Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak, wejdzie pod PCI-Xpress x16, zreszta mówiłem żebyś dla swoejego spokoju sprawdził u kumpla.

 

Dlaczego miałby niewstać?? D0 nie ma zwiekszonego TDP by płyta miała mieć jakieś problemu. Osobiście stawiałbym na Asusa P6T SE, no ale z Asrockiem też Ci komp się uruchomi.

A do tego asusa wsyztsko wpakuje co bede chcial i bedzie smigac?? Jak tak to moge go wziasc...

Link to post
Share on other sites

czego wiecej?

asusa p6t professional - byly niedawno w cenie niewiele wyzszej albo i niewyzszej - chciec szerzej rostawionych gniazd pciex aby nie bylo slabego przeplywu powietrza pomiedzy kartami przy CFie (lub niemoznosci zainstalowania poniektorych niereferencyjnych)

albo asrocka extreme:)

Link to post
Share on other sites

asusa p6t professional

pierwsze słysze o takiej płycie. Poza tym - kolejny model płyty Asusa jest drozszy od P6T SE o 200zł czyli nici ze zmieszczenia się w budżecie. A Asus robi lepsze płyty od Asrocka. Nie przecze ze Asrock to niezla firma ale wg mnie dla nieco mniej wymagajacych klientów.
Link to post
Share on other sites

asusa p6t professional

pierwsze słysze o takiej płycie. Poza tym - kolejny model płyty Asusa jest drozszy od P6T SE o 200zł czyli nici ze zmieszczenia się w budżecie. A Asus robi lepsze płyty od Asrocka. Nie przecze ze Asrock to niezla firma ale wg mnie dla nieco mniej wymagajacych klientów.
Hmm znalazlem na allegro asusa p6t za 680zl, grafiki 4870 Toxic za 599zl za sztuke nic tylko brac ;d hehe a co do zasilki chyba skusze sie na 850W i bede miec swiety spokoj
Link to post
Share on other sites

1.Intel Core i7 920 2,66GHz D0

2.EVGA X58 LE SLI

3.Scythe Mugen 2

4.OCZ DDR3 3x 2GB 1600MHz CL7 Platinum

5.EVGA GTX 260 896MB SSC

6.Seagate 500 GB Barracuda 7200.12

7.Corsair CMPSU-850HXEU - 850W

8.LG Flatron W2343T-PF 23"

9.Antec Gamer Three Hundred Case

 

Moim zdaniem nie oszczędzaj pieniędzy na płytę X58, ponieważ jakość przekłada się na wydajność.Tak jak chciałeś zasilacz 850W przygotowany na przyszłą modernizację: Intel i9 i GT300 i nadal będziesz miał zapas mocy.Intel Core i7 D0 znacznie lepiej się kręci i ma niższe temperatury.Grafikę weź sobie GTX260 od EVGA, na pewno nie będziesz miał żadnych problemów z nią.

 

Taki zestaw wyniósłby ok.5000zł

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

1.Intel Core i7 920 2,66GHz D0

2.EVGA X58 LE SLI

3.Scythe Mugen 2

4.OCZ DDR3 3x 2GB 1600MHz CL7 Platinum

5.EVGA GTX 260 896MB SSC

6.Seagate 500 GB Barracuda 7200.12

7.Corsair CMPSU-850HXEU - 850W

8.LG Flatron W2343T-PF 23"

9.Antec Gamer Three Hundred Case

 

Moim zdaniem nie oszczędzaj pieniędzy na płytę X58, ponieważ jakość przekłada się na wydajność.Tak jak chciałeś zasilacz 850W przygotowany na przyszłą modernizację: Intel i9 i GT300 i nadal będziesz miał zapas mocy.Intel Core i7 D0 znacznie lepiej się kręci i ma niższe temperatury.Grafikę weź sobie GTX260 od EVGA, na pewno nie będziesz miał żadnych problemów z nią.

 

Taki zestaw wyniósłby ok.5000zł

 

Pozdrawiam.

Kolego wkolko jedno i to samo rany wpadnij na cos innego, juz nie mam sily czytac tych samych postow, daj sobie spokoj. Napisalem tye razy ze nie chce tej obudowy ale jakby gorchem o sciane. Ale teraz inny klopot, kumpel ma Asusa P6T SE i jak zrobie CF to nie wejdzie mi Xonar i teraz dylemat. Znajdziecie jakas plyte glowna ktora zmiesci jedno i drugie?? I bedzie w miare tania??

Link to post
Share on other sites

http://www.neo24.pl/index.php?target=pr ... _id=103113

 

Hmm a mozecie zobaczyc na te plytke?? Powiem szczerze, kumpel ma Gigabyte i naprawde zrazilem sie nieziemsko do tych plyt, jak dla mnie to gigaszrot i jakos wystrzegal bym sie na maxa, mial ktos doczynienia z tym?? Jak to sie bedzie zachowywac?? O/C dobre?? A jeszcze jedno pytanie, na tego asusa P6T SE nie zmiesci mi sie to co ja chce?? jak radki wyciepie na gore a xonara na sam dol do PCI-E 16x?? bedzie dzialac?? Pomiesci sie?? A moze ten foxcoon??

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...