Skocz do zawartości

Corsair Carbide 400R Czarna


Recommended Posts

Ja bym się chwilowo wstrzymał z tym Carbidem 400R bo może się okazać, że ma bardzo słabiutkie filtry w zestawie (w sensie takie jak w Graphite czyli prawie żadne) a tym samym trzeba będzie się liczyć albo z zakupem dodatkowych filtrów albo z czyszczeniem komputera raz w tygodniu...Poczekałbym w każdym razie na jakieś obiektywne recenzje bo jak pamiętam Graphite też na początku był polecany i zauroczył ludzi a potem się okazało, że tam jest więcej plastiku niż być powinno a filtry były chyba tylko po to aby owady nie wpadały do komputera ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam. Drobna aczkolwiek istotna uwaga dotycząca R 400.Wszędzie podawane są złe wymiary szerokości tej budy .Ponieważ nikt się nie zastanowił nie sprawdził tylko przepisują bzdury. Które nie uwzględniają wytłoczeń bocznych ścian. Po uwzględnieniu wytłoczeń szerokość nie jest 20,5 cm ,a 25cm .I to jest istotna różnica .Ja kupiłem i się na tym przejechałem muszę przerobić biurko bo buda się nie zmieści na szerokość w miejscu do tego przeznaczonym. Niestety teraz za późno na wymianę.

Link to post
Share on other sites

No właśnie, świetna buda, ale słabe filtry, albo ich brak. Mnie interesuje wersja 500R, ale ma z boku ogromną ścianę z siatki metalowej i nie ma jak założyć tam jakiegokolwiek filtra ;/ Myślałem o Regnum L50, ale musiałbym wpakować sporo kasy w dobre wentylatory, a 500R ma 4 wiatraki w standardzie i miejsce na dołożenie trzech 120/140 mm, co by mnie urządzało. Ale co mi da kupienie filtrów, skoro nie ofiltruję tego boku...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...