Skocz do zawartości

[MULTI] Afterfall Insanity


Recommended Posts

http://www.afterfall...erse.com/pl/buy

 

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305338_221680001228361_121830987879930_669086_2130670845_n.jpg

 

Nicolas Games Intoxicate ( producent )

The Games Company ( wydawca )

CD Projekt ( dystrybutor PL )

gry akcji (survival horror)

25 listopada 2011 ( światowa data premiery )

25 listopada 2011 ( data wydania w Polsce )

 

 

Post-apokaliptyczny survival horror przenoszący nas do klaustrofobicznego schronu, w którym ludzkość próbuje przeczekać skutki katastrofalnej wojny.

 

Afterfall: inSanity to survival horror rozgrywający się w post-nuklearnym świecie znanym jako Afterfall. Za opracowanie dzieła odpowiadają firmy Intoxicate Interactive oraz Nicolas Games. Tytuł jest swoistym wprowadzeniem do stworzonego od podstaw uniwersum, w którym osadzono inne projekty dewelopera.

inSanity przenosi nas w niedaleką przyszłość, w której ziemia została kompletnie zdewastowana przez międzynarodową wojnę. Wobec kompletnie nieprzystępnych warunków panujących na powierzchni ludzie zmuszeni zostali do życia w specjalnych schronach. Gracz wciela się w jednego z ocalałych mieszkańców, pamiętających okres sprzed kataklizmu i próbujących odnaleźć się w nowym środowisku pełnym nieznanych dotąd zagrożeń.

Miejscem akcji są przede wszystkim ciasne i klaustrofobiczne korytarze wspomnianego schronu, funkcjonującego już od kilku lat. Jego mieszkańcy zmagają się z wieloma przeciwnościami losu i przerażającymi tajemnicami. Świat Afterfall zaludniony jest nie tylko przez zwykłych ludzi, ale także mutantów i prawdziwych dziwaków.

Do stworzenia odpowiednio sugestywnego i mrocznego środowisko gra wykorzystuje możliwości silnika Unreal trzeciej generacji.

 

 

 

 

 

 

 

http://www.afterfall...erse.com/pl/buy

 

 

Ruszyła akcja sprzedażowa :)

 

Oficjalnie zostało ogłoszone, że gra zostanie sprzedana za 1$ jeśli liczba PRE-ORDER'ów sięgnie 10 milionów sztuk. Możliwe czy niemożliwe ?

 

Jeśli się nie uda to ten 1$ za 1 klucz pójdzie na cele charytatywne. Jeśli się uda to zrobimy biznes płacąc za grę jedynie 1$, średnio 3,10PLN (zależnie od kursu).

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

A jeśli się nie uda to każdy wtopi pewną sumkę w grę, o kórej większość niewiele wie...

 

Ale dobra akcja, podoba mi się. Fajnie, że ktoś pomyślał by założyć dla niej Temat, który przy okazji posłuży jako temat zbiorczy dla samej gry.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego tak sądzisz? Bo twórcy zrobili coś niesamowitego i postanowili sprzedawać pre-ordery za 1$ a nie tak jak robią inne firmy produkujące gry po 50$? To ma być reklama. Jest to ich pierwsza gra. Gdyby uzbierali chociaż milion pre-orderów to było by to bardzo dużo jak na pierwszą grę studia. Uzbieranie 10 mln zrobiło by furorę. Pomysł na reklamę działa bo jak widać powstały tematy na różnych forach opisujące tą akcję. Nawet jak im się nie uda uzbierać i nie będziemy mieli gry za 1$ to kasa pójdzie na zbożny cel (kolejna reklama). Dodatkowo jeśli sprzedadzą te 10 mln pre-orderów to i tak zarobią na tym wystarczająco dużo by mieć na następną grę.

Link to post
Share on other sites

Jak dobrze, że ktoś rozumie tą akcję. Kubas :)

 

Wszelkie informacje można śledzić na ich fejsie: http://www.facebook.com/Afterfall . Są filmiki, obrazki, różne wersje okładek i dużo informacji. Gra odkąd pierwszy raz ją zobaczyłem, a było to bardzo dawno, bardzo się zmieniła

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Moje zdanie co do gry:

 

+ciekawy klimat

+polska produkcja!

 

-dość krótka kampania

-grafika wygląda jakoś tak kiepsko, rzekł bym budżetowo i bez polotu.

-stosunkowo krótka rozgrywka przy braku jakiegokolwiek multi, choć w przypadku porównania tej gry do dzisiejszych CODów ;p

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj sobie troszeczkę pograłem i mam bardzo ale to bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony fajny klimat i fabuła, która czasami nie ma prawie żadnego sensu. Do tego grafika. Momentami wywalam gały a czasem płaczę z zażenowania. Animacje leżą i kwiczą. System walki jest jeszcze bardziej uproszczony niż w Dead Space 2. Z resztą gra nawiązuje całymi garściami do DE2 ale niestety całkowicie jej to nie wychodzi. Naprawdę nie wiem jak ocenić tą grę. Może jak pogram dłużej to będę lepiej wiedział ale póki co nie jest dobrze i nie jest źle.

 

Niestety moje obawy się potwierdziły. Gra to jedna wielka klapa. 4/10 na GOL mówi samo za siebie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...