Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Samochod bazuje na bmw 7 tylko w nazwie ma 5 i nie mam pojęcia dlaczego bmw tak je nazwalo.

Druga sprawa samochod w realu wyglada bardziej na sportowe coupe niż limuzyne.

 

Twoi Rodzice maja serie 5 Gran Turismo (płyta podłogowa z serii 7)

Link to post
Share on other sites

Coupe = Bertone prawda ?:D (jeszcze Cabrio było ale chyba mniej popularne)więc czemu aż tak akcentować :P

I nie było Bertone edition Astry II, miały 6 edycji specjalnych chyba ale żadna nie była Bertone :P

 

Ja zawsze chciałem posiadać Calibrę 4x4 Turbo z silniczkiem o którym mówisz, ale znaleźć coś innego jak Szpachlibra czy z mega mocnym 1.6 to wręcz cud u nas :(

Link to post
Share on other sites

Coupe = Bertone prawda ? :D (jeszcze Cabrio było ale chyba mniej popularne)więc czemu aż tak akcentować :P

I nie było Bertone edition Astry II, miały 6 edycji specjalnych chyba ale żadna nie była Bertone :P

 

Ja zawsze chciałem posiadać Calibrę 4x4 Turbo z silniczkiem o którym mówisz, ale znaleźć coś innego jak Szpachlibra czy z mega mocnym 1.6 to wręcz cud u nas :(

Ja będę się musiał swojej pozbyć, bo muszę jakiś bachorowóz kupić :P

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie lubiłem tych tworów, GT. Ostatnio w ogóle nie podoba mi się, co robi BMW, szczególnie pod względem design'u, ale i odchodzenia od tradycji, pozbywanie się własnych standardów (np. pomysł wprowadzania przednionapędówek od 2016 roku... bye bye BMW). Już pomijając fakt, że wnętrza tych samochodów praktycznie od dekady wyglądają tak samo, a na dodatek jakość tworzyw w tańszych modelach pozostawia wiele do życzenia (przepraszam jeśli uogólniam, bo w sumie do wglądu miałem tylko modele X1 i serie 3 E90. 

 

Poza tym, za co mnie pewnie fani BMW zlinczują (to jest moje osobiste zdanie, więc nie bierzcie tego do siebie), uwielbiam BMW z czasów wariacji stylistycznych Bangla. BMW serii 7 E65 to wg mnie najładniejsza seria 7 w historii, a i najbardziej majestatyczna, co widać po entuzjazmie wobec niej. Nowa "siódemka" np. już nie ma dla mnie w ogóle charakteru. O sprawach technicznych już nie mówię, bo tu BMW zawsze dokonywało poprawek, nie rewolucji (pomijając te miliardy systemów w nowej 7), co wychodziło na dobre, ale jak wprowadzą te "innowacje" od 2016 roku to nei wiem jak to będzie. W sumie w latach 90-tych, gdy wychodziło pierwsze X5, też wzbudzało kontrowersje, a okazało sie strzałem w dziesiątkę. Więc może jakimś cudem przedni napęd wyjdzie BMW na dobre? Na pewno dobre jest to, że nie będzie dotyczył wszystkich modeli ;)

 

Ok, czekam na lincz :) Sry za rozpis xD

 

P.s. A co do tej 5GT (btw. parę dni temu pokazano 3GT), podoba mi się jak zrobiona. Czarna perełka <3

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

np. pomysł wprowadzania przednionapędówek od 2016 roku... bye bye BMW

Które modele mają przedni napęd ?

Nie tak dawno cieszyłem się, mimo że BMW nie lubię, że to chyba ostatnia marka mające same RWD :)

 

Co do mnie, najładniejsze i najpiękniejsze BMW które kiedykolwiek wyszło i deklasowało praktycznie wszystko to BMW 8 E31 wersja silnika oczywiście M8 czyli V12 i 550HP :D Nikt mi nie wmówi że istnieje jakiekolwiek ładniejsze BMW :D

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/44/BMW_840_Ci_Sport_front.jpg/800px-BMW_840_Ci_Sport_front.jpg

Edytowane przez bullseye
Link to post
Share on other sites

Ja pisałem tam, że od 2016 roku mają wprowadzać napędy na przód. Najpierw chyba w nowym X1, a później w kolejnej generacji serii 1. 

 

 

Co do mnie, najładniejsze i najpiękniejsze BMW które kiedykolwiek wyszło i deklasowało praktycznie wszystko to BMW 8 E31 wersja silnika oczywiście M8 czyli V12 i 550HP  :D Nikt mi nie wmówi że istnieje jakiekolwiek ładniejsze BMW  :D

 Isetta xD A tak poważnie, seria 8 ma prawdziwą klasę. Mimo, że mam innych faworytów  (wiadomo - kwestia gustu), to jednak nie odmówię jej urody i właśnie tej klasy, albo jeżeli można to tak nazwać, klasyczności. Jest ponadczasowym samochodem i to nie tylko pod względem wyglądu ;)

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

 

Ja pisałem tam, że od 2016 roku mają wprowadzać napędy na przód.

Wybacz, doczytałem 2006 nie wiem czemu :D

 

 

objeżdzam każdego 1,8 (bez turbo )

No jak stoją to w zasadzie tylko objechać ich się da ^^ Spróbuj złapać się na torze z Mazdą MX5 NA 1.8 i powiedz że każdego wtedy ;)

 

Zawsze jak serię 8 widzę to podejdę i pogadam :D Normalni ludzie nie odróżnia tego od Calibry czy 200SX (chociaż w zasadzie 200SX nawet nie znają pewnie) ^^

Link to post
Share on other sites

Po kolei - mitsubishi colt ca0 1.3, nissan sunny 1,4, peugeot 306 xsi 2.0, mazda 323 1,5 i obecny mitsubishi colt cj0 1,6 - objeżdzam każdego 1,8 (bez turbo ;)) 9,2 do setki :)

 

Widze że gustujesz w resorakach wszystko poniżej 1100kg :D no ale każdy ma swój gust, wolałbym pojechać odrobinke wolniej ale w samochodzie a nie w puszce z szybami z kolbotronikiem zamiast climatroniku :) Objeżdżasz każdego 1,8 mówisz.

Wystarczy spojrzec co robią HONDY z vtecami w kategorii street N/a >1.8 na Night Power, powiem wiecej zwykly civic 1.6 vtec 160 konny tez Cie wciagnie. Nie mowiac o ITR 1.8 200 koni w serii, tosz to wymiatacz jest. Poza tym daleko nie trzeba szukac, moj najlepszy kumpel ma E30 318 is, pare pierdół porobił, i ma 8 sekund do setki, jak bys byl niedaleko Ostrołęki to on zawsze chetny na wyscig  :) Tak wiec walazz jak chcesz to w ciagu 10 minut zwolam 3 wolnossaki >1.8 ktore Cie objada bez najmniejszego klopotu. Tego samego kolegi od E30 teściowa ma właśnie colta 1.6 i nie powiem, zbiera sie to bardzo fajnie ale stwierdzeniem ze objezdzasz kazde 1.8 to niestety troche przesadziles ;)

 

 

 

Wybacz, doczytałem 2006 nie wiem czemu :D

 

 

No jak stoją to w zasadzie tylko objechać ich się da ^^ Spróbuj złapać się na torze z Mazdą MX5 NA 1.8 i powiedz że każdego wtedy ;)

 

Zawsze jak serię 8 widzę to podejdę i pogadam :D Normalni ludzie nie odróżnia tego od Calibry czy 200SX (chociaż w zasadzie 200SX nawet nie znają pewnie) ^^

 

Tez sie jaram, jest u mnie w miescie jedna srebrna 850, ale gdzies na wsi ja klient trzyma bo widzialem ja 3 razy w ciagu 7 lat. Przecietni ludzie nie odroznia M3 E46 od 318ci E46, a co dopiero takie kanciaki jak 850 czy calibra :P tosz to "prawie to samo". Mi sie nogi uginaja jak widze supre mk4, a moja dziewczyna pieje jak zobaczy czerwoną pumę, i za cholere nie rozumie jak moze mi sie bardziej podobac supra od pumy :P

 

Jak sie ktos zna, to wie czym jedziesz. A jak sie jakis Marian nie zna, to Cie wysmieje, chocbys jechal starym rolsem przewyzszajacym cenowo mieszkanie Mariana.

 

Tak odbiegajac od dyskusji, zawsze podobaly mi sie te mesie:

http://allegro.pl/mercedes-benz-w126-s560-sec-lorinser-szwajcaria-i3005762909.html

Generalnie wogole nie podobaja mi sie nowe samochody, okej wizualnie jest baja nowe audice czy beemki sa piekne, ale gdybym mial wybierac nie patrzac na wartosc pieniezna, to wolalbym fabrycznie nowego mesia W124 niz  nowa E-klase. Kiedys samochody byly robione inaczej... Dzisja to masowka, wszystko rdzewieje po paru zimach, nie mowa o jakiejkolwiek samodzielnej naprawie... Doszlo do tego ze samodzielnie w niektorych autach nie mozna zmienic zarowki, trzeba auto na caly dzien do serwisu zawiezc i zaplacic.  Niestety czasy sie zmieniaja, a kazdy mechanik lub pasjonat motoryzacji powie to samo: Najlepsze auta byly produkowane w tamtym stuleciu.

Edytowane przez herbatkowy
Link to post
Share on other sites

 

>1.8

 

To co tu napisałeś znaczy że większe od 1.8 jakby co ^^

 

Hondy zawsze miały coś co kochałem, czyli ich silniki :) ale w zasadzie poza CRX, S2000, NSX nie miały tak na prawdę samochodów tylko same kiepskie dupowozy :P

 

 

Najlepsze auta byly produkowane w tamtym stuleciu.

Mimo że swoją MR2 uwielbiam tak samo jak 200SX (93 i 92) to niestety masz rację, teraz to zwykłe badziewia bez duszy, puszki na konserwy ba, jak to ktoś ładnie określił Plastiki (tak, tu chodzi o te samo porównanie co do pustaka w blond włosach, tonie tapety i różu) same są teraz :(

Link to post
Share on other sites

 

 

To co tu napisałeś znaczy że większe od 1.8 jakby co ^^

 

Hondy zawsze miały coś co kochałem, czyli ich silniki :) ale w zasadzie poza CRX, S2000, NSX nie miały tak na prawdę samochodów tylko same kiepskie dupowozy :P

 

 

Mimo że swoją MR2 uwielbiam tak samo jak 200SX (93 i 92) to niestety masz rację, teraz to zwykłe badziewia bez duszy, puszki na konserwy ba, jak to ktoś ładnie określił Plastiki (tak, tu chodzi o te samo porównanie co do pustaka w blond włosach, tonie tapety i różu) same są teraz :(

O tej godzinie (02:20) i to w dodatku troszeczke zawiany i tak dziwne ze tylko taki blad zrobilem :)

No ale musisz chyba jeszcze do flagowych modeli Hondy zaliczyc ITR'a, jak na swoja moc malo kto daje mu rade na torze. ITR znaczy Integra Type R, nie nazwalbym tego dupowozem, generlanie dupowozem nie nazwalbym rowniez civica albo accorda Type R. NSX To auto legendarne, jest w Polsce moze ich ze cztery sztuki, albo i niema, natomiast CRX'a mozna kupic za tyle co sredniej jakosci rower gorski tak wiec ja bym tych aut nie porownywal. Ja jak sprzedam swoja E46 to bede polowac na 740i E38, do 20.000zł mozna znalezc nieglupi egzemplarz, zakochalem sie w tym aucie, mialem okazje sie taka przejechac. Fajnie sie czulem wiedzac ze za auto ktorym jade ktos kiedys zaplacil tyle pieniedzy, ze spokojnie wybudowalby za te pieniadze dom jednorodzinny.

http://www.motormavens.com/emAlbum/albums/Antonio%20Alvendia/Feature%20Cars/BMW%20E38%20740%20740iL/_fullsize/BMW-e38-740i-745-slammed-sedan-vip-01.jpghttp://www.livefordrift.com/images/biblioteka/20120625-053919-3523.jpg

Edytowane przez herbatkowy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...