Skocz do zawartości

Mysz Logitech G700 bateria


Recommended Posts

Witam:) Kupilem mysz Logitech G700 , w uzytkowaniu spisuje sie doskonale ale zastanawia mnie jedna sprawa dotyczaca baterii, ile trzyma u Was bateria ale interesue mnie po zuzyciu akumulatorka i ponownym jego podladowanu poprzez kabel usb z myszki? Prosze o info czasu uzytkowania w trybie oszczednosciowym pracujac na internecie jak i podczas grania, pozdrawiam:)

 

Ps. Dodatkowe pytanko - ile czasu laduje sie Wam akumulatorek poprzez kabel usb?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Niech mi ktoś, najlepiej kto ma G700 wytłumaczy łopatologicznie jak skonfigurować do użycia te wszystkie przyciski G, bo męczę się już z tym od dłuższego czasu i nic. Przykładowo ostatnio próbowałem w Wiedźminie 1 i 2 przypisać któreś przyciski i dają się tylko przypisać 2 z 4 pod kciukiem G4 i G5 a reszta przycisków w ogóle nie reaguje. Dodawałem te gry w SetPoincie ale to też nic nie daje, próbowałem też manualnie zmieniać profile ale ten zero reakcji. Już nie mam pomysłów :/

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Nie wiem ile czas się ładuje, bo zawsze jadę na kabelku, ale na to pytanie i tak nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od pojemności prądowej baterii, choć pewnie chodzi Ci o tę z zestawu :).

Przyciski: Ja też miałem z tym problem, ale nie wiem, czy to już po prostu taka wada samej myszy, czy to że mój egzemplarz był uszkodzony i właśnie w tej chwili oczekuję przesyłki z fixit po reklamacji, jak ją dostanę to zobaczę ponownie. Sprawdź jak siezachowują G9 i G10, to będziemy wiedzieli, czy masz ten sam problem, co ja.

Link to post
Share on other sites

W normalnym użytkowaniu, to one działają. Przykładowo dla przycisków G8, G9 i G10 przypisuje za pomocą SetPointa z tej listy funkcji, funkcje wycinania, kopiowania, wklejania i to działa podobnie jak i te wszystkie inne funkcje które się tam znajdują. Ale jak chce przypisać któryś z tych przycisków w ustawieniach jakiejś gry to zero reakcji, można tylko przypisać PPM i LPM oraz te dwa z 4 pod kciukiem. Nie wiem co jest, może w tym setpoincie trzeba coś zrobić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...