do kasacji i mozna na koniec mu szyby wybic jako zwienczenie dziela destrukcji ^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...