Skocz do zawartości

ESET Smart Security - czy warto ?


Recommended Posts

Witam,

 

osiedlowy operator ma w ofercie program ESET Smart Security w okazyjnej cenie.

Otóż za rok licencji trzeba zapłacić 60zł, a za 3 lata 95 zł.

Czy ten program antywirusowy jest dobry, co o nim sądzicie ?

Obecnie używam avast!Free Antyvirus.

 

dzięki za pomoc, szylolek

Link to post
Share on other sites

W zasadzie się zgadzam z przedmówcami ale jest wyjątek od reguły, przy mocnym OC potrafi się wysypać dość konkretnie. Zwłaszcza używając opcji rozruchu diagnostycznego, miałem wątpliwą przyjemność już chyba trzy razy dokonywać reinstalki. Pomogło jak się przesiadłem na KIS2011, ale uważam ESET za bardzo udany program poza tym jednym kłopotem.

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Nie jestem specem od zabezpieczeń ale główna różnica jest w ilości procesów. Tu ESET SS ma przewagę nad KIS bo tylko jeden proces a wiele modułów, ten drugi natomiast jest dużo lżejszy od poprzednich wersji. Widzę natomiast różnicę w cenie, kto co lubi. Moim zdaniem możesz śmiało kupować ESET ;)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites
Gość SPACE GHOST

ESET Smart Security 5 to całkiem dobry pakiet, watro w nim przestawić moduł HIPS w tryb pracy interaktywnej (na kilka dni można dać tryb nauki, aby porobiły się regułki do używanych bezpiecznych programów).

możesz zobaczyć jak radzi on sobie w teście na nowych zagrożeniach.
Link to post
Share on other sites

A jak taki ESET wypada w porównaniu do Kasperskyego? Bo w niedługo zamierzam zainwestować w któregoś z nich?

Wiadomo że Kacpersky jest najlepszy, ale minusuje tym że kompa znacząco obciąża oraz często zawraca myszkę pytaniami :]

 

ESET ma wysoką skuteczność (prawie jak Kaspersky), używam go z tego względu że praktycznie w ogóle nie jest odczuwalny przez system, komp za******a jak powinien, mam go już od 2 lat i nie narzekam na problemy z wirusami ;)

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...