Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Ogólnie nie rozumiem tego całego hejtu aut na gaz

Bo jak można Junkersem jeździć :P

Gaz do jakiegoś ******ka z małym silnikiem 1.2-1.6 jest ok ale do niektórych aut po prostu nie wypada ;)

Nic mnie tak nie bawi jak wielkie, hameykańskie V8 z LPG. Stać kogoś na taki samochód = stać go na paliwo.

Sam użytkuje samochód który pali 18 litrów ale za żadne skarby nie wsadzę do niego LPG, nawet jak będzie za darmo.

 

Moc ta sama, więcej niutonów.

Jest jeszcze takie zagadnienie jak przebieg mocy i momentu obrotowego ;)

Edytowane przez lor3ddr8d
Link to post
Share on other sites

do niektórych aut po prostu nie wypada ;) Nic mnie tak nie bawi jak wielkie, hameykańskie V8 z LPG. Stać kogoś na taki samochód = stać go na paliwo.

Jak ja lubie jak ktoś mówi, że coś wypada lub nie wypada. A co to kogo obchodzi? Robisz to na co masz ochote i już... Jak ja bym się miał przejmowac tym co wypada a czego nie wypada to bym nie mógł byc sobą, bo bym się przejmował co powiedząc ludzie, których nie znam i mam ich zarazem głęboko. Wgl nie rozumiem tej dyskusji. Chesz mieć amerykańskie V8 z LPG to montujesz a jak nie chesz to nie montujesz. Nikt Ci nie każe a to ze ktoś ma inaczej to chyba Ci nie szkodzi... A i pośmiejesz się bo zaprawde ze smiechu turlać się można. Przeciez śmiech to zdrowie a to sa takie bardzo śmieszne rzeczy :) Kochany konformizm...

 

Stać kogoś na taki samochód = stać go na paliwo.

A LPG to jedno z paliw...

 

PS: Nie mam auta z LPG. Mam głęboko w d... czy ktoś ma w LPG czy nie. Ja tym nie jeżdeżę i mnie to nie obchodzi. Chodziło mi o samo stwierdzenie że coś wypad lub nie, ze trzeba znowu robić coś pod ludzi/sąsiada...

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Jak ja lubie jak ktoś mówi, że coś wypada lub nie wypada.

To przyjdź do kościoła w gaciach kąpielowych, klapkach i z ręcznikiem... albo na pogrzeb w różowym T-shircie i spodniach w kwiatki... tak, właśnie nie wypada ;)

 

Po to są jakieś normy społeczne właśnie, żebyś nie przyszedł niestosownie ubrany :P

Link to post
Share on other sites

To przyjdź do kościoła w gaciach kąpielowych, klapkach i z ręcznikiem...

Nie chodzę do kościoła :) Pamiętam, ze jak mały byłem i rodzie kazali iść na święto to ja sobie w bluzie z kapturem szedłem bo mi tak się chciało, bo nie rozumiałem i nadal nie rozumiem o co do kościoła się stroić nie wiadomo jak skoro bóg nie przywiązuje wagi do rzeczy materialnych (zakładając że wgl istnieje). Ale za to sąsiad przywiązuje :)

 

Generalnie ja żyje "po swojemu" i tak jest fajnie :) W dumie mam to co wypada. Robię jak chce i nie mam problemów z ludźmi. Nimi się nie ma co przejmować za bardzo :)

 

Jak chcesz kupować auto pod ludzi, bo tak wypada. Twoja sprawa. Sami sobie kajdany zakładacie :) ja nie mówię tu o radykalnym łamani norm ale w zasadzie o pierdołach. Kupujesz dla siebie i Ty z tego korzystać a przechodnie tylko spojrzą i nigdy z nimi nawet słowa nie zamienisz...

 

@UP, do Tubo LPG nie... czemu? Nie wypada? Ludzie będą paczeeeć... i móóówić... On ma w Turbo gaz.... On jest niedobry, bo ma gaz w Turbo V8. Co prawda jeździ auto sprawnie ale to niedopuszczalne, bo na gazie. Nie odzywamy się do niego. Szarlatan!!! Na stos z nim ... Średniowiecze rulez :)

 

Ogólnie ta cała dyskusja o LPG jest bez sensu. Każdy i tak będzie jeździł na tym na czym chce. I dobrze. Jest wybór więc każdy niech sobie wybierze co chce. Gorzej jak by wybór żadnego nie było...

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Nie chodzę do kościoła Pamiętam, ze jak mały byłem i rodzie kazali iść na święto to ja sobie w bluzie z kapturem

Brawo dla Ciebie! Na pogrzeby też chodzisz w stroju kąpielowym, bo Ci wygodniej? Czy w ogóle jesteś *****ym hejterem i nie przychodzisz na pogrzeby, bo to głupi wymysł sąsiadów i nie będziesz się mu podporządkowywał? :rotfl:

Link to post
Share on other sites

On jest niedobry, bo ma gaz w Turbo V8. Co prawda jeździ auto ale to niedopuszczalne, bo na gazie. Szarlatan. Na stos z nim ... Średniowiecze rulez

a ja średniowieczem nazwę takie przeróbki, bo jak ktoś powie A i kupi szpanerfurę, to powinien powiedzieć B, a nie przestraszyć się, że pali 10 albo więcej, po czym zepsuje to auto za pomocą LPG jeszcze najlepiej takim "cześkowanym" bo taniej to jest kutangiem i tyle

 

to tak jak ci wszyscy "specjaliści" kupujący 2xHD7970 lub 2xGTX580, a następnie piszący, że zasilacz max 250, to na wooja brałeś deklu dwie grafy? to samo myślę o ludziach kupujących mocne auta, a następnie bawiący się w LPG i inne przeróbki

 

co innego auto z góry nastawione na ekonomiczną jazdę czy z fabrycznym LPG jest? można kupić? można to na cholerę psuć inne

Link to post
Share on other sites

Mam to szczęście że od paru lat nie musiałem... Czasem się dostosuje jeśli uznam, ze warto i należy. A jak stwierdzę, ze coś jest głupie i bez sensu to tego nie robię. I sobie mogą mówić. I tam mówia aja mam to gdzieś. Mojego auta we wsi nie zaakceptowali, no bo przecież gó**o z 1.0. A ja jestem zadowolony i mam wyje*ane :)

 

Drachenfeles... ale to ich sprawa. Ich rzeczy. Ich kasa. Jak uczcicie zarobili to mogą z tym robić zo zechcą. Masz swoje. Co Cie boli że ktoś coś tam innego ma czy robi po swojemu. Trzymając się tematu samochodowego. Jak mamy to V8 z USA to od nas zależy czy będie LPG czy nie. A jak nie mamy to chyba może nas nie dotycz, bo tym nie jeździmy i nie powinno nas boleć, o chyba że zazdrość, bo byśmy chcieli mieć a nie mamy a on ma i gaz mu założył... ja to przynajmniej tak odbieram... jak coś sobie droga jedzie to naprawdę mało mnie interesuje, na jakim paliwie. Po prostu sobie jedzie. I o...

 

Inny fakt, ze sens tego V8 z LPG jest słaby (bez LPG zresztą też :) ) ale jak ktoś chce psuć to wolna wola. Ja to przynajmniej mam głęboko :)

 

Przykład z kompami to chyba bardziej niewiedza z duża domieszką małego sensu :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...