Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

apropo rowerów w latach 90tych pewien facet codziennie przejeżdżał na rowerze przez granicę.

na bagażniku wiózł worek z piachem, codziennie celnicy przesypywali ten worek. no nie wierzyli że nic tam nie ma.

 

po jakimś czasie wyszło że facet przemycał...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... rowery

Link to post
Share on other sites

Porownac auta jaki kiedys byly a teraz.....nie mowie wszystkie:) Ale nich laduja wiecej elektoniki.

Te stare merce z tymi wielkimi lampami, bety nie bety, proste a dobre:)A teraz nie wiadomo co brac bo zawsze cos jest nie halo.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Te stare merce z tymi wielkimi lampami, bety nie bety, proste a dobre:)A teraz nie wiadomo co brac bo zawsze cos jest nie halo.

Samochód powinien być w budowie jak cep i tyle. jak się uprzesz to znajdziesz proste w budowie a nowe :) W moim Alto z 2011 jest minimalna ilość elektroniki. A jeszcze się znajdzie kilka prostych modeli na rynku. Tyle, że nie da się ich określić mianem "duży" :)
Link to post
Share on other sites

Kubbak... jak masz jakiś drogi rower, należysz do klubu, i robisz te tysiące km to pewnie inna sprarwa.

Broń Boże, to nie na moje zdrowie. Ja robię w sezonie między 2 a 3k km na zwykłym rowerze o wartości (w dniu zakupu :P) 1.7k PLN.

 

A co do prostego serwisu (nie mówię tu o całkowitej rozbiórce roweru bo to robią zawodowcy) to dla samego bezpieczeństwa byście go zrobili (szczególnie jeżdżąc po ulicach wśród samochodów).

Link to post
Share on other sites

W sam raz na zakupy do Tesco.

 

Nie, to auto to tylko na wieś do sklepu się nadaje. A tak ogólnie to jak już je kupisz to polecam zmienić felgi na te takie zwykłe, czarne, bo ci na wsi ukradna i na cegłach samochód postawią %-) %-) %-) .

Edytowane przez kapa98
Link to post
Share on other sites

Nie, to auto to tylko na wieś do sklepu się nadaje. A tak ogólnie to jak już je kupisz to polecam zmienić felgi na te takie zwykłe, czarne, bo ci na wsi ukradna i na cegłach samochód postawią %-) %-) %-) .

Chyba ktoś na wsi nigdy nie był, skoro nie wie, że na wsi nie ma możliwości by zastać swoje auto bez felg. To nie miasta, gdzie zazwyczaj bez AC lub odpowiedniego zabezpieczenia strach zostawić auto na noc na ulicy. Zresztą, aż mi się śmiać chce, bo obecnie w "stolycy" znajdziemy więcej, rodowitych, prawdziwych wiśniaków, niż na wszystkich wsiach Polski.

 

 

Moje wymarzone auto http://www.seriouswh...-2-1280x960.jpg Proste, skromne, bez udziwnień.

Łeeeeee, jak można tak zepsuć piękne Shleby, toż to grzech ;(

Link to post
Share on other sites

Na stację benzynową podjeżdża Shelby V8.

- Do pełna proszę.

Po 10 minutach, odzywa się pracownik przy dystrybutorze:

- Zgaś pan ten silnik bo do rana do pełna nie zaleję…

Edytowane przez bajker
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Gdyby tylko nie te wiesniackie felgi

Właśnie dotarły do mnie nie wieśniackie felgi do Suzuka :) Stalowe, czarne. Nie było srebrnych. Ale mimo, ze używane to jak nowe. Ktoś chyba bardzo szybko skasował auto w Niemczech...

 

Co do tego wieśtuninga... nie trawię przeróbek. To auto w wersji stock" jest bardzo ładne a tak to "wieś się bawi"... u mnie by zrobił furore pewnie. jeszcze jakaś tuba techniawką albo disco polo i można by smażyć kapcia na placu pod remizą :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

ej dobra koniec gadania o rowerze bo się straszna dyskusja o tym zrobiła ;D Rower dla jednych jest tylko jazdą, dla innych hobby z którego czerpią radość, a dla jeszcze innych to jest poważniejszy sport i każda z tych osób inaczej do tego podchodzi :))

Link to post
Share on other sites

Ale mimo, ze używane to jak nowe

Przypomina mi to, ze musze swoje felgi do renowacji oddac :)

 

Mimo, ze stalowki to wygladaja jak alusy, malo kosztuja, nie gna sie.

Pomalowac je chce na biala perle :)

Link to post
Share on other sites

Nie jest śmieszne. Powiem szczerze że jest całkiem nieśmieszne jak na taką pierdziawkę małą. Ale autko jest bardzo dynamiczne. (Edit) PRAWIE sto koni w takim bzyku ładnie się zbiera ale po mieście wsyśnie i ósemkę. Zwłaszcza na początku. Moja kobieta takim jeździ- stąd moja opinia. Ale jazda- czysta przyjemność.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...