Skocz do zawartości

Wybór Smartphone w przedziale 1000-1500zł.


Recommended Posts

Najlepszy telefon na rynku : Samsung Galaxy S II - wątpliwości brak.

Proszę Ciebie to jest jakaś paranoja co ty wyprawiasz z ludźmi na temat SGS II.

Ten telefon nigdy nie dorówna Apple w dziedzinie smartów A tym bardziej Iphon -owi 4S , który każdy smart na rynku wyprzedza w działaniu telefonu jak i możliwości.

 

Jak dla mnie warto jest kupić Iphone 4 lub jak pan wyżej.

 

PS.

Płakać mi się chce jak widzę te posty na temat Steve Jobs'a jak i jego zabawek. Połowa ludzi nigdy nie miała w ręku takiego telefonu by móc porównywać owe modele.

Rozumiem że każdy na swoje zdanie , lecz one większości jest wyssane z palca gdyż mają tylko dowody z testów a prawda jest taka że w niektórych kwestiach zbiera ich zazdrość że nie mogą mieć takiego sprzętu to zadowalają się tym na co mogą sobie pozwolić

Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się powiadasz? Heh wole mieć takiego Iphona 4 niż marnego SGS II ,który wraz nie wyprzedza swoją wydajnością apple.

Nie patrz na ceny bo człowiek, który szuka smarta nie tylko po to by szpanować nim lecz po to by pracował za niego i dla niego nie patrzy na cenę bierze to co jest odpowiednie do jego wymagań.

PS.

Bana hehe ciekawy jestem za co za to że próbuje takim ludziom jak ty i innym pokazać świat, który nie wygląda wyłącznie na wydaniu na smarta kilku tys. zł bo to jest znikoma kwota na tego typu urządzenie, które pozwoli zarobić.

I raczej to co ja piszę nie jest spam tylko czysto logiczne myślenie na temat smartów.

Aj mały edit jeszcze co do ceny.

Tylko licz się z tym że telefony Apple nie tracą tak na wartości jak telefony Samsunga.

Edytowane przez Empty91
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wiesz lecz na tym sprzęcie można zrobić połowę rzeczy, które byś sam zrobił w dużo dłuższym czasie.

Mixtape już Ci raz napisałem w chwili obecnej mam SGS II i dobrze wiesz jakie mam zdanie o nim, po zmianie na to coś z iphona nie czuję tego sprzętu zapewne to przez oprogramowanie.

Zapewniam Ciebie gdyby Android był by w 3/4 taki jak IOS dawno bym już używał Androida.

Link to post
Share on other sites

Twoja sprawa :) Recenzje i opinie mówią zupełnie co innego. Ale jak nie wiesz co to modyfikacja androida to się nie dziwię, że takie opinie masz na temat androida. Niestety ale taka jest prawda. Android jest obecnie NAJLEPSZYM systemem na rynku a wersja 4.0 to będzie tylko gwóźdź to trumny iOS. Mówią to statystyki i oceny a nie jakiś fanboyowski portal.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Ja mam IPhona 3G i jestem z niego bardzo niezadowolony miałem w ręku też IPhona 4G i on mi się dużo bardziej podobał od 3G. Bawiłem się też Samsungiem Ace SGS i SGS 2 i one dużo bardziej mi się podobały. A iOS to jest po prostu wielka porażka wszystko trzeba wgrywać z iTunes a programy tylko AppStore oczywiście po jailbreaku jest dużo lepiej ale jak ktoś nie chce tracić gwarancji to raczej nie będzie robił jailbreaka. A w Samsungach tylko podłączasz telefon do kompa otwierasz jakiś folder kopiujesz i gotowe. Jak podłączam IPhone'a do kompa to od razu wszystko mi się zacina bo się uruchamia ten gó*****y iTunes (Może to trochę wina zaśmieconego kompa ale na Samsungu żadne gó*no się nie włącza) Android jest jak dla mnie dużo lepszy bo ma o wiele więcej funkcji a programy można wgrywać bez żadnego gów*a. Apple chce żeby wszyscy brali programy tylko od nich pewnie niedługo bedzie można dzwonić tylko do IPhone'ów i Apple będzie myślał że wszyscy kupią IPhone'a ale raczej wszyscy przestaną kupować te badziewia. Wcześniej miałem LG Swifta i też milion razy lepszy od IPhone'a.

Link to post
Share on other sites

Android i tak nigdy nie dorówna IOS i zawsze zostanie w cieniu Apple

Napisz mi tylko pod jakim wzgledem, sprzedazy? Uzytkownikow?

 

Jedyne co przemawia na korzysc iOS to lepsza jakosc wbudowanego sklepu, i to na tyle.

Nie bede juz nawet wspominal o outdated urzadzeniach.

Link to post
Share on other sites

Hmm może pod względem współpracy systemu z urządzeniem , przejrzystość systemu (chodzi mi o 1 kontakt z urządzeniem) większość ludzi zagubiła by się w masie opcji w Androidzie.

Tak to jest to czego Android może zazdrościć Apple .

Edit.

Wracając do tematu sprzedaży powiedz mi dlaczego ludzie wybierają ten telefon? Dlaczego to właśnie on bije rekordy sprzedaży?

Edytowane przez Empty91
Link to post
Share on other sites

Ja mysle, ze tak. Za wiele to tam do wykorzystania nie ma..

 

Ale trzeba przyznac racje, prostota obslugi i intuicyjnosc przewaza na korzysc iOS, niestety przez te uproszczenia system nie bardzo sie nadaje dla uzytkownikow, ktorzy korzystali juz kiedys z telefonu.

Link to post
Share on other sites

Widzisz razem doszliśmy do za i przeciw tych systemów.

 

Sam też tak uważam jeżeli ktoś już miał do czynienie z Androidem i wie jak jego wykorzystać w 100% to oczywiście je mu polecę, lecz większość osób nic nie robi na smartach po za dzwonieniem i pisaniem sms. Zapominają ze to telefony, które mogą zastąpić komputer w niektórych sytuacjach.

Link to post
Share on other sites

Ja mam IPhona 3G i jestem z niego bardzo niezadowolony miałem w ręku też IPhona 4G i on mi się dużo bardziej podobał od 3G. Bawiłem się też Samsungiem Ace SGS i SGS 2 i one dużo bardziej mi się podobały. A iOS to jest po prostu wielka porażka wszystko trzeba wgrywać z iTunes a programy tylko AppStore oczywiście po jailbreaku jest dużo lepiej ale jak ktoś nie chce tracić gwarancji to raczej nie będzie robił jailbreaka. A w Samsungach tylko podłączasz telefon do kompa otwierasz jakiś folder kopiujesz i gotowe. Jak podłączam IPhone'a do kompa to od razu wszystko mi się zacina bo się uruchamia ten gó*****y iTunes (Może to trochę wina zaśmieconego kompa ale na Samsungu żadne gó*no się nie włącza) Android jest jak dla mnie dużo lepszy bo ma o wiele więcej funkcji a programy można wgrywać bez żadnego gów*a. Apple chce żeby wszyscy brali programy tylko od nich pewnie niedługo bedzie można dzwonić tylko do IPhone'ów i Apple będzie myślał że wszyscy kupią IPhone'a ale raczej wszyscy przestaną kupować te badziewia. Wcześniej miałem LG Swifta i też milion razy lepszy od IPhone'a.

Mam iphone4 rok czasu i nigdy nie instalowałem niczego przez kabel czy itunes.

Masz iphone i nie umiesz z niego korzystać,a to takie proste.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=QAVs2ix5ot0

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...