Skocz do zawartości

Problem z klawiaturą i myszą


Recommended Posts

Na wstępie chciałbym przeprosić za ewentalnie źle wybrany dział dla tego tematu, i prosić o przeniesienie do właściwego.

 

Więc chodzi o to, że ostatnio mam coraz dziwniejsze problemy z całym komputerem, raz się nie chce odpalić, raz się psuje i muszę robić przywracanie systemu, raz nie czyta tego, raz tamtego.. Tak czy siak pogodziłem się z tym że już tego nie naprawie, ale pomyślałem że może uda się naprawić chociaż moje problemy z myszą i klawiaturą. A problem jest z nimi taki, że czasami nie reagują przez krótki czas, podam przykład, biegne sobie w jakiejś strzelance, muszę oddać strzał, klikam przycisk na myszy i nic, muszę drugi żeby strzelić, niby drobiazg ale w strzelankach ten drobiazg zaowocuje moim zgonem.. Albo inny przykład, gram sobie w jakąś grę wyścigową, przedemną czeka zakręt, zakręcam i w połowie skręcania (nie jestem pewny czy to tylko spacja czy cała klawiatura) klawiatura jakby się na moment odlaczyla, a ja ląduje poza torem, te "lagi" trwają naprawde bardzo krótko i normalnie mi nie przeszkadzają, ale w grach takich jak strzelanki czy wyścigówki nawet ten moment może popsuć grę.. Dodam że na przyklad przy pisaniu teraz tego tematu, albo gdy z kimś rozmawiam przez komunikatory mi nie zacina w ogóle. Wiem że problem jak i temat jest dość dziwny, mimo to mam nadzieję że uda się to jakoś naprawić..

 

I jeszcze coś, klawiatur próbowałem trzech, z każdą jest tak samo.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...