Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam:) Dzisiaj zakupilem myszke Logitech G700, niestety moja stara podkladka pod mysz kompletnie nie nadaje sie do tego rodzaju myszki, czy mozecie polecic jakas podkladke specjalnie wyprodukowana pod ta mysz ( nie duzej wielkosci najlepiej)???? I jeszcze jedno, zauwazylem ze szybkosc kursora myszki na max jest wolniejszy od zwyklej myszki ktora mialem wczesniej czy to jest zabieg celowy czy kwestia dobrej podkladki? pozdrawiam:)

 

PS. Predkosc kursora juz obczailem,okazalo sie ze myszka oprocz oprogramowania ma jeszcze 3 przyciski odpowiedzialne za predkosc kursora:) To jaka podkladke polecacie?:)

Link to post
Share on other sites

jeżeli mogę coś dodać od siebie:To nigdy bym nie zapłacił 70 zł za podkładkę.Mam zwykłego szmaciaka za 5zł i jest dobry

tez mam szmaciaka i tez zawsze mialem podobne podejscie ale jednak do tej myszki g700 potrzebny inny rodzaj podkladki bo ta nie jest stworzona dla niej i nie dziala tak super jak np na zwyklym blacie od stolu...

Link to post
Share on other sites

Ja używam vespuli razera też pod G700. Nie jestem żadnym maniakiem tej firmy, wprost przeciwnie, ale ta podkładka akurat do mnie przemówiła ze względu na ciekawy mix zastosowanych materiałów. Podkładka na długi czas i naprawdę bardzo dobra. Tak z ciekawości - Twój przycisk G10 działa prawidłowo? Tzn. zawsze i wszędzie, nie ma zmiłuj?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

W SetPoint możesz podpiąć profile myszy pod konkretne gry/programy.

W ustawieniach przycisków masz coś takiego jak "Przypisanie funkcji klawiszy" czy jakoś tak. Możesz w ten sposób pod dowolny przycisk podpiąć dowolny klawisz/skrót klawiszowy.

 

Ja w ten sposób w G9 podpiąłem pod dwa przyciski pod kciukiem R (przeładowanie) i F (atak wręcz), pod rolką mam 1 i 3 (zmiana broni).

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

No dobra mam stworzony profil i jest zakładka z przyciskami i z boku jest lista z funkcjami do przypisania pod konkretny przycisk. Ale gdzie są funkcje typowo używane w grze, trzeba je jakoś dodać czy co? Bo w opcjach gry w ogóle nie można skonfigurować tych przycisków :/

 

Doszedłem z tym do ładu, nie działało bo w zakładce przełączanie profilów było zaznaczone automatyczne przełączanie :/ A teraz inne pytanie, to przełączanie profilów to działa na takiej zasadzie że ta jedna świecąca pomarańczowa dioda to pierwszy profil, dwie to drugi itd..?

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...