Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Gość TheRedGuy

Nalovop@ ja za rozrzad w starym landku zaplacilem 3000 pln i tez nie w serwisie. Wiec znow nie przesadzaj, bo usługi w roznych miejscach roznie stoja. A jesli chcesz to moge jako przyklad dac wycene reinstalki windy na zwyklym laptopie. Okolo 800 pln.

 

Nie latwiej powiedziec dalem tyle za hondzie bo TAK ? zamiast zaslaniac sie wyssanymi z rektum cenami serwisow audi ?

Link to post
Share on other sites

Nagrał byś coś, jak sprawuje się ta Honda ;) ?

Nie prędko ją można mieć bo sprzedali wszystko.Na biały kolorek poczekam do czerwca.

 

TheRedGuy masz rację.

Ja poprostu na inne marki nawet nie patrzę bo mam zaufanie do hondy.Teraz jeżdżę hondą civic z 2002 roku i jestem bardzo mile zaskoczony bezawaryjnością,ani grama rdzy po 10 latach,spalanie 6.3\6.7max po mieście.Jedyne czego mi w niej brakuje to komfort i kilku bajerków.

Link to post
Share on other sites

Zona na kia sportaga miala czekac pol roku, podziekowalem grzecznie wyszedlem kupilem a4ke na rynku wtornym.

 

Generalnie nowy civic jest moim zdaniem za drogi:/ ale z miloscia do aut sie nie dyskutuje. Widze to po sobie. Wiele lat z jedna marka, obiecuje sobie zmiany a i tak sie konczy tak samo. Teraz czekam na premiere F32.. Bedzie sie dzialo:)

Link to post
Share on other sites

Ale możemy liczyć na jakiś filmik od Ciebie, gdzie na pierwszym planie będzie Honda? :)

Japońce robią dobre samochody.I co najważniejsze Honda cenowo się trzyma na pewno w starszych rocznikach nie wiem jak w nowych.

Miejmy nadzieję, że dobrze Ci posłuży w końcu mało ona nie kosztowała.

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Nalovp > a nie lepiej bylo tak odrazu? o smaczkach sie nie dyskutuje, nikt ci nie powie ze lubisz wisniowy..... jak zaczniesz jechac po cytrynie czy arbuzie odezwie sie tysiac osob.

 

Ja tylko na dobre e30 czekam... pewnie przyjdzie z papierami rozwodowymi ;p ) Brachol kocha hondzie (jesli chodzi o auta).

Zonka citroena c3 czy jak to wiadro rdzy nazwac :>

 

 

landka zony sprzedalem sprzedalem cyganom za skrzynke... coz... do dzis mi to wypomina

Link to post
Share on other sites

Jaka by to nie była miłość do marki i nawet jakby ten samochód robił Ci za przeproszeniem dobrze, tyle kasy za samochód z tego segmentu? Nie czaje...do tego strzałą to nie jest. Np. za 100 tyś zł kupisz Audi a4 w nowej budzie z 3 litrowym dislem, który wciągnął by tego civica wentylatorem, tylko kołpaki by wypadły.

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

ojjj czasem sie lubi bo sie ma

 

 

http://moto.allegro....2205244331.html tu masz strzale ktora urwie ci du*e przy trampkach. za 8 kPLN.

 

 

 

Typ woli honde co w tym dziwnego?

Wiec albo kompletnie nic po za poprzednim postem nie czytales albo twoje pojmowanie jest na miare planety zdupyjestem-wjajec.

 

Nie chcialbym bys sie obrazil wiec na jutro zrobie ci obrazek ze szczegolowa rozpiska na temat: twoje wybory nie sa koniecznie sluszne dla osoby obok.

 

to bylo do pana blub17

Edytowane przez TheRedGuy
Link to post
Share on other sites

Taniej jest kupić w norwegii niż sprowadzać z innego kraju.

Ja nie mogę jezdzić na polskich blachach bo mi samochód już na granicy zabiorą i będę musiał płacić cło.

Tak dla przykładu moja Honda S2000 (polskie blachy)z 2003 roku warta jakieś 45 tyś zł,byłem tu wyliczyć cło i przerejstrować na norweskie blachy-samo cło 70 tyś złotych :o

 

krolik_beny

Tak na jutro to zostały tylko dwa kolory.Biała w wersji Executive będzie dopiero w czerwcu.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Taniej jest kupić w norwegii niż sprowadzać z innego kraju. Ja nie mogę jezdzić na polskich blachach bo mi samochód już na granicy zabiorą i będę musiał płacić cło. Tak dla przykładu moja Honda S2000 (polskie blachy)z 2003 roku warta jakieś 45 tyś zł,byłem tu wyliczyć cło i przerejstrować na norweskie blachy-samo cło 70 tyś złotych :o

Wow niesamowite :o Nie wiedziałem o takich cłach zaporowych w tym kraju (jak widać to tłumaczy ceny aut...).
Link to post
Share on other sites

Nie chcialbym bys sie obrazil wiec na jutro zrobie ci obrazek ze szczegolowa rozpiska na temat: twoje wybory nie sa koniecznie sluszne dla osoby obok. to bylo do pana blub17

Nie o to chodzi kolego, Honda to bardzo dobry samochód tylko napisałem, że za to co on dał na maxa się nie opłaca, tyle...To nie jest jak np. z wyborem koloru on wybrał czerwony, mi się podoba czarny a więc on dokonał złego wyboru, tylko po prostu ta cena. Z resztą każdy się dziwił kto zobaczył cenę, bo każdy wie z jakiego segmentu jest civic i jakich cen się należy spodziewać.

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...