Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Gość Kotecek

Beny mam identyczne radio w sejku i z kasetą MP3 nie było problemu.

Może inny model kasety. U mnie się nie załącza mechanizm odtwarzania i blokuje kablem się przy wyjmowaniu kasety. W innym radiu bylo ok. Normalna kaseta chodzi bez problemu.
Link to post
Share on other sites

Kurdę nie mogę się zdecydować. Chciałbym się nauczyć coś nowego. Ale nie wiem czy zbierać na auto i na 18 coś sobie kupić czy teraz kupić jakąś DT czy coś.

 

Też nie chce mi się za bardzo czekać prawie 3 lata żeby zrobić prawko i auto. A Wy jak byście wybrali?

Link to post
Share on other sites

Do czego to doszło? Żeby dzieciaki kupowały sobie na osiemnastkę samochody... o_O

Co w tym dziwnego? Do szkoły 30 km to z buta mam :cenzura: ? :P Po za tym sam zapracuję na to auto.

 

A na Quady na komunie... też chore to dla mnie.

Jak 50ccm to spokojnie, ale nie od razu 600. Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

A na Quady na komunie... też chore to dla mnie. Jak 50ccm to spokojnie, ale nie od razu 600.

9 latek poruszający się pojazdem mechanicznym, który osiąga prędkość do 45km/h. Często po drogach publicznych i bez kasków. Z totalną nie znajomością przepisów drogowych i do tego jeszcze się popisujący przed kolegami. No jak to jest spokojnie to ja już nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Przecież nie każdy 9 latek jest taki ;). Z resztą jaki rodzic wypuści takiego "dzieciaka" na ulicę. Nam Pan jak mówił o karcie motorowerowej w podstawówce to się dziwiłem po co to komu itp.

Link to post
Share on other sites

Do czego to doszło? Żeby dzieciaki kupowały sobie na osiemnastkę samochody... o_O

Co w tym dziwnego? Korzystanie z wygodnego i bezpiecznego środka transportu to coś dziwnego? Zresztą to lekkie nieporozumienie, że nie można zdawać tak jak kiedyś w wieku 16 lat.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

to lekkie nieporozumienie, że nie można zdawać tak jak kiedyś w wieku 16 lat.

Kiedyś było chyba od 17. Jak by było od 16 to tylko w domu siedzieć... od 25/26 lat powinno być. Do samochodu trzeba dojrzeć. W ręku niewyżytego kierowcy (bardzo często młodzieży) to bardzo niebezpieczne narzędzie dla innych użytkowników drogi (pal licho kierowce samobójcę). Co to któryć łepek u mnie nie zrobi prawka to od razu stare auto minimum 100KM aby pokazać swoje "umiejętności"...

 

Co w tym dziwnego? Do szkoły 30 km to z buta mam :cenzura: ?

ja miałem 32 chyba i korzystałem z PKS'u :) Żadna ujma na honorze. Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Panowie, Mam zamiar kupic VW Golf 5 1.4, a dlaczego taki mały silnik. bo w anglii ubezpieczenie jest drogie dla mlodych a ja swiezak jestem.A pytanie jest czy to wogule bedzie szlo, power bedzie jakis?Ma ktos te auto, jak tak to pisać jak to z nim jest.

A drugie auto to Suzuki Swift 1.3 lub 1.5 juz w tej nowszej budzie gdzies 2007 rok? Nie wiem co brac, jak cos to pisac.

PZDR

Link to post
Share on other sites

BMW E60 530D

 

Chodzi jak bym po niemieckich autostradach zapierniczał :). Wygodny, zasnąłem w nim w 2 minuty :). Dużo wytrzyma,mało sie psuje.Duży silnik 3.0 212 Koni(i tak wymienie z przyjacielem na jakąś v8 ;p).

Link to post
Share on other sites

BMW E60 530D Chodzi jak bym po niemieckich autostradach zapierniczał :). Wygodny, zasnąłem w nim w 2 minuty :). Dużo wytrzyma,mało sie psuje.Duży silnik 3.0 212 Koni(i tak wymienie z przyjacielem na jakąś v8 ;p).

jak sie ma na paliwo i opłaty to można poszaleć z kupnem takiego BMW.

ale dla zwykłego szarego kowala to nie ma takiej opcji.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Zazdrościcie młodym ludziom i tyle. Jakoś mój znajomy na 18 dostał Civic'a EK4 i nie szaleje ==

Wyjątek potwierdza regułę :) Ja nie zazdroszczę, sam dostałem auto na 18. Poza tym auta są łatwo dostępne i tanie. A tak kocham motoryzację, ze z chęcią bym do żadnego nie wsiadał. Nie ma czego zazdrościć. Auto to po prostu mniejszy lub większy problem. A to, ze nie szaleje to dobrze o nim świadczy. Sam nie szalałem autem, więc jak się chce to można ale większość ludzi tłumaczy to tym ze nad tym nie panuje... i potem mamy nie opanowanych kierowców kierujących się instynktem zamiast rozumem... a duża część, zwłaszcza męskiej młodej populacji dostaje kuku na muniu jak zrobi prawko. Znam z autopsji po wszelkiego rodzaju kolegach i znajomych z okolicy dla których poniżej 100 jechać to hańba, za tirem hańba, jechać czymś poniżej 1,4 lub 100KM też hańba, no i trzeba przydriftowac aby się pokazać :) Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Też miałem kaszlaka jako pierwsze auto. Też było białe, model FL z 1988 roku. Troche go brała rdza ale dzielnie się trzymał przez ten czas. Dostałem go na 18 od dziadka który posiadał go od nowości. Silnik żyleta - odpalał bez problemu, nie ciągnął oleju. Ale niestety w pewnym momencie po kilkunastu wypadach po wiejskich drogach pękła podłoga i było po maluchu. Został sprzedany na złom, ale bez silnika, który stoi w garażu i czeka... Może kiedyś pokuszę się o zrobienie jakiegoś buggy.. kto wie :)

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...