Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,

wczoraj kupilem sobie Battlefielda 3 no cóż...

przy instalowaniu coś zaczeło się [ciach] iii co zauważyłem że nie działa na XP ;(

Na 100% da sie coś zrobić żeby system XP obsługiwał B3 lecz nie wiem co? ;(

 

Prosze pomóżci.

 

Ps.Jak sie nie da nic zupelnie zrobic to napiszcie kiedy mniej wiecej bedzie sie dało ;)

a po drugie napiszcie jeszcze co bardziej polecacie Viste czy 7 aa tak przy okazji napiszcie jeszcze

jaka 7 lub Viste "jaki model"

 

Dziekii z góry ;)

 

Pzdr

 

[Edit.]

Tez mysle na kupnem nowego PC na swieta lub wymiana karty graf. procka itp

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

spokojnie wystarczy Ci home premium 64 bit chyba ze Ci zbywa kasy to mozesz proffesional. Visty nie instaluj, Odrazu bierz 7. Co do battlefield 3 nie mam pojecia :)

 

ale sie zgralismy JOKI_ :P

Edytowane przez orbik
Link to post
Share on other sites

System XP nie jest wspierany i było to wiadome od bardzo dawna. Tylko upgrade systemu zostaje ci. Win 7 x64 najlepszym będzie wyborem

 

 

Polecam windows 7 ultimate x64/32

Ale po co ULTIMATE ? nie znajdzie w niej nic co by różniło od wersji HOME. a wątpię by XP MODE był mu potrzebny Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Nie da się i nie będzie się dało, ta gra obsłguje dx10 i dx11, których na xp nie ma ( podziękuj M$ ). Lepsza jest 7, choć podobno Vista po service packach i innych aktualizacjach jest zjadliwa, ja polecę ci 7 w wersji 64 bitowej jeśli masz przynajmniej 2gb ramu ( nie chodzi bynajmniej o samą obsługę ramu, ale też prędkość działania, na procesorach amd najbardziej oczuwalną ), Co do konkretnej wersji systemu to zależy od twoich upodobań i czego ci potrzeba: http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/compare

Edytowane przez Mate_
Link to post
Share on other sites

Na xp nie ruszy - brak obsługi dx w wersjach starszych niż 10

ja mam win 7 ultimate x64 i śmiga na ultra;]

Ciekawe w jakiej rozdzielczości %-)
Link to post
Share on other sites

2x 6870 i śmiga na ultra... po doinstalowaniu wszelkich profili i aktualizacji dla sterowników. Natomiast nie wierzę że Panu 2 posty powyżej działa to na pojedynczym 5850...

 

Do autora postu: pamiętaj że BF3 nie tyle wymaga Win Vista, czy 7 co wsparcia dla bibliotek DX10 (ew. DX11), którego XP'ek zwyczajnie nie oferuje. Pamiętaj jednak że obsługa konkretnej wersji DX to nie tylko system operacyjny, ale i karta graficzna jaką posiadasz.

 

Jaką masz kartę graf?

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...