Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dostalem nowy monitor no i chcialem zobaczyc jak sie sprawuje crysis w rozdzialce fullhd i tu jest problem gra chodzi wysmienicie poza jedna zecza przy strzelaniu obraz miga na czarno nawet jak wrog strzela wykluczylem juz wine karty graficznej bo 3d mark w fullhd chodzi bez problemu tez inne gry w full hd chodza git to znaczy ze jest problem z crysis i nie wiem jak to naprawic googlowalem i nic przeczytalem gdzies ze to wina najnowszych sterow ale nie zamierzam zmieniac do wyjscia najnowszych chce sie tylko upewnic czy to naprawde jest ich wina?? :sciana::co:

Link to post
Share on other sites

ja w crysisa gralem na Pentium D 2.66@3.00 i zaciec nie mialem na srednich nawet. Ty masz w dodatku C2D wiec to na pewno nie wina procka. Karte grafy masz jeszcze lepsza niz moja wiec to tez nie to.

 

Ja bym mimo wszystko bym gral na patch'u, bo jak sam widzisz to chyba nie jego wina skoro go nie ma :>

 

Przeinstaluj gre, jak powiedzial poprzednik. jak to nie podziala poczytaj na forum crysisa czy nie ma jakiegos bledu w grze na temat fullhd obrazu.

 

ustaw jakas mniejsza rozdzielczosc i obejz czy to samo sie bedzie dziac. bo jak mysle grasz w 1920x1080?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...