Skocz do zawartości

Problem z svchost i dźwiękiem oraz z instalacją OS


Recommended Posts

Witam.

Na nowo złożonym kompie:

 

Asus P5N-EM

Intel Pentium Dual Core E5200 2.5 GHz

GoodRam DDR2 2GB 800MHz CL5

Samsung SpinPoint F1 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

Pioneer DVD+/-RW DVR-216D bulk white (Serial ATA)

 

mam 3 problemy, z którymi kompletnie nie mogę sobie poradzić.

Po pierwsze, mam problem z zainstalowaniem sterów do Realtek'a ( Urzadzenie audio na High Definition - ale dzwiek dzialal w pelni)., po drugie po formacie gdy zainstalowalo się wszyskto to wyskoczył błąd:

http://wstaw.org/images/free/2009/08/21/390e629b237e01f7fe5fd0385e1bfa.jpeg

Zresztą w obu przypadkach wyskoczył - obojętnie czy był ten realtek w pelni zainstalowany.

Gdy wyskoczy ten blad, momentalnie nie ma dzwieku na YouTube i innych flash'ach z dzwiekiem.

 

Mało tego. Nie startują instalacje Vista/7.

Odpala się już ten ładny ekran GUI ale ine wyyswieta sie juz zadne pierwsze okno itp.

Probówałem róznych wersji z roznych plyt - oryginaly, kopie itp.

 

Wymienialem pamiec na OCZ Reaper'a, napęd też i nie było różnicy.

Zmienilem mu w biosie ustawienia od saty z ahci na ide, odwrotnie i tez ine skuktkowalo. XP instaluje sie tylko w trybie IDE.

 

Ktos sie spotkal z czyms takim?

 

Dodam ze na innym kompie tego uzytkownika jest jakas starsza karta realteka i tez zwraca ten blad. Myslalem nawet teraz ze moze to powodowac jeszcze kamerka i drukarka :?: , bo tylko to zostalo ze starego przeniesione.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...