Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mianowicie chcę kupić komputer do 3,5 tyś tutaj mam taki zestaw:

http://allegro.pl/gracz-x6-1100t-6x3-3ghz-hd6970-8gb-1tb-dvd-d2d-fv-i1859830738.html

Zestaw wydaje się być OK , później najwyżej zakupie Cooler'a i SSD tylko nie wiem czy czekać na Bulldozer'y proszę o opinie z góry dzięki . Jeśli macie inne propozycje to proszę tylko bez monitora i Windowsa.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Premiera Buldozerów 12 października więc może te 4 dni warto się wstrzymać. Niedługo będą testy.

 

A co do kupowania gotowców z allegro to jestem na nie.

 

PS. Do czego ma służyć własnie zestaw?

Edytowane przez JackHammer
Link to post
Share on other sites

gry nie wykorzystuja zbyt wielu rdzeni, wiec warto zwrocic uwage by pojedynczy rdzen byl jak najwydajniejszy. w bulldozerach nie zapowiada sie aby pojedynczy rdzen byl wydajniejszy niz w SB, ale beda miec ich wiecej co sie przyda w innych zastosowaniach.

mam nadzieje, ze sie myle i bulldozery sprawdza sie w grach dobrze.

Link to post
Share on other sites

mam wrazenie ze niestety Wujek nie mylsz sie

 

poszli nie ta droga co trzeba - a mogli isc w szukanie architektury to uderzyli w walenie rdzeniami - calkiem nie to co jest potrzebne

milo byloby dostac od amd 3jajka o super wydajnosci w dodatku podkrecalne do jakichs >5 a tak ...eee szkoda gadac

 

czasy xp predko nie wrocą

 

8 jaj i jak to podkrecic - zezre prad i tyle - polowa spali na panewce swoja robote wydajnosc pojdzie w nicosc

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Ciekawe jest to co lopez2 prawi. Jeszcze nie było żadnej recenzji Buldozera a już @lopez2 wie jaka jest jego wydajność, naprawde zaiste i rzadko spotykane. Architektura jest usprawniona i gadanie że to tylko dodanie kolejnych rdzeni to nawet ciężko skomentować taki tok rozumowania.

 

Autor niech się wstrzyma z zakupem.

 

PS. A procesor Intela po OC pobiera mniej prądu niż na standardowych tak? Wypowiedź wg. rozumowania lopeza.

Link to post
Share on other sites

to nie komentuj skoro Ci ciezko :P

 

- napisalem ze za duzo jaj jest i trzeba je zasilic - cos w tym dziwnego? - mi ani 75% uzytkownikow do niczego potrzebne tyle jaj

 

wolalbym zeby energia szla w czestotliwiosc

nieporzebny mi proc 200W ktorego polowa jaj nic nie robi wolalbym zeby te 200w zasililo porzadnie 3 jaja na wysokim poziomie - cos Cie dziwuje jeszcze ?

 

usprawniona to jest dla mnie za malo - phenom jest na obecne czasy dnem wydajnosciowym - ja oczekuje od AMD rewolucji na miare wprowadzenia intelowego c2d - usprawnienia to mam gleboko... ;) a wlasnie tego jak sam stwierdziles nalezy oczekiwac - usprawnień

 

zeby od lat nic nie zrobic tylko wciaz usprawniac - niech sie w koncu wezma do roboty i przedstawią cos co da kopa

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

Koledzy nie kłóćcie się , to na razie nie ma sensu , skoro nie dysponujemy żadnymi wiarogodnymi wynikami nowych procków od AMD , bo przecież nikt oprócz samego AMD nie zna w pełni tego co mogą te procki uczynić , a więc poczekajmy do premiery i dopiero wtedy załóżmy temat , na którym moglibyśmy się wypowiadać w sprawie Bulldożerów , a autorze na dzień dzisiejszy mogę tylko poradzić , to radzili wszyscy wyżej , aby czekać na FX-y , bo premiera w przyszłym tygodniu ,czyli bardzo bliziutko .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...