Skocz do zawartości

Komp do 3,5 tyś. zł


Gość darkatraz

Recommended Posts

Aha. Tylko, że słuchawki mają być do gry na kompie i słuchania muzyki. Właściwie to integra na płycie nie wystarczy?

 

200~260 za te słuchawki to nie dużo. Powiedz mi tylko jedno. Trzeba kabel w nich wymieniać?

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Czyli się nie opłaca. A te słuchawki są jakieś w miare Sony MDR-P80. Mam je już od kilku lat i zastanawiam się właśnie nad wymianą na nowe.

 

Po namyśle i rozmowie z rodzicami. Doszedłem do wniosku, że części kupię we wrześniu. Czemu? W lutym tata dostaje 13 (jak ktoś pracuje w wojsku, policji lub straży pożarnej wie o co chodzi) i odłoży mi 1000 zł, w kwietniu mam 18 to trochę kasy wpadnie, w czerwcu tata idzie na emeryturę i dostanie odprawę. Tutaj odłoży mi 1500 zł, a lipiec, sierpień idę do pracy. Z tego kalkuluję, że we wrześniu będę miał ponad 4000 zł. Z tego zestawu zostanie tylko płyta główna (jaka jest różnica między EVO, PRO, a DELUXE i jaka jest najlepiej opłacalna względem jakość/cena?) i zasilacz Thermaltake TR2 600W (opcjonalnie mogę wziąć 700W).

 

Do tego zestawu dojdzie:

Intel Ivy Bridge

GeForce GTX 600s SLI

 

ps. Jeżeli kasy będzie nadwyżka to wymienię mobo (Xpredator zaczyna mnie denerwować bo ciutkę za wysoki jest) oraz chłodzonko na procka.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Bo była możliwość zdobycia kasy ale nie wypaliło.

 

Eklerek ja nie liczę zdobyć w wakacje 2000 zł. 2500 zł od rodziców plus do tego kasa z 18 bo jej nie będę wyprawiał. Może do czerwca będzie te ponad 3000 zł, a reszta to zroboty w wakacje.

 

ps. Kumpel chce również zmienić części i kasy ma 3000 zł. To polecić mu ten zestaw za 2500 zł w moim poście? Lub czy co by dołożyć lepszego? Kumpel ogólnie to kompa ma tylko do gier i niczego innego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...