Skocz do zawartości

Komputer do gier z monitorem 5300zł


Recommended Posts

Mam jeszcze pytanie co do dysków SSD. Znajomy powiedział mi że żywotność takiego dysku to około 2 lata później jest do wyrzucenia. To prawda?

 

A ten zasilacz, który wstawił kleszczu nie wystarczy? Na poprzedniej stronie proponowałeś mi xnn123 też zasilacze 750 Watowe. :P

Poza tym, te co teraz podałeś są o wiele droższe :(

Link to post
Share on other sites

Do sli bd w sam raz jesli jeszcze planujesz rozbudowac PC na pozniej ulepszyc go w jakis sposob.

Co do tamtych zasilaczy tez je probonuje bo sa bardzo dobre 8) Możesz je brac owszem.

Jeśli ci wystarczy pieniążków to wez te 850W.

Te kleszcza też wystarcza ponad 1800 postów to by nie podawał takich zasilaczy co nie pociagna takiego potwora

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Po wielu pytaniach... Po wielu waszych odpowiedziach... Po wielu waszych reakcjach typu "jak on może tego nie wiedzieć!?" (oj pewnie tak było :P ) ...złożyłem chyba zestaw ostateczny który będe zamawiał w tą niedzielę. Jeśli ktoś jeszcze miałby jakieś porady to mówcie, napewno będą przydatne :)

 

Procesor:Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/ Cena: 807zł AGITO

 

Chłodzenie Procesora:Zalman CNPS10X Performa Cena:141zł AGITO

 

Pamięć RAM:Corsair 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Vengeance Cena:195zł AGITO

 

Płyta Główna:AsRock Z68 Extreme3 Gen3 / Cena:530zł ESC

 

Gigabyte GeForce GTX 560 OC 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI Cena:1290zł[X2 SLI] AGITO

 

Dysk SDD:Corsair SSD Force Series3 60GB (550/490MB/s) Cena:399zł ESC

 

Nagrywarka DVD:LG GH24LS70 SATA LightScribe (black) Cena:99zł ESC

 

Obudowa:Fractal Design Core 3000 (b/z) Cena:262zł AGITO

 

Zasilacz:OCZ ZS 750W 80+ 135mm Cena:349zł ESC

 

System operacyjny: Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL SP1 Cena: 349zł ESC

 

Monitor: LG E2370V-BF alledrogo.pl lub torx.pl Cena: 780zł

 

Klawiatura: Microsoft Sidewinder X4 Cena: 170zł AGITO

 

 

 

Suma: 5371zł

 

 

Co sądzicie? :)

(Szczególnie w sprawie monitora, bo to ostatni element nad którym się wacham.)

Dysk HDD planuje zakupić jak ceny wrócą do normy.

Mam jeszcze pytanie o dyski SSD. Czy to prawda że żywotność takiego dysku to około 2 lata :( ?

 

edit:Dziś jeszcze prawdopodobnie złożę zamówienie. Monitor będe brał jednak Dell U2312HM.

 

Wszystko ok?

Edytowane przez kuba.k
Link to post
Share on other sites

Zestaw zamówiony (oprócz monitora). Niestety dostałem taką wiadomość:

 

 

Witam,

 

Niestety, ale na stanie nie posiadamy już towaru: Płyta główna ASRock Z68 EXTREME3 GEN3.

W zamian pragne zaproponować:

Płyta główna Asus P8Z68-V LE Intel Z68 LGA 1155 (2xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3/CROSSFIRE)

http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-p8z68-v-le-intel-z68-lga-1155-2xpcx-vga-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-crossfire-409074/

w cenie obniżonej do 498zł

 

W razie chęci zmian w zamówieniu, bardzo prosimy o kontakt.

Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

 

 

Czy ta płyta główna będzie także odpowiednia do mojego zestawu?

Dzięki

Edytowane przez kuba.k
Link to post
Share on other sites

Coś tam jeszcze było że ma lepszą współpracę z dyskami SSD dzięki technologii Intel Smart Response. Więcej tutaj http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Testy_Intel_Smart_Response_Technology-3825/strona/14298.html

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Konfiguracja_Intel_Smart_Response_jest_latwa-35087.html

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wypowiedzieli się w tym temacie, za pomoc w złożeniu komputera. Gdyby nie wy, kupiłbym jakiś złom z Alledrogo. Dzięki !

 

PS: Zamówiłem właśnie tą płytę Rafał ;)

 

edit:Komputer prawdopodobnie przyjedzie do mnie jutro. Ja natomiast teraz przypomniałem sobie o jednej rzeczy...

Czy potrzebuje jakiejś karty sieciowej, aby podpiąć się do wifi które mam w domu? Myślę że tak, teraz pytanie jaką kartę sieciową wybrać?

Internet w tej chwili posiadam 10Mb/s, jeśli to ma znaczenie.

Edytowane przez kuba.k
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...