Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, moja myszka niestety uległa zniszczeniu(siostra i jej humory). I niestety ale jestem na kupnie nowej maszynki. Ponieważ moja ostatnia mycha była laserowa i bardzo dobrze się spisywała, pragnąłbym aby ta nowa również była laserowa. Rozmyślam nad Logitech G9 lub Gigabyte M8000X spokojnie mogę wydać do 250 zł. Jedno jest pewne, stanowczo nie chcę bezprzewodowych, bateryjki i te sprawy jakoś mnie nie kręcą. Myszka ma mi służyć do grania, jestem prawo ręczny(nie wiem czy to ma jakieś znaczenie). Podsumowywując Jakie opinie macie na temat tych dwóch wyżej podanych? I jakie możecie mi inne zaproponowac z tej półki cenowej? Bardzo będe wdzięczny jeśli dostanę również jakieś linki ze sklepów internetowych gdzie akurat jest jakaś promocja na dany model lub coś w tym stylu. Gryzonia chciałbym kupic do końca tego tygodnia bo ta niestety nie pozwala mi nawet na komfortowe przeglądanie poczty czy też normalne korzystanie z internetu. Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Jeśli G9 dobrze leży Ci w łapie to jest to świetna mysz. Bo dużo osób ją kupuje a później sprzedają bo jest nie wygodna. Ona jest raczej do małej lub średniej wielkości dłoni ewentualnie jeśli lubisz claw grip. Mógłbyś też popatrzeć za G500 lub G700, tę drugą czasami idzie wyrwać w dobrej cenie :)

Link to post
Share on other sites

A4tech Oscar Fire X748 Extra.

Mam mychę , pracuje dobrze , nie lata jak szalona itp ;) .

Ma przyciski , ciężarki , niezły optyk , jest wygodna i wytrzymała .

 

Razery są podobno średnie - ostatnio .

Zastanów się czy chcesz wydawać ponad 200zł na myszkę .

Edytowane przez Darkness
Link to post
Share on other sites

Wydawać chce :) I powiem wam że nadal nie wiem co wybrać. Coraz bardziej skłonny jestem do gigabyte... A jak u niego z wytrzymałością? Tworzywa są trwałe? Czy jakiś pic na wodę?

 

 

P.S Mam dużą dłoń także z tym raczej problemu nie będzie.

Edytowane przez pawlix
Link to post
Share on other sites

No dobra chłopaki. A macie jakiś sklep gdzie to kupie w miare tanio?(mowa o gigusiu) Zerkne na allegro. Ale jakby ktoś z was miał linka to bardzo chętnie go sprawdzę.

 

 

 

Doobra nie mogłem się doczekać więc zamówiłem już w bino.pl. Może nie najtaniej ale mam odbiór na miejscu w Krakowie. Dzięki wszystkim, pluski poleciały dla najwytrwalszych. Jak odbiorę(do 2 dni) to napiszę co i jak :D

 

Witam, dzisiaj odebrałem myche. Powiem wam że jestem mile zaskoczony, leży idealnie w mojej dłoni, ma od cholery opcji których jeszcze nie zdązyłem sprawdzić. A jak się dalej będzie sprawować to zobaczmy. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez pawlix
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

jeżeli zamawiałeś przez internet to zawsze masz do 10 dni na oddanie przedmiotu - na swój koszt - od daty odebrania sprzętu. Jeżeli ten czas nie upłynął, a na nowej myszce gra Ci się kiepsko to możesz pomyśleć nad odesłaniem i zakupie poprzedniej myszki, tej którą używałeś przed zniszczeniem przez siostrę.

 

pozdrawiam, Grongow.

Link to post
Share on other sites

No co wy chłopaki odsyłac jej nie będe bo jest idealna tylko muszę się przyzwyczaić do niej. Tutaj ruszę troche i kursor zapier... az miło. Co prawda 1600 dpi :D bo wiecej to strach pomysleć. Ale ogólnie jestem zadowolony. Wczoraj machnałem kilka partyjek i co raz lepiej mi szło. Dodatkowe przyciski się przydają, coś czego wcześniej w starej myszce nie miałem. Naprawde myśle że dobry wybór tylko to jest jak ze wszystkim. Kupisz nowy samochód i musisz chwilę pojeździć bo w starym miałeś 60km a teraz masz 160 :D i od groma bajerów a w starym tylko nawiewy :D Teraz tylko zostało jeszce wybrac laptopa dla siory żeby nie dotykała nowej myszki i będzie lux :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...