Skocz do zawartości

Mini recenzja pomoc


Recommended Posts

Witam. Założyłem ten temat, ponieważ jestem w trakcie pisania swojej pierwszej mini recenzji, dlatego chciałem zapytać obeznane osoby w tym temacie o kilka rzeczy :/ :

1. Jak zrobić tabelkę w stylu benchmarka - szaro-białe kolumny na przemian.

2. Czy mogę dawać hiperłącza? Jeżeli tak, to czy wystarczy, że w miejscu w którym mi pasuje wpisze kod w htmlu?

3. Jak mogę obadać wygląd mojej recki? Chodzi mianowicie o to, czy jak nacisnę "zapis i podgląd strony przed publikacją" będę mógł dalej edytować treść strony?

Link to post
Share on other sites

1) Otwórz recenzję redakcji gdzie znajduję się taka tabelka i zaznacz ją jak normalny tekst. Następnie wklej ją do edytora mini-recenzji (NIE tryb źródło, normalny wygląd) i następnie odpowiednio sobie wyedytuj zawartość.

 

Wskazówka: Klikając prawym przyciskiem w dane miejsce tabeli możesz usunąć niepotrzebny wiersz lub kolumnę :)

 

2) Możesz dodawać hiperłącza klikając w ikonkę globusa (tam powyżej miejsca gdzie wpisujesz tekst) lub przełączając się w tryb "źródło" i wpisując w odpowiednie miejsce kod html.

 

3) Tak, dalej będziesz mógł edytować, wystarczy żę klikniesz na samym dole przycisk "popraw" :)

 

Mam nadzieję, że pomogłem :/ Jeśli tak, to kliknij przycisk "pomógł" obok przycisku "cytuj" poniżej tego tekstu :D

Link to post
Share on other sites

Właśnie szykuje przebudowę kompa i też chyba zrobię z tego mini-recenzję. Takie pytanie w sprawie zdjęć - jakieś ograniczenia do szerokości/wielkości?? Bo widziałem już, że kilka osób miało z tym problem, a nie wiem dokładnie o co chodzi.

Link to post
Share on other sites

Podepnę się do tematu, ponieważ mam problem z dodawaniem zdjęć. Zamieściłem w recenzji zdjęcia o szerokości 490 pix, jednak są one wtedy dość małe i niewyraźne. W innych recenzjach po kliknięciu na zdjęcie otwiera się jego pełna wersja. Nie mogę wstawić linków z Fotosika czy Imageshack, ponieważ wtedy dostaję informację: "Wpis zawiera zdjęcia pobierane z innego serwera. Prosimy o dodawanie zdjęć przez panel edytora. Popraw swoją mini-recenzję aby móc ją zapisać". Dziwi mnie to, ponieważ w innych recenzjach są zdjęcia z Imageshack. Nie mogę dodać obrazków również przez panel edytora, ponieważ przy próbie załadowania zdjęcia z dysku dostaję komunikat: "the "GetFoldersAndFiles" command isn't allowed". Czy jest jakiś inny sposób na dodanie zdjęć do recenzji?

Link to post
Share on other sites

Do mojej opublikowanej już mini-recenzji wkradł się błąd. Czy jest jakiś sposób, żeby zmienić treść już zatwierdzonego artykułu?

jeśli jest to drobna poprawka, pisz do mnie i napisz co zmienić.

jesli chcesz wprowadzić wieksze zmiany, wycofujemy recenzje i ze swojego profilu, w zakładce niezatwierdzone, możesz ponownie edytować recenzje

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

"Wpis zawiera zdjęcia pobierane z innego serwera. Prosimy o dodawanie zdjęć przez panel edytora. Popraw swoją mini-recenzję aby móc ją zapisać". Dziwi mnie to, ponieważ w innych recenzjach są zdjęcia z Imageshack. Nie mogę dodać obrazków również przez panel edytora, ponieważ przy próbie załadowania zdjęcia z dysku dostaję komunikat: "the "GetFoldersAndFiles" command isn't allowed". Czy jest jakiś inny sposób na dodanie zdjęć do recenzji?

Podobna sytuacja jak wyżej. Poprzez opcję: "Link" dostaję odnośnik do zdjęcia, nie widoczny obrazek. Ktoś z redakcji może wyjaśnić sytuację z brakiem dostępu do serwera?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...