Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Greq preferuje chyba eco-driving, nie umiałbym tym autem :D

Kolega ma także E92 ale jedynie z silniczkiem 2litrowym na PB rzecz jasna. Jakiś taki niedobór mocy jak na takie auto.

 

A tak żeby nie było offtopu to mój turboklekot doczekał się regeneracji lamp i przy okazji środek lampy 'machnięty' na czarno. Jeszcze tylko z grill'a musi zniknąć ten chrom :evil:

Dokładka z halogenami i jakoś przód będzie wyglądać :D

 

http://i.imgur.com/IRWy626.jpg

Edytowane przez vuodi
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Sony, jeśli Twój post był odnośnie mojego to tak... To są oryginalne lampionki Hella tylko odbłyśnik soczewki był już do niczego więc trzeba było wymienić je no i + konkret polerka klosza. Środek okazyjnie pomalowany na czarno ;) Świecą duuuużo lepiej po regeneracji :P

Link to post
Share on other sites

Albo od razu zderzak z grillem od S3?  :menda:

 

http://www.linhasport.com/WebRoot/whitelabel_pt/Shops/288676/4E9F/4808/DA15/0CFB/CD2A/C0A8/8008/8D85/s3_fr1.jpg

 

BTW. Fajnie te lampy wyszły w porównaniu do tego co było. Ja swoje też robiłem. Zacząłem papierem 1000, a skonczyłem 2500, a później polerka i zupełnie inaczej przód teraz wygląda.

Edytowane przez B o r o
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Boro: to już cały zderzak od S3 jest ;) Dostać w dobrym stanie taki + malowanie to jest nieopłacalne i jeśli miałbym tyle ładować kasy w to co mam to wolałbym sprzedać, dołożyć trochę kasy i kupić pełnoprawne S3 :)

 

Co do lodowiska to u mnie tutaj we Freiburg'u ciężko żeby śnieg się utrzymał a jednak dzień po świętach tak nasypało i takie warunki na drodze że na niskich obrotach na 4tym biegu jeszcze ESP mi się włączało - na oponkach zimowych na dodatek. Wyjazd na autostradę i 50km/h - 2 auta w rowie, jedno na dachu leży a po drugiej stronie wypadek i korek na ponad 5km :D Niemców zaskoczyła zima :D

Link to post
Share on other sites

Kupuj S3! :jupi:  :D

Mowię tak, bo S3 8L i S4 B5 to jedne z moich ulubiuonych Audic.

 

 

 

Boro: to już cały zderzak od S3 jest
 

A nie można oddzielnie tej dolnej "dokładki" (ta plastikowa część, co się łączy ze zderzakiem jakieś 10cm od dołu) zmienić? Wiem, że to nie ma sensu, bo i tak drogo pewnie by wyszło. Pytam tylko z ciekawosci.

Link to post
Share on other sites

Niestety ale póki co muszę się porozbijać tym turboklekotem :D Pocieszam się tym że po wirusie jest zrywniejszy :D

Priorytet teraz u mnie to mieszkanie - później auto ;)

A S3 parę już na mieście widziałem, zadbane sztuki naprawdę dobrze się prezentujące :) Choć więcej tutaj S3 8P i RS3 :evil:  Ostatnio długo się wpatrywałem na parkingu w RS5 aż moja musiała mnie upominać czy już jedziemy czy jeszcze trochę czasu ma mi dać :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam nadzieję, że niedługo (tj. w ciągu bieżącego kwartału - max. do końca czerwca) się doczekam swojej fury, a raczej kasy na nią...

 

Może ktoś by coś zaproponował?

Budżet do 10k lub 15k. Priorytety: mocny silnik, skóra (albo materiałowe kubły), NIE Golf czy inny VW, najlepiej sedan/coupe ale reszta od biedy może być.

 

Ja nadal mam tylko jeden typ w dwóch wariantach:

1. Alfa 156 FL 2,4 JTDm 175 KM

2. Alfa 156 2,5 V6 192 KM

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...