Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

2.5D 177km w automacie, 2005r. Kupiona od znajomego a wcześniej jeździła w jakimś dużym przedsiębiorstwie pod niemieckim dyrektorem i brak polskiego menu (auto kupione w PL).

 

Auto jest bezwypadkowe, jedynie przedni lewy reflektor jest do wymiany (parujący kierunek) i może uchwyty lusterek (złuszczona farba). Nie ma skóry (na szczęście), jest zwykła tapicerka, szyberdach, navi, dwustrefowa klima, reszta standard.

Hmm ciekawy jestem czy przebieg rzeczywiście autentyczny sprawdzałeś VIN i takie tam? Diesle zwykle dużo jeżdzą jeszcze w dużych przedsiębiorstwach.

Link to post
Share on other sites

Praca zmusza mnie do przesiadki na "ekologiczne" padło :/  Jestem raczej za ropniakiem niż benzyna+lpg. Na razie pierwsza myśl Lupo 1.4TDI.

Liczę, że coś doradzicie jeszcze do rozważenia

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

@UP Ze mnei sięśmiałeś kiedyś, ze chce ekonomiczny mały, bo przeciez trzeba miec stare auto klasy premium albo w najgorszym wypadku Golfa... I co...

 

Lupo fajne. Z eko 107/C1/Aygo ale to chyba nowsze od Lupo. Któryś z trojaków ma diesla ale jak diesla to bym wziął Lupo. Sam myślałem trojaka wziąć ale skończyło się na Alto. Swoją drogą Alto też super ale starsze generacje nie były w Polsce sprzedawane więc nie wiem jak z częściami.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Rodzine maja GrandePunto z 2010 i Doblo z 2007 i wszystko jest ok. Tylko OC, paliwo, przeglądy, olej. Może stare Fiaty były słabsze. Fiata Tipo jak mieli to się sypał na potęge ale nie dbali o niego. Zalezy jak trafisz pewnie.

Link to post
Share on other sites

A ja ostatnio zabawiam się Audi A4 v6 2,6 brata :D Kopa to ma, ale gdyby nie gaz... tooo bym co najwyżej z garażu do stacji benzynowej jeździł xD

Tylko "się" popsuła jakaś kostka pod kierownicą, a przynajmniej mechanior tak mówił. Na zapłonie, światła i kierunki są, przy odpalonym silniku tylko pozycja i brak kierunków ;O
 

Link to post
Share on other sites

 

 

Punto - poduchy, zawiecha, ruda, silnik pomijam Cienki 700 -

To są elementy niemal całkowicie zależne od warunków eksploatacji i w 90% starszych aut jest z tym problem, poza tym to są stare modele a ja mówię na nowych (które oprócz nazwy marki ze starymi nie mają nic wspólnego).  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...