Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Touareg polecam kazdemu kto ma okazje sie tym przejechac, swietne auto i prowadzi sie znacznie lepiej anizeli Cayenne.

Ale to w zasadzie to samo. Te dwa auta bazuja na tym samym nadwoziu. Poza tym mozna miec standardowe zawieszenie ze sprezynami/amortyzatorami jak i "pneumatyczne" wiec tez to robi roznice. Wiec napisz z jakim zawiasem jezdziles?  

Edytowane przez keczu
Link to post
Share on other sites

żeby tylko sprzątania, najświeższy przykład

 

"- Kochanie dlaczego nie powiedziałaś, że jeździsz praktycznie bez hamulców?

- Na prawdę?"

 

klocki były zdarte do zera, metal tarł o metal przy każdym hamowaniu, ciężko było nie zauważyć, proceder trwał ok miesiąca, jakbym nie wziął auta na zmianę opon to pewnie by tak dalej jeździła

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@drachen dobrze prawi. Jak biorę auto żony to zawsze jest rezerwa, brak płynu do spryskiwaczy,

i syf malaria.

 

Mój tato zawsze mówi: "Synu jak już musisz to wsiadaj i jedź i za dużo się nie rozglądaj"

 

Jedno co tłumaczy to tryb używania auta. Z dwójką dzieci wsiadanie i wysiadanie to za każdym razem walka o przetrwanie. Wrzuca, zamyka i jedzie.

Link to post
Share on other sites

 

 

żeby tylko sprzątania, najświeższy przykład   "- Kochanie dlaczego nie powiedziałaś, że jeździsz praktycznie bez hamulców? - Na prawdę?"   klocki były zdarte do zera, metal tarł o metal przy każdym hamowaniu, ciężko było nie zauważyć, proceder trwał ok miesiąca, jakbym nie wziął auta na zmianę opon to pewnie by tak dalej jeździła

 

Ja nie mam az tak zle bo moja zona jest troche machanicznie uswiadomiona. Nie katuje swojego auta i mowi mi o nawet najmniejszym detalu jaki wymaga uwagi jak rowniez mniej istotne sprawy np. ptasia kupa na lakierze , nowa rysa na feldze lub rozladowany wewnetrzym oswietlaniem zostawianym regilarnie na noc akumulator. :[  Ale syf i balagan to norma. Czasem czuje sie jak bym dla niej pracowal.  :roll:

Link to post
Share on other sites

Silnik, silnikiem...( :wariat:) lepiej mów co to za zawieszenie, a później wstaw fotki jak dojdą dystanse.

Bardzo mi się podoba autko, lajkuję.

BTW. Na moje pocieszenie, mamy (prawie) takie same kierownice ;)

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

jak tam silnik wankla?

żyje i paść nie chce - aktualnie prawie 113000km przebiegu - ostatnio była na hamowni i wyszło 212KM i 184nm więc nie jest źle - jeszcze chwile pojeździ a potem się pomyśli ;)

 

Silnik, silnikiem...( :wariat:) lepiej mów co to za zawieszenie, a później wstaw fotki jak dojdą dystanse.

Bardzo mi się podoba autko, lajkuję.

BTW. Na moje pocieszenie, mamy (prawie) takie same kierownice ;)

Zawias na razie nic specjanego - sprężyny APEX :) ale zaczynam myśleć o gwincie bo chciałbym jeszcze z 2cm zejść
Link to post
Share on other sites

Gwinty na nasze drogi? :P Jak jeździsz nim codziennie, to bym sobie odpuścił.

Też chciałem do mojej buni ładować gwinty, ale jak zobaczyłem że po pół roku pękają kielichy to mi przeszło..

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

 

 

RXem jeżdżę dla przyjemności i w trasy

Swietne orginalne auto. Zawsze lubilem mazdy. Mialem kilka w przeszlosci. 

Silnika wankla swietna sprawa dopuki dziala. Zycze zeby sie nie zajechal. Dobry olej (5w30 i nie moze byc syntetyczny tylko hydrokrakowany) i dolewka co 500km i bedzie ok. Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Keczu mazde mam już prawie 5 lat i zrobiłem nią 57k km ze 113k km które ma przejechane ;)

 

 

E36 :peace:

Beema stock? To ta z rudą na błotniku?

taa - 22 lata i sól swoje robią Edytowane przez Raptor77
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...