Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

ja też już letnie buciki, tyle co nocą poniżej 10 stopni, szkoda ścierać zimówki (a moje na ciepłym ścierają się momentalnie) zwłaszcza, że jeżdżę z reguły jak już słońce poświeci i z nocnego chłodu nic nie zostaje, btw dziś w Krakowie 22 w cieniu

Link to post
Share on other sites

@Son przejechałem na nich dopiero z 500km więc tyle co nic. Wcześniej miałem Dunlopy klasy premium i poza tym, że nowe gumy są minimalnie głośniejsze różnic innych jak narazie nie zauważyłem. Zobaczymy jak zniosą połowę pierwszego sezonu :evil:.

 

To są te oryginalne 16"?

Tak, oryginy zdjęte z E39 jak dobrze pamiętam :wariat:

Link to post
Share on other sites

W kebabie siedzą na dystansach i pierścieniach acz za cholerę nie pamiętam jakie miały dokładnie et :]

 

@edyta :)

http://vpx.pl/i/2014/03/24/1svDYF.jpg

Edytowane przez Szarik
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Napewno wejdą z E39 do E36 tylko trzeba trochę pokombinować (inny otwór centrujący i et). Kupiłem je z dobre 6 lat temu, sam już nie wiem starość nie radość... być może masz rację :]

Link to post
Share on other sites

@chudy jak będe zdejmował koła przed wymianą sworzni to zerknę na wewnętrzną numerację felgi bo aktualnie

 

nie pamiętam jakie miały dokładnie et

 

:]

 

Link to post
Share on other sites

Że ja też nigdy wcześniej nie natknąłem się na ten temat.  :roll: No cóż, pozostaje tylko szykować popcorn i brać się za lekturę.

Dodam jeszcze, że zdarza mi się rozbijać Mazdą 3 2.0 z nieszczęsnym automatem... ale mimo wszystko 150 hp jest, więc nie narzekam ;)

 

EDIT: Nowe gumki  :wariat:

http://i.imgur.com/3L02D0A.jpg

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

w ogóle nie widzę żadnej praktycznej implementacji, bo musieliby nagrać i zaprogramować każdy jeden parking na świecie, także...

natomiast działające systemy parkowania równoległego są, widziałem kiedyś demonstrację i tak IMO głupie to to, jak ktoś nie umie parkować równolegle to skąd ma prawo jazdy? ale to już prowadzi do jałowej dyskusji o idiotyczności kursów i egzaminów na prawko także lepiej eot

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...