Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Ja kiedyś miałem możliwość dużo jeździć różnymi bogatymi furami (niestety nie moje). Jeździłem e60/e90 (i innymi BMW), audicami, porschakami, a nawet aston martinem dbz. W moim odczuciu najlepszą furą, w której się zakochałem był nowy Jaguar XJ (XF też). Magia, poezja i czary mary. Siódemka wymięka przy tej furze.

 

http://img.tapatalk.com/d/13/07/16/vudaby4a.jpg

 

Odczucia z jazdy niesamowite.

No i nikt tak nie wykańcza wnętrza jak Jaguar. Miałem okazję jeździć najgrubaszą wersją (klient dał za nią prawie bańkę), więc wiem co mówię. Jakość wykończenia zamiata wszystkich. IMHO, więc nie atakować!

Link to post
Share on other sites

Tak było do Ciebie :D To słynny HEMI ? Wrzuć jakiś filmik, bo ryk musi być nieziemski :)

 

Nie, nie jest to HEMI, jest to small block Chevroleta - LS1 - który był po raz pierwszy montowany w Corvette C5 z '97. Hemi to Big Blocki i zazwyczaj mają ponad 6L :)

Co do ryku to faktycznie jest fajny w tych samochodach, ale nie AŻ TAK FAJNY na oryginalnym wydechu (niestety ja go mam ), może nie długo coś się uda nagrać to wrzucę.

 

 

 

HEMI nie występowało w 4genie nigdy (zlinczujcie mnie jak się mylę !)

 

 

Fabrycznie nie występowało w żadnym ;) ale tak, raczej się go wsadza do starszych modeli.

Link to post
Share on other sites

1.Jaki olej masz zalany?

2. Mocy nie stracił ?

3. Rozrząd na pasku czy łańcuchu?

4. Poduszki pod silnikiem w jakim stanie ?

 

P.S. mi Veyron coś szarpie powyżej 350km/h ale mi to nie przeszkadza :D

Edytowane przez assistant
Link to post
Share on other sites

1. Castrol edge.

2. Stracił. Ale to mało powiedziane. Nim się nie da jeździć. Ledwo się nim z Gdańska do siebie dotelepałem. Wchodzi na mega obroty sam. I naprawde nim TELEPIE ;-)

 

3. Pasek.

4. To na bank nie to.

 

Pompowtrysk byl wymieniany dzisiaj, komputer pokazał, że 3 nie działa prawidłowo. Po wymianie bez zmian. Po zmianie 4-go też bez zmian. Obojętnie jaki wymieniany tak samo chodzi....czyli telepie jak cholera.

Link to post
Share on other sites

Wchodzi sam na mega obroty ? Czyli jakie ? Takie objawy to ma turbina do regeneracji, że idzie za czerwone pole i wtedy nawet ciężko zgasić. Jakby wszedł na czerwone pole sam to wrzuć najwyższy bieg i sprzęgło puść.

Link to post
Share on other sites

@assistant Jak tam ci te LPG działa?
Słyszałem, że sprzęgło się kończy więc jeździsz wolniej od starych dziadków.

Ja osobiście pochwalę nowego XJ b.fajne autko. I też fajne i wygodne jest nowe BWM 5-serii jest tak wygodne, że ciężko jest zdecydować pomiędzy 7'mką. (Przynajmniej jeśli się jest kierowcą, a nie pasażerem :).

Link to post
Share on other sites

Ja mam Volvo V40 1.8 GDI silnik z Mitsu , tanie i dobre auto , tylko rdza się trochę nią teraz interesuje :D

http://img705.imageshack.us/img705/3214/20130518082109.jpg

 

@kbrbtz.. - możliwe , że to pompa paliwowa - brat w B4 1.9 TDI ma to samo , aż cały samochód się rusza ale u niego ma tak jakby więcej mocy :/

Link to post
Share on other sites

Polak potrafi założy wszędzie gaz dla "oszczędności".

Chytry dwa razy traci.

Fajne jest nowe 911 :), aczkolwiek ułożenie silnika mnie nie przekonuje (pewnie po części dlatego, że nigdy takim autem nie jeździłem.)

Link to post
Share on other sites

jest sporo znacznie rozsądniejszych i równie sprawnych terenówek, nie trzeba od razu mieć hummera, chyba że dla szpanu, ale jak ktoś kupuje takie auto dla szpanu to gazowanie go świadczy o czymś przeciwnym, także jak nie kręć wychodzi się na frajera

Link to post
Share on other sites

Stacja benzynowa pod miastem, podjeżdza nowa Sklasa.

Wysiada biznesmen prosi o zatankowanie gazu do pełna.

 

Facet z obsługi pyta:

- panie taka fura, a na gaz???

 

Biznesmen odpowiada:

- myśl tak dalej, a zawsze będziesz na stacji paliwo nalewał.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...