Skocz do zawartości

Jaka karta do 1500 zł?


Recommended Posts

co to za nowe bzdury ze nv sie fajnie skaluje? a ati to niby nie fajnie? skaluja sie tak samo

nastepny temat bzdur po temacie w ktorym niby to najlepszym zakupem jest gtx480?

http://forum.benchmark.pl/topic/34910-grafika-do-i5-2500k/page__st__40

 

co to za odrealnione fanboystwo

 

Lwses Ty zyjesz w realnym swiecie czy czytasz tylko gazety z naglowkiem nv a inne to beee

 

chcesz pogadac o minusach ati to slucham a nie fantazje wciskasz nieobeznanym

minusy ati ales wymyslil - skalowanie ,nizszy fps co to wogole za bajki

inna sprawa ze tez bylbymz a nv w tym przypadku i wyborem 560ti hawk bo przynajmniej dostaniesz fizyksa inaczej te karty sie zanudzą

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

@elkey

 

Ja robiłem test na identycznej karcie kolegi z wymienionym chłodzeniem jak z resztą u siebie to samo -Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus jak również testowałem z referentem i gdy bym decydował sie na sli to kupuje referenta obojętnie jakiej firmy z tym,że parametry muszą być identyczne,zmieniam chłodzenie na to samo ktore już mam i hulam.Dwie karty w sli nigdy nie są obciążone na 100% jedna i druga.Podłączył byś przykładowo słabszą karte o niższych zegarach to ta mocniejsza zniżyła by sie do poziomu tej słabszej,jest to nie zalecane.Tak więc możesz łączyć karty pod warunkiem,że dane są identyczne dzięki temu masz najlepszą wydajność bez komplikacji w sli.

 

 

@naafet tobie facet już napisałem idz sie podszkol i nie bede z tobą dyskutował,jak ci szarpie gulą to nie mój problem.

A znawca ci ładnie opisał i jak szukasz kłótni to nie zemną.

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

ale ja szukam z Toba bo to Ty rozsiewasz baje a ja takich bajarzy wyjatkowo nie cierpie

 

Znawca to juz sie wiecej nie odezwie w temacie przewagi 480 nad 6970 - zapewniam Cie bo dobrze wie ze sie pograzy ale widze ze Ty wiekszym fanboyem jestes i fakty w przeciwienstwie do Znawcy malo Cie obchodzą

 

 

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites
http://www.anandtech.com/bench/Product/293?vs=309 i tyle w tym temacie co nie oznacza ze 480 jest lepsze bo poprostu temperatury i masakryczny pobor mocy dyskfalifikuja go na starcie (nie kazdy bawi sie w chlodzenia bo to tez kosztowne) a po drugie ciezko jest dorwac nowke 480 w dobrej cenie a uzywka to juz problemy z gwarancja.
Link to post
Share on other sites

tommyt

 

a kto tu rozmawia czy gtx 480 czy 6950? raczej chodzilo o 6970 i to jest konkurencja cenowa a nie 6950

 

jak cos chciales przytoczyc to raczej wypadalo to

http://www.anandtech.com/bench/Product/292?vs=309

 

ale o 480 to wogole nie powinno byc mowy zesmy zboczyli z tematu (jeszcze autor uzna to za propozycje warta rozwazenia) ani to do milych wspomnien dolozyc ani do czegokoleiek milego staroc ,piec nad piece i smietnik w obecnych czasch - trzeba byc wybitnym maniakiem nv by skladac takie propozycje

 

karta za 1300 + chlodzenie za 200

i za 1500 ma to samo co z 6970 (w super wersji -1350) bez fatygi przekladania chlodzen i 100W poboru wiecej na kazdej godzinie gry

 

wrocmy do tematu bo chodzi o rozdzialke 1440x900

co by tytul kogos nie mylil jak chcialby dawac propozycje za 1500;)

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

tommyt a kto tu rozmawia czy gtx 480 czy 6950? raczej chodzilo o 6970 i to jest konkurencja cenowa a nie 6950 jak cos chciales przytoczyc to raczej wypadalo to http://www.anandtech.com/bench/Product/292?vs=309 ale o 480 to wogole nie powinno byc mowy zesmy zboczyli z tematu (jeszcze autor uzna to za propozycje warta rozwazenia) ani to do milych wspomnien dolozyc ani do czegokoleiek milego staroc ,piec nad piece i smietnik w obecnych czasch - trzeba byc wybitnym maniakiem nv by skladac takie propozycje karta za 1300 + chlodzenie za 200 i za 1500 ma to samo co z 6970 (w super wersji -1350) bez fatygi przekladania chlodzen i 100W poboru wiecej na kazdej godzinie gry wrocmy do tematu bo chodzi o rozdzialke 1440x900 co by tytul kogos nie mylil jak chcialby dawac propozycje za 1500;)

ale ja szukam z Toba bo to Ty rozsiewasz baje a ja takich bajarzy wyjatkowo nie cierpie Znawca to juz sie wiecej nie odezwie w temacie przewagi 480 nad 6970 - zapewniam Cie bo dobrze wie ze sie pograzy ale widze ze Ty wiekszym fanboyem jestes i fakty w przeciwienstwie do Znawcy malo Cie obchodzą

 

Fakty jakie ? linki które dajesz ? ja też cie obsypie linkami jak chcesz i to mają być fakty ? od kiedy to AMD radzi sobie lepiej w dx11 ? spadki fps zwłaszcza te min. u kogo są większe ? skalowanie sie rdzeni gdzie jest lepsze u kogo ? potestuj na własnej skórze choć troche kart a przekonasz się jak jest w rzeczywistości to są fakty i trochę logicznego myślenia.Nvidia nie jest św. ale te jednak wiele przypadłości to cechy wrodzone u AMD którym towarzyszą lub nie pewne nieprawidłowości i nie zmienisz przebieg tych zdarzeń na korzyść czerwonych podając własne informacje lub większość linków sponsorowanych (mało jeszcze wiesz) :P a na temat gtx480 i chłodzenia nie wypowiadaj sie bo nie masz zielonego pojęcia o tym i ten śmieć jak nazwałeś bije te karty po wymianie chłodzenia i OC (pamiętaj podchodzi pod gtx580).Jak jesteś laikiem w tych sprawach to milcz.Tak samo pobór prądu jakie 100W różnicy a nie 60W ? naucz sie liczyć,kup sobie watomierz.Druga sprawa podkrecanie 560ti i wydajnosc 570 tyś jest chory ? każdą z tych kart podkręcisz i różnica będzie miedzy nimi wydajnosci.I na koniec autor mając i52500K tak mocny procek polecasz 560ti nie wspomne o 6950/6970 to tyś całkiem upadł na głowe,autor chce grać na maxa i nie zagra w dx11+physx który ukazuje nam największy atut (wnet ukaże się kolejna gra Batman City) . do tego proponowanie zmiane karty za 2 lata :D idz sie człowieku schowaj bo takie farmazony pleciesz,że głowa boli.Szkoda nie napiszesz,że nowy FX jest lepszy od intela jeszcze :hahaha:

Jak masz którąś z powyższych kart nie ma sprawy możemy zrobić test i sie przekonamy jak jest i był by to najlepszy sposób (relacje między użytkownikami) niż wklejanie 20 linków.

Przypomnij sobie jak było w Crysis2 dx11 u AMD.

Ja nienawidze kolesi którzy na siłe wkręcają śrube mi i pozostałym.

 

 

http://nvision.pl/Radeon-HD-6950-i-HD-6970-test-nowych-kart-AMD-vs-GeForce-GTX-570-i-GTX-470--Articles-402-ndetails-1.html

 

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

Potwierdzeniem będzie zrobienie pare testów przez nas o ile jesteś w posiadaniu jakiej kolwiek z tych kart bo inaczej nie widzę sensu dalszego tematu.

 

Nie napisałem,że karty AMD to bee ale taką mają przypadłość jak u nvidi inne itp. problemy.Miałem AMD i choć nie wiem jakie widzimisie miała nvidia to karty AMD nie kupie a mam ku temu powody.

 

Co daj...daj to był chiński sprzedawca jaj a na imię miał kup se.

Ty byś napisał jaką masz karte od tego zacznijmy bo ostro sie udzielasz,po za tym masz filmik i link nie dowidzisz... Dla idei nic nie robie a jak chcesz testy to je zrób na swojej karcie i porównamy z moją.

 

OO widzę,że jednak masz z tym problem,nie odp. mi na pytanie czyżbyś się bał prawdy.Jaką masz karte ? robisz taki test ? -brak argumentów:komentowanie sucharów jest nudne,masz racje:)

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

ja tez nie widze sensu sluchania bajek - dawaj testy - komentowanie sucharow jest nudne upeduit nie obchodzi mnie co masz ani na 1% mnie to nie obchodzi anie Ciebie na 1% bnnie obchodzi co ja mam pytam o testy - bo kiedy sie komus cos poleca to sie nie sugeruje tym co sie ma tylko tym co jest w danym czasie najlepszym zakupem bede sie udzielal tak dlugo dopuki nie zamilkniesz z tym swoim gtx480 lub wykazesz jej przewage nad 6970 i to znaczna przewage bo inaczej jest absolutnym bezsensem kupno takiego pieca i to drozej

To pamiętaj,że to według ciebie! jest najlepszym zakupem 6950/6970 bądz 560ti a nie moim,każdy ma odmienne zdanie i ja na siłe nie będe utwierdzał autora czy też ciebie a tym bardziej przekonywał,że mam racje i masz kupić tą czy tą karte bo jest najlepsza.Moje zdanie jest :masz smykałke do zmiany chłodzenia,robiłeś to kiedyś ? kupujesz gtx480 i zmieniasz -wychodzi taniej i jest wydajność,nie masz możliwosci takich -kupujesz do obecnego zestawu gtx570 chyba,że na allegro wyczaiłbyś taniej i wszystko na temat tym bardziej,że autor kupuje całą skrzynie a nie wymienia tylko karte.I chce grać na MAXA

 

Twoja wytrzymałość dawno padła i należało by zrobić test twojej głowy pózniej za reszte sie brać w zależności od twoich wyników.

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

nie obchodzi mnie ani nikogo nie obchodzi Twoje zdnanie ani nikogo nie obchidzi moje zdanie

testy pokaz skoro twierdzisz ze to lepiej

 

od opiniotworczosci i realnych osiągow sa testy a nie Twoje czy moje zdanie

 

Twoje jest falszem w tym przypadku

 

ps

moja nigdy nie pada - nie licz na to ze odejde i pozwole tu dowoli pisac bzdury bajkopisarzom

chcesz odmozczac spoleczenstwo - rob to u siebie "w ogrodku"

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

Napisałem ci na PW. podejmujesz sie wyzwania czy nie,w końcu zadeklarowałeś sie ? tak też myślałem 0 odp. jak i dalej mi nie odp. jaki masz procek i grafe ale tu mądrujesz nadal,typowy spamer.A moje wyniki nie będziesz porównywał do swoich linków.Już przegrałeś boś zwątpił,

 

 

 

:zamykamy: temat z tobą

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

Ty mi proponujesz jakas zabawe w testowanie?

 

testy a od testow sa portale branzowe a nie zabawa w linkowanie wynikow

 

http://www.guru3d.com/article/msi-radeon-6970-lighting-review/19

http://www.overclockersclub.com/reviews/asus_hd_6970/9.htm

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2010/12/15/ati-radeon-hd-6970-review/7

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/Radeon_HD_6970/8.html

http://www.guru3d.com/article/radeon-6950-6970-review/18

 

dokladnie takie itp. a nie wklejanie obrazkow

to jest od opiniotworczosci i na tym mozna budowac jakies zdanie a nie na tym co mam

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

Ty mi proponujesz jakas zabawe w testowanie? testy a od testow sa portale branzowe a nie zabawa w linkowanie wynikow http://www.guru3d.com/article/msi-radeon-6970-lighting-review/19 http://www.overclockersclub.com/reviews/asus_hd_6970/9.htm http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2010/12/15/ati-radeon-hd-6970-review/7 http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/Radeon_HD_6970/8.html http://www.guru3d.com/article/radeon-6950-6970-review/18 dokladnie takie itp. a nie wklejanie obrazkow to jest od opiniotworczosci i na tym mozna budowac jakies zdanie a nie na tym co mam

Każdy wie że takie testy z sieci to sobie można darować.Rzeczywistość jest zgoła inna ( polecam ten art >>> http://test.nvision.pl/Radeon-HD-6950-vs-GeForce-GTX-560-Ti-ostateczne-starcie-czyli-szczegolowa-analiza-wydajnosci-i-roznic-w-wynikach-miedzy-portalami--Articles-422-ndetails-25.html )dlatego najlepiej gdy porówna się konkretnie w konkretnych benchmarkach i przy konkretnych ustawieniach dane karty graficzne i zapuści screeny.Wtedy jest to wiarygodne.Pytanie tylko czy w ogóle masz coś z HD 6950-6970 czy tylko sugerujesz się suchymi danymi z sieci :co:

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, osobiście oceniam to forum (w skali od 1 do 10) na w.

CZY TU SA MODERATORZY?

Ludzie, mam gdzieś wasz flejm, więc się zamknijcie! Mam problem z dobraniem karty, wyzywajcie sie na forum. Nawet nie bedę czytał tego steku bzdur.

Chociaż zacznijcie stosować interpunkcję.

 

Temat wyczyszczony. Moderatorzy nie zareagują zaraz sekundę po napisaniu posta ;) // TheSpeed

Link to post
Share on other sites

No co wy robicie wyzywacie :/ się na poziomie 8latków , kolega prosi o karte a wy się bawicie kto bd miał lepsze teksty najlepiej by to było sprawdzic czy ktoś jest lepszy na pięści! I czy by tak cwaniakował na realu ? :menda: ALE TO SWOJĄ DROGĄ

Co do karty brałbym 480 ponieważ lepiej się go kręci niż ratka :lol:

Link to post
Share on other sites

Witam!

Jestem tu nowy, ale problem ktory chcialbym z Wami rozwiazac nalezy pod ten temat. Interesuje mnie kupno nowej kart graficznej pod konkretny juz zestaw. Kupilem Radeona 6790 1GB(niestety BULK - moj blad nie doczytalem), bo doradzil mi tak kolega w miejsce starej Geforce GT220 1GB, i jestem kompletnie zawiedziony. Battlefield BC2 chodzi ładniej niz poprzednio na starej karcie, ale w Heroes VI mam bugi w wyswietlaniu grafiki (najnowsze sterowniki 11.9) a o grze Rage juz nie wspomne.. okazalo sie ze gra Rage poszla na min detalach i bez przeszkod na starej gt220, podczas gdy radeon krztusil sie 5FPSami! Porazka. Dlatego interesuje mnie 1GB karta graficzna tylko i wylacznie z rodziny GeForce, kompatybilna z tym nizej parametrami. Przegladalem test kart graficznych na benchmarku i interesuja mnie karty z pomaranczowej listy, 4 gwiazdki do 1150 zl (GTX 460, 470, 560, 570).

 

Czy z ktorys z tych modeli moglbym optymalnie wpiac w ten zestaw ponizej?, jezeli nie prosilbym o inne propozycje.

Czy moge liczyc na karte np. 2GB kompatybilna do zestawu nizej?

Czy znacie jakis dobry i sprawdzony sklep internetowy gdzie potem moglbym ja kupic bez rozczarowan?

 

Typ procesora QuadCore AMD Phenom II X4 945, 3000 MHz (15 x 200)

Płyta główna Gigabyte GA-M720-US3 (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Mikroukład płyty głównej nVIDIA nForce 720D, AMD K10

Dysk fizyczny ST3500418AS ATA Device (500 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Nazwa modułu Patriot Memory 8500EL Series (2*2GB=4GB DDR2-1066 (533 MHz))

Zasilacz OCZ 700W

 

Serdecznie pozdrawiam i prosze o pomoc.

 

Fajnie gdyby ta karta jeszcze miala DirectX 11, Shader Model 5.0, OpenGL 4.1 - bo mysle juz o nowym Batllefieldzie 3 ;)

Link to post
Share on other sites

jakzes tu ladnie trafil zeby reklamowc nv - normalnie chyba na marketing sie wybierasz ze stypendum od nv dla swojego ZNAFCY

 

ja Ci pomoge - uratuje i Ciebie i autora tematu - tylko gtx 480

kupuj szybko bo nie bedzie - leccie biegiem do sklepu - zima idzie i sie rozejdą

 

tobie nie dziala biedaczkau - ojojoj a mi dziala ale pewnie dla tego ze mam piec a Ty musisz sobie docieplic w chalupie - wtedy napewno zadziala

 

http://www.youtube.com/watch?v=PuNreXkqcQM

 

 

xiaon alias balon

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz naafet, a co do poprzednich watkow tego tematu to nie czytalem i nie wiem co masz na mysli, nie jestem kompletnie w temacie i widze ze raczej nie powinienem bo jakies kwasy tu widze. Benchmark polecil mi kolega bo to strona gdzie moge zobaczyc statystyki urzadzen, testy porownawcze i zasiegnac opinni ludzi kompetentnych ktorzy w tym siedza. Tak tez zrobilem.

 

Nie znam sie tez na wlasciwym skladaniu komputerow, ani nie udalo mi sie skonfigurowac gre Rage z radeonem - za to wpialem stara gt220 i nowe sterowniki i bylo git na minimalncyh detalach. I nie tylko ja mialem problemy z tymi kartami. Rozumiem ze jestes fanem tej firmy, przykro mi ze nie mamy takiego samego zdania na ten temat, ale jako zwykly uzytkownik cenie sobie prostote i wygode obslugi, ktora zapewniaja mi ludzie inteligentniejsi i wyspecjalizowani w tej branzy mozliwie tacy jak ty - za co serdecznie jestem im wdzieczny, bo gdybym ja musial sie zajmowac ta tak skomplikowana dla mnie technologia niewatpliwie masz racje popadlbym w dola i niepotrzebnie umnieszalbym swoja wartosc na tle innych ludzi - co zreszta jest niepotrzebne bo kazdy znas jest wyjatkowy i ma rozne talenty.. logiczny, artystyczny, orratorski, wokalny, techniczny czy programatorski.

 

pozdrawiam i dziekuje za wskazowke

Piotr

Link to post
Share on other sites

nie udawaj pokrzywdzonego biedaczku - ten post byl wylacznie po to by truc tylek zainteresowanym ze ati jest do D....

nie znasz ati i nigdy jej nie miales - inaczej bys nie pitolil o trzech klatkach o ktorych wyczytales u innegro propoagandzisty NV

- klamiesz w zywe oczy i wspolczucia oczekujesz uuuu - idz do nv i sie pozal jak to moze byc ze w ati jednak dziala i zapytaj jak masz pracowac skoro dziala- moze poczaruja i przestanie dzialac

 

bo mnie nie poczarujesz

 

chciales porady? to zaklada sie temat -potrzebuje porady w danej sprawie- a nie glupoty fanboyskie wypisujesz i to w szczegolowo wybranym temacie - zwykly troll

Edytowane przez naafet
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...