Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Właśnie kupiłem karte sound blaster i dalej mi nie działa mikrofon wcześniej miałem karte muzyczną zintegrowaną realtek może to ona dalej jest aktywna i trzeba to jakoś wyłączyć? W ustawienaich dałem wszystko żeby odtważała karta sound blaster ale jak daje panel sterowania/dźwięk/ dżwiek i urządzenia audio potem głos lub audio to nie idzie dać zaawansowane a w ragulacji nagrywania jak daje zaawansowane mikrofonu to wyskakują mi ustawienai tonó niskich i wysokich ale nie moge nic nacisnać bo jest szare prosze o pomoc!!! :sciana:

Link to post
Share on other sites

Gdzie dokłądnie wyłączyć ? możesz mnie pokierować?

Kliknij PPM na mój komputer potem kliknij we właściwości następnie menadżer urządzeń i znajdź na liście swoją kartę realteka podaje link do screenu poniżej żebyś mniej więcej wiedział jak to wyłączyć to powinno wystarczyć nie trzeba będzie bawić się w biosie :sciana:

 

Link

Link to post
Share on other sites

To nic nie dało. Może ktoś wie jak zrobić by te swaki niskich i wysokich tonów odblokować?????? ;):cry: :cry:

możesz zrobić screena jak to mniej więcej wygląda? to może coś zdziałamy :o ps. w biosie już nic nie musisz ustawiać integre wyłączyłeś z pod systemu więc jest ok.
Link to post
Share on other sites

Tak musze powiedzieć że mikrofon mi jest potrzebny do rozmawiania przez skypie ale nie ja gadam tylko moja mama.

Jutro jade do sklepy komputerowego jak nie naprawią to kupuje router i rozdziele neostrade na dwa kompy. Takie pytanie. Czy można bez przeszkód zamonotować router do dwóch komputerów mając neostrade? Czy ttrzeba jakieś pakiety kupować czy jak?

Link to post
Share on other sites

Haha, idę o zakład, że podłączyłeś mikrofon nie pod to wejście co potrzeba.

 

Edit: ale widzę, że na tej karcie nie ma takiego zamieszania z wejściami/wyjściami.

Wątpię w to :/ chyba nie jest daltonistą żeby nie wiedzieć które wejście jest do czego. Mi się wydaję, że problemem jest wina sterowników albo wina leży po stronie mikrofonu kto wie ja jedynie mogę się domyślać gdybym miał jego kompa przed sobą to zapewne byłoby mi łatwiej stwierdzić co jest tego przyczyną :)
Link to post
Share on other sites

Przed chwilą coś zrobiłem i sam siebie słyszałem w słuchawkach. Czyli wina leży po stronie ustawień? Ja już neiwiem jak i co gdzie ustawiać jutro zajade do sklepu komputerowego i zobacze co powiedzą.

 

Edit:

 

A czy da sie rozdzielić np jak będe miał 6mbitów na 2 kompy ale żeby żadej nie przekraczał po 3mbity???

A co z historią i IP. Czy hitoria będzue taka sama na dwóch kompach tzn jak ja wejde na benchmark to na drugim kompie tez to będzie pokazane że było wchodzone na benchmark i czy można będzie bez problemów zmieniać ip? W jaki sposób? Czy będzie trzeba na obydwóch kompch wyłączać internet czy jak?

Link to post
Share on other sites

Ja już nie mam pomysłów na ten Twój mikrofon.

 

Internet możesz rozdzielić 2x3Mbit ale będzie to wymagało zakupu drogiego routera z funkcją rozdziału łącza.

IP na zewnątrz na obu komputerach będzie takie samo, historia na kazdym komputerze inna.

Link to post
Share on other sites

Ja już nie mam pomysłów na ten Twój mikrofon.

 

Internet możesz rozdzielić 2x3Mbit ale będzie to wymagało zakupu drogiego routera z funkcją rozdziału łącza.

IP na zewnątrz na obu komputerach będzie takie samo, historia na kazdym komputerze inna.

O kurde troche źle z tym IP. W takim razie nie będe kupował takiego routera.

Link to post
Share on other sites

Nie masz przypadkiem w obudowie panelu Front Audio? Jeśli tak to można by go podłączyć do karty i wtedy spróbować przez niego.

Co do routera, to normalnie jakoś dzieli łącze, do tej pory miałem dwa i jest ok, a adres IP to wiadomo, że będziesz miał taki sam z tego samego łącza.

Link to post
Share on other sites

Nic to nie dało. W panelu przednim też nie ma sygnału.

To jak dzisiaj zajedziesz do tego sklepi/serwisu i uda im się znaleźć problem który na chwilę obecną jest dla nas jedna wielką niewiadomą :/ To jak już będzie Ci wszystko chodziło jak należy to napisz nam co to był za problem bo mnie bardzo ciekawi co może być przyczyną tego, że ten Twój mikrofon nie chce chodzić :) Pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites

Twój mikrofon nie chce chodzić Pozdrawiam

ja tez chce mikrofon ktory chodzi po biurku, mam zwykly stojacy ale takiego nie mam. dajcie linka do sklepu gdzie mzna dostac :/

 

dobra wiem, wyglupilem sie :)

 

Padłeś? Powstań! Powerade!!! :)

Link to post
Share on other sites

Hahahahaa ale ze mnie gupek.

Po 1 padło mi gniazdo od mikrofonu w zintegrowanej karcie muzycznej na plycie głównej

Po 2 w ustawieniach jak zmieniałem na sound blaster trzeba dać zastosuj i potem ok a ja dawałem tylko ok

Po 3 nie działał mi mikrofon w słuchawkach

 

Trochę tego jest :/ dobrze, że pojechałeś do tego sklepu bo my byśmy za przeproszeniem do usranej śmierci zgadywali co może być nie teges czy mikrofon czy sterowniki albo karta :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...