Skocz do zawartości

Battlefield 3 - jeden lag...


Recommended Posts

Nie każdy, mi przykładowo ze dwa razy tak się stało ale tylko i wyłącznie dlatego że wyłączyłem Windowsowego SWAP'a.

Jak dla mnie jednoznacznie to są problemy po stronie użytkownika/softu a nie samej gry, może pora zadbać o system jak należy ?

Link to post
Share on other sites

U mnie gra potrafi się scrashować za pierwszy włączeniem, a później jest ok. Aby niech jeszcze wprowadzą patche na latarki i serwery, bo z obsługą jest tragedia. Np. nie ma autobalancu w trakcie rozgrywki, brak rezerwowanych slotów i PINGu. Wejdzie taki człowiek z ameryki albo z chin i przez takiego gościa masz lagi. Jeszcze wiele pracy przed nimi, a już niedługo ma się pojawić polskie oddział forum na battlelogu :P

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No to:

- Zaktualizuj punkbustera.

- Sprawdź czy drivery od gpu oraz dźwiękówki są zaktualizowane do najnowszej wersji.

- Odinstaluj zbędne oprogramowanie i przeczyść rejestr oraz zdefragmentuj dysk (przynajmniej partycję systemową oraz tą na której trzymasz gry).

- Przeskanuj system antyvirem.

 

A teraz parę pytań, bo wróżką nie jestem:

- Wymień bebechy swojego blaszaka (chyba nie masz Xbox-a? :rotfl: - Spoko żartuje :wariat: ).

- Czy przypadkiem nie jesteś posiadaczem GTX 560Ti od gigabyte?

- Na jakich ustawieniach graficznych aktualnie grasz? (Rozdzielczość też podaj, włącznie z duperelami czyt. niuansami)

 

To czekam na answer-a

Edytowane przez Cri5t
Link to post
Share on other sites

- E5400 2x2,7 ; 2 GB RAM, GT 240 1 gb ddr 5

- nie jestem

- 1440x900 - tekstury wysokie, reszta niskie, wtedy gra jest płynna, na średnich również się da grać,

Komentarz: Wydaję mi się, że to przez ram, jest za mało, zbyt duża ilość jest używana stąd ten lag.... Nie wiem, zastanaiwam się na kupnem większej ilość tu: dokupieniu .

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie za mało ramu, ta gra w minimalnych wymaganiach ma 4GB. Nie pozostaje nic innego jak zakup dodatkowych 2GB.

 

@Dół

Zgadza się mój błąd, co nie zmienia faktu że aby pograć na ustawieniach które wymienił autor powinien mieć nieco więcej kości ramu.

Edytowane przez Cri5t
Link to post
Share on other sites

4GB wystarczy w zupelnosci... BF3 jest fajnie zoptymalizowany i nie powinno byc problemow, w rozsadnych ustawieniach oczywiscie. Kwestia zacinek i crashow to juz pewno jak kolega napisal kwestia systemu. Sprobuj go moze przeinstalowac bo "czyszczenie" czasem na wiele sie nie zdaje.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...