Skocz do zawartości

Update Biosu płyta MSI 870A-G54


Recommended Posts

W jaki sposób mam zrobić update Biosu w płycie MSI 870A-G54 ?

Instrukcja dołączona do Bios-u jest dla mnie nieczytelna i zawiła:)

 

Z góry dziękuję za pomoc:)

 

Witam po one: Wchodzimy sobie do http://www.msi.com/product/mb/870A-G54.html#/?div=BIOS i ściagamy Biosik, po ściagnięciu Biosika bierzemy sobie Pendrive i sobie rozpakowywujemy Biosik i wzucamy na Pendrive kopiowanie A7599 potem res kompa i odpalamy Biosik DEL w Biosiku robimy default Biosiku zapisac i res kompa, znowu DEL wchodzimy w Biosik szukamy M-Flash odpalamy go i sobie poradzisz.

Link to post
Share on other sites

trzeba zrobić format pendrive'a i przy formacie należy wybrać system plików DOS. Po formacie należy rozpkować plik z biosem i najlepiej wszystko wkleić na pendrive'a. Potem restart, wchodzisz w bios i na górze jest opcja flash USB jakoś tak. Wybierasz USB i zaczyna flashować. Oczywiście przed formatem skopiuj wszystkie pliki z niego ;) Dla pewności możesz poszukać w necie jeszcze jak to się dokładnie robi.

Link to post
Share on other sites

Udało mi się rozwiązać problem:) Live Update ma możliwość aktualizacji Biosu-u z poziomu Windows. Po prostu za pierwszym razem kiedy sprawdzałem dostępne Biosy, i użyłem opcji ściągnij & zainstaluj prawdopodobnie nie zadziałał aplikacja instalująca BIos :) Dzisiaj wszytko zadziałało:)

 

Pytanie Do MSI Team:

Czy moje płyta będzie obsługiwała procesory z rodziny Bulldozer? Chodziły słuch że będzie możliwy update Biosu, ale widziałem na stronie MSI płytę o nazwie 870A-G54 (FX) więc chyba pomysł upadł .. / :(

Link to post
Share on other sites

Obsługę procesorów AMD z rodziny Bulldozer umożliwi model płyty MSI 870A-G54 (FX). Model MSI 870A-G54 nie będzie miał możliwości obsługi w/w procesorów.

Miałem brać ta płytę G54 ale nie kupiłem a potem okazało się ze AMD nie będzie wspierać innych chipsetów niż 9xx z jakiegoś tam powodu. ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...