Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki Smartfon polecacie? Oczekuję platformy na Androidzie, dobrego aparatu i w miare żwawego chodzenia. Oczywiście Wi-Fi i GPS w standarcie :)

 

Patrzyłem na allegro to sposobał mi się SE Satio i Nokia C6. Jak myślicie to dobry wybór?

 

Jeśłi nie to co innego polecacie i dlaczego.

 

Dzięki za pomoc ;]

Link to post
Share on other sites

Oczekuję platformy na Androidzie

Jeśli tak, to SE Satio i Nokia C6 odpadają z miejsca, żaden nie jest na Androidzie. Polecam, jak user powyżej, ZTE Blade - w tej cenie trudno będzie wyrwać coś lepszego. Jako alternatywę można przedstawić Wildfire S, Galaxy Ace, jednak są to droższe propozycje i warto się zastanowić nad nimi, jeśli Blade szczególnie nie przypadnie Ci do gustu. Ale to on ma najlepsze podzespoły (może z wyłączeniem procesora) w tej klasie smartfonów.
Link to post
Share on other sites

nie rozumiem czasami po co ludzie sie pytają o opinie :D

wszyscy ci mówią żebyś brał blade a ty cały czas wymyslasz jakies inne żeby chyba tylko go nie wziąć. W tej kategorii cenowej naprawde nie ma dla niego zadnej konkurencji, koniec kropka :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słaba bateria, beznadziejny wyświetlacz, kiepska kamera, wykonanie, i tylko android 2.2.

 

Baterie mają prawie takie same a w blade jest starszy android. Filmów też jakoś nie będę specjalnie kręcił, wyświetlacz to się zgodzę.

 

Blade też nie jest zły ale jest tandetnie wykonany i robi również tandetne filmy i zdjęcia(3.2 MPx mówi wszystko)

ZNACZNIE lepszy ekran (AMOLED), szybszy procesor i ogólna jakość wykonania bije na głowę x8.

Sam sobie przeczysz.

Edytowane przez markit06
Link to post
Share on other sites

Może blade jest tandetnie wykonany ale X8 jeszcze gorzej? haha :D

 

Ekran w Mini to tragedia, tak widać te piksele że aż oczy bolą, na moim Galaxy 3(i5800) mimo że rozdzielczość jedynie o 80 linii wyższa(400x240) to żadnych pikseli nie widać. Do tego pod kątem w mini nic nie zobaczysz, nie wiem, oni tam tragiczną TNkę włożyli czy co? :D

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Ten LP500 w sumie nie ma nic czego ja oczekuję.

 

Blade jest fajnym telefonem. Cenowo to raczej wykracza za te moje 450zł.

 

W tych sprawach jestem laikiem więc pytanie brzmi: Czy w tym SE Satio mogża zmienić jakimś sposobem Symbiana na Androida? Wiem że to pytanie może być Epic Fail roku :P Ale proszę o odpowiedź ;]

Link to post
Share on other sites

ZTE BLADE

 

Telefon kosa. Mam od maja, wgrałem Cyanogen mod 2.3.4, procka da radę podkręcić max do 710 żeby się nie resetował. Po takim ulepszeniu działa bardzo, bardzo płynnie gry śmigają bez problemów. System android to świetna sprawa masa modyfikacji, z telefonem możemy zrobić co nam się podoba. Telefon mi upadł i mam 2 pęknięcia ale wszystko działa. Polecam telefon jak najbardziej bo za tą cenę nie ma opcji na nic lepszego, lecz może nie bd się pogłębiał bo dokładnie nie szukałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...